Yağ yakıcı ve kas geliştirme ile ilgisi olan?

Selamlar.
23 yaşındayım 1 aydır fitness gidiyorum 63 kiloda başladım ama yağ oranım % 36 idi ve Kasım çok çok azdı şu an 1 ay doldu 61 düştüm ve 1.800 gr yağ vermiştim ama hiç kas alamamışım tam tersi kollarda vermiştim şu an yağ oranım % 34 düştü kas aynı nasıl yağı daha çok yakıp Kasımi arttırabilir m?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Kilo verme döneminde kas kütlesi inşa etmek çok zordur. Vücudun hem kilo verip hemde kas inşa edemez (yani farkedilmeyecek miltarlarda belki) kilo verdikten sonra bir toparlanma programı yaparsın beslenme düzenini ona göre ayarlarsın öyle olur. Ama acele etme şimdi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

Kızlar Ne Diyor 3

• 1 ay da ne gibi bir sonuc bekliyorsun? 1 sene sonra sormaliydin bu sorulari kas olusturmak 1 kac ay da olucak bir sey degil ki.20 senedir spor yapiyorum kilo aldigim donemler de oldu tekrar verdigim donemlerde ben bile aldigim kilolari verebilmek icin 7 8 aya bolerek yaptim. Bir ay da vucut sadece spora adapte olmaya calisir 3 4 ay da ancak vucudunla sporu tanistirirsin ilk defa yapiyorsan :) 1 sene ara verip tekrar spora dondugumde bile yeni baslamis gibi oluyordum. Acele etme sabir sadece azim. Kendine zaman limiti koyma

0|0
    0|0
  • Yardm edeblrm canım :)

0|0
    0|0
  • Zamanla olur istikrarlı ve disiplinli çalışman gerekir bu aşamada beslenmene dikkat etmelisin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...