Hoşlandığınız kişiye duygularınızı söylediniz mi?

özellikle kızlar hoşlandığınız kişiye duygularınızı söylediniz mi? söylediyseniz tepkisi noldu?

0|0
18|40

En İyi Kız Görüşü

• Asla emin olmadan açılmamalı. Zaten karşı tarafın da ilgisi varsa bir şeyler yaşanır ve konuşulur illa ki. Ama bazen erkek çok utangaçsa açılmak iyidir.

Ya da benim gibi etrafına bakmadığı için sizi görmeyen bir erkekten etkilendiyseniz ve kendinizi fark ettirememişseniz çok güzel olmanıza karşın, gidin söyleyin. Bir yolunu bulup irtibat kurun. :D

1|1
    0|1
    • Afedersin ama başı bağlı olmayıp da etrafına bakmayan erkek bulmak için 1-2 yüzyıl geriye gitmeliyiz :D

• Bu çocuk anormaldi. :s Bi ara bunalıma girip saçlarını, kaşlarını kaybetmiş hatta. :s

Öyle bi şahıs yani.

• Bebato benim başım bağlı değil ve etrafıma pek bakmam umursamam üstelik bi çok kız konuşmak için yanıma gelmiştir gelip sölemeleri daha uygun o yüzden cevaplayana da + verdim..Berbato sen yanlışsın utangaç olmadğm halde bakmıorm herkei kendin gbi snarak genelleme yapma..

Erkekler Ne Diyor 40

• daha bır hafta once boyle bırsey oldu .. senden hoslanıyorum bunu bılıyormuydun dedım .oda dedıkı sankı bılmıyordum ben bunu ..pekı benım senden hoslandıgımıda sen bılıyordun o zaman nıye bu kadar gec kaldın dedı benı nıye bu kadar beklettın dedı benı ortadan ıkıye catlattı daha ılk acılmamda bende şu anda vazgecmıs gıbı gorunuyorum kendı acımdan..bır ılıskı baslamadan bıttı dıyebılırız : D: D:D :D

0|0
    0|0
    • neden vazgeçtin ya

• saçmalama ne güzel o da senden hoşlanıyormuş. sakın

• sevmek sevılmek guzel seyler ama benı neden bıtırıyorkı bu bız onu anlamadım ... ılerde derımı turk hava kurumuada verır bu ... bır gorsedın yuzunu o sarı saclı renklı gozlu barby gıttı gozlerı bır kıstı bana ..bır bır bırbıbırıbırbır bır ...yenı sloganım su .. ben hatunun zekı cevık ve sessızını severım ..ıste o kadar :D

• Değerini bilene söylemek lazım diye düşünüyorum

Bir erkegin onu söylemesi zordur

Ama bir kızın daha kolay. cünkü erkegin kaba olması engel olur.

kız ise narinliginden pat diye lafı yapıştırır

0|0
    0|0
  • Karşı cinse hiçbir zaman açılamadım. Zaten karşıdan da bana açılan olmadı. Emin olsam ki benden hoşlanıyor diye biraz kendime güvenim gelir ama ondan da emin olamıyorum ki. Ben beceremiyorum bu işleri ya. Bir keresinde ha dedim bu kız da benden hoşlanıyor büyük ihtimalle. Utana sıkıla söyledim; yok gönlümden gelmez, ben kimseyle çıkmayı düşünmüyorum bilmem ne... Ben tabi yerin dibine battım, çıktım, bir daha battım ve hala çıkamadım. Özgüven, cesaret bilmem ne iyice eksilere düştü bende. Üzgünüm, yalnızım, güçsüzüm, hiçbir şeyim... Bu kadarı da fazla mı oldu acaba?

0|0
    0|0
  • gecenlerde senden hoşlanıyorum dedım kızın götü bulutlara yükseldi ve tabikide erkek arkadaşım var dedı en iyisini yaptıgını düşünüyorum cunku zaman kaybıdır solemessen

1|0
    0|0
  • ben şuan duygularımı açıyorum senden çok hoşlandım napcam şimdi ihtimal varmı?

0|0
    1|0
  • öncelikle sevdiği şeyleri ilgi alanlarını ele alırdım ve o konu üzerinde yoğunlaşırdım ancak bi defasında sahne aldığım kafenin birini kapattım ve arkadaşlarımdan ona hastahanede olduğumu söyleyip alıp buraya getirmesini istemiştim yerlerde güllerden yol ortada bir masa ve mumlardan seni seviyorum yemek balık ve böğürtlen şarabı... kafenin boydan boya iki duvar arasına misina ortasında yüzük tam masanın üzerinde... sanırım bu hoşlandığın birine bişiler yapmak için çook fazla çünkü ben bunu hoşlanarak başlayıp herşeyi kendi içimde büyüttüğüm seviğim evlenecek olduğum kadına yaptım olaya flörtten ziyade evlilik teklifiyle girdim iki yıldır birlikteyiz iki asır olma ümidiyle... paylaşmak istedim <3

1|0
    0|0
  • bence bu konuda erkeğin zamanlaması çok önemli.kız erkekten hoşlanıyor olabilir erkek bunun farkında da olabilir...ama yanlış zamanda yanlış yerde söylerse kesinlikle geri tepicektir.

1|0
    0|0
  • Gözlerinle söyle bence.Aslında sbenim açimdan bır kız arkadasım söylese memnun olurum.Ama herkes aynı düşünmez kı arkadasım.Sen içinden geçenlerı soylemek istedıklerını ima et..Gözlerınlede yap bunu...

0|0
    0|0
  • evet söyledim :)

0|0
    0|0
  • Bir kere söyledim şoka girdi kaldıramadı ben seni arkadaş olarak görmüştüm şimdi neden bu kadar iyi bir arkadaş olabildiğini anladım felan dedi sonra işte ben arkadaş olarak çok bağlanmıştım sana kopmam lazım dedi söyledikten 4 ay sonra da koptu gitti napıyor ne ediyor hiç bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • özellikle kızlar demişsiniz.. kızların söylemesini etik bulmuyorum..çünkü erkek kolay şımarır ve eline düşene iyi bir tekme atar..erkeklerin çoğusu fırsatçı..

kendim için cevap vereyim : tabii ki söyledim.. bana o kadar kızdı ki.. işyerinden izin alıp benimle karşılaşmamak için 1 hafta şehir dışına bile çıktı.. bunların üstünden 3,5 yıl geçti :)) şimdi evliyiz ve mutluyum.. saygılarımla..

0|0
    0|0
  • kız arkadaşım bana benden hoşlandığını söylemişti tepki verememiştim bile bence kızlar mümkünse direk söylemesi doğamıza ters abondane oluyoruz ::D:D

0|0
    0|0
  • bir defa söyledim kızında gönlü var gibiydi rezil rüsva etti bıraktı.

naz mı yaptı ağırdan mı alayım istedi bilemiyorum ama düşman oldum kendisine her lafında tersledim, alay ettim horladım. iyi mi yaptım bilmiyorum geçti 15 sene.

0|0
    0|0
    • naptı ki sana

• hiç olmaz mı, parayla satın alınamayacak 2. şey tecrübe :)

• aynen :)

• hayır. bence bu çok ileride olucak bi adım. ne bileyim ben bunu söz gibi bişey diye düşünüyorum. ilişkinin büyük adımlarından biri. önce ilişki başlasın sonra gerçekten o kızla evlenmeye kadar götürebiliceğimi düşünüyorsam o zaman söylerim.

0|0
    0|0
  • Bana söyledi yüzüne tükürdüm

0|1
    3|0
  • Söledim pişman değilim gene olsa gene sölerdim :S

0|0
    0|0
  • Özellikler kızlar dedi beyler dağılın. 19-6

0|0
    0|0
  • Ne zaman söylediysem hep donup kaldılar. Sonra bişeyler zırvaladılar. Ben ise artık gitmem gerektiğini söyleyip ne zaman gittyisem. "Dur! bende senden hoşlanıyorum." cümleleri oldu. Ama hepside dengesiz çıktı sonradan be arkadaş.

0|1
    0|0
  • tabiki her zaman söylemişimdir ve şimdiye kadar olumsuz bişeyle karşılaşmadım eğer istemiyorsa da bunu kibarca bana söylemiştir :D

0|0
    0|0
  • 5 te bir isabet oldu şimdiye kadar çok şükür mutluyum.

0|0
    0|0
  • konu ayrıda sen şifreni kullanıcı adı kısmına mı yazdın :D

0|0
    0|0
  • Koşarak uzaklaştı... :( ve ağladı

bu ilk okulda olmuştu

geçenlerde gördüm ve yine hoşlandığımı söyledim bir daha da görmedim...

0|0
    0|0
  • söyledim evet.. sonuç; kalktı

0|0
    0|0
  • Bişey söyleyim mi... Eğer bu resimdeki sensen duygularını söyleme. O gözlerinle karşındakinin gözlerine bak. Zaten anlamıyorsa turşudur.

0|0
    0|0
    • Ya evet benim resimdeki. Bakamıyorum elimde değil :)

• Ya sen nasıl bakamazsın. Sen baksan karşıdaki başını yere eğmezse ben, ben değilim ya :) Güzele güzel derim. Kıymetini bil

• Söylemedim söylemek de istemem sonradan koz olarak kullanılıo bak sen böyle dedin de bilmem ne banane bee kalbinden geçeni ben bileyim ona en güzelini yaşatayım söylememe gerek kalmaz

0|0
    0|0
  • evet bana söyledi ve ben redddettim söylemesi ayıptır bana hayır diyecek bayanı daha analar doğurmadı mütevazi olamayacam =))

0|0
    0|0
  • söylemedim hep kızlar gelip söylüyo

0|0
    0|0
  • kızlara sormuş kızlardan çok erkekler cevap vermiş

0|0
    0|1
  • Söyledik fakat -Yorumsuz-Kararsız-Canım dedi ?

0|0
    0|0
  • soylemesen içinde kalsa daha mı iyi

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    10

Kızlar Ne Diyor 17

• Söylemedim.söyleyemedim..5 yıl olcak halada seviyorum ama yuzune bıle bakmıyorum bellı etmemek için.Bana kalsa kız erkek farketmemeli gerçekten seviyosanız söyleyin reddilmek falan takılmamalı insan ben seviyorum senın benı sevip sevmemen umrumda değil demeli bi kız bnce

0|0
    0|0
  • Daha önce bir kere söyleme gafletinde bulunmuştum,bu olaydan sonra aldım dersimi susup oturuyorum.

0|0
    0|0
  • Söyledim. Çok hoşuna gitti. :D

Güzel bir kız tarafından sevilmek herkesin hoşuna gider. ;)

Sonra bana aşık olmuştu ama ben terk ettim sevemediğim için. :D

Güzelsen kapılar açık.

0|0
    0|1
    • nasıl terk ettin o saf o temiz o pak o şerefli o kişilk ve de cömertlik msahibi anadolu delikanlısını ve de bakir temiz erkeği bayan hıım

• Bir hatadır benim için.

• Hangisi hata anlamadım?

• Evet soledım :)

0|0
    0|0
  • evet söyledim bi tarafı kalktı şimdi adam yerine koymuyo. boş yere hırslandım . eskiden ne güzel hoşlanıyordum da bari heyecanlı oluyodu. keşke ayaklarım kırılsaymış da gitmeseymişim yanına.

0|0
    0|0
  • söylemiştim bi kez

bence karşındaki kişinin de size karşı boş olmadığından emin değilseniz söylemeyin daha iyi.

0|0
    0|0
    • Emindim ve başarısızlıkla sonuçlandı :D Keşke yapmasaydım dedim snrada..

• soylerim ama bana karsi olan davranislarina bagli bende bana ilgisi oldugunu anlarsam ozaman soylerim

0|0
    0|0
  • hayır söylemedim söylemem de. kız olmamla alakalı değil erkekte olsam heralde bu konularda çekingen olurdum biraz

0|0
    0|0
  • Hoşlandığım biri yok ama olsada bileklerimi kesseler söylemem :D Söyleyen bi arkadaşım vardı kibar yoldan reddedildi :))

0|0
    0|0
    • söylersin karşına çıkayım söylemezsen bileğimi keserim beni red edemesin

• Ewt haha

0|0
    0|0
  • Ondan beklediğim ışık gelmezse ölsemde söylemem, öyle içimde kalır gider.

0|0
    0|0
  • alıcıları kapalıysa söylemem.

0|0
    0|0
  • Söyledim kendisinde inanılmaz bir yükseliş oldu yapmayın etmeyin kızlar..

0|0
    0|1
    • hadi ya :)

• hiç katılmıyorum sana genelleme yapmayı bırakın artık her durum ve her kişi kendine göre farklılık gösterir..bna da söleyen kızlar oldu ama hiç birinde yükseliş olmadı

• Olumlu olacağını bildigim daha dogrusu tahmin ettigim icin söylemiştim

:-)

0|0
    0|1
  • İçimde kalıcağıma söylerim ve söyledimde.

1|0
    0|0
  • evt söyledim,cevap olumluydu tabi,az çok bir şeyler hissetmediğini düşündüğünüz kişiye söylemeyin bence. zaten anlarsınız tavırlarından.birşeyler olucak gibiyse söylenebilir.

0|0
    0|0
  • söylemedim söylemem.

0|0
    0|0
Yükleniyor...