Şınav çekememe sorunsalı?

Arkadaşlar sırtımdaki rahatsızlıktan dolayı 2-3 ay göğüs çalışamadım ve şınav çekemedim zaten şınav çeksemde en fazla 20 ye kadar çekebiliyordum şimdi sağlam kahvaltımı ettim nescafemi içtim enerji doluyum ama şınav çekiyim dedim 12 de kaldım 13 e halim kalmadı kollarım mı çok zayıf anlamıyorum 34 cm 2 kolda haftanın 5 günü spor yapan biriyim ama şınav çekememe gibi bir sorunum var

boy 1.70
kg 67-68 civarı

o kadar vücut ağırlığımda yok bodye gidiyorum ama nafile iyi şınav çekemeyince de moralim bozuluyor şu an olduğu gibi kendimi çok güçsüz hissediyorum şınav sonrası kendime bakıp nasıl 12 yapabiliyorsun olum diyorum senin yarın kadar insan senden fazla şınav çekiyor diye kolları hissetmemeye başlıyorum titriyor 10'dan sonra

kafayı yicem ya şınav çekemiyorum diye kendimi çok güçsüz hissediyorum

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• sporlara dinlenme aralıkları koyuyor msun 2 gün üst üste yapma yani vücut dinlensin soruna gelirsek
    2 ay hiç yapmadigin için normaldir 10 dk sonra tekrar yap sonra tekrar artar

0|0
    0|0
    • haftada 5 gün spor yapıyorum ama şöyle birşey var şınav çektikten sonra evdeki dambıllarla kol çalışıyım dedim ayaktayken dambılları kaldırırken ayaklarda titremeye başladı normalde olmazdı hiç şınavdan sonra başladı kendimi daha da güçsüz hissediyorum şimdi millet 100 kg bench basıyor 40-50 kg luk dambıllarla çalışıyor nedir bendeki bu güçsüzlük anlamadım ya

• beslenmeme dikkat ediyorum karb az protein bol yiyordum enerji ve güç için karbda yemeye başladım clean bulk tarzı besleniyorum

• rahatsızlıktan sonra mi böyle oldun

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Şınav sayısını her gün 3 defa arttır, kolun güçlenecektir yavaş yavaş daha hızlı olması içinde damble alabilirsin ve kendini zorla yani vucutcu ata sözünü unutma :) NO PAİN NO GAİN!

0|0
    0|0
  • o işler yavaş yavaş olur zaten fazla sınav çekmek kas yakar başka bir şeye yaramaz büyük bir ihtimal sırtın ve gögüslerin kendi agırlıgını tam taşıyamıyor zamanla gelişirsin

0|0
    0|0
  • kolların zayıf

0|0
    0|0
  • arkadaşım aynı sorun bende de var... kaç zamandır şınav çekiyorum...30 dan yukarı kalkamadım ://

0|0
    0|0
Yükleniyor...