Kadınlar egolarını tatmin etmek için insanları üzebilir mi?

kadınlar sırf kendi egolarını tatmin etmek için kendilerinden hoşlandığını bildikleri erkeklere ümit verip sırf egolarını tatmin etmek için sürekli peşlerinde olmalarını istermi? ve öğrenince üzüleceklerini bile bile bunu yaparmı?

0|0
14|6

En İyi Kız Görüşü

• Muhtemelen baskasının acısını cıkartıyordur,kuyruk acısı vardır,bütün erkeklere çektirmek istiyordur.Yapar o ruh haliyle,sen restini çek.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Bunu kadınlarda erkeklerde yapar. Karaktersizlik başka bişey değil. Eziklik.

0|1
    0|0
    • evet haklısın erkeklerde yapıyor bunu ve dediğin gibi tam anlamıyla karaktersizlik!

• Erkekler yapmıyor mu sanki?Kadın erkek diye ayırmanın ne anlamı var.Bazı insanlar sırf egolarını tatmin etmek için yapıyor bunu.

0|0
    0|0
    • evet katılıyorum ama ben daha çok bayanlarda gördüğüm için sordum

• Senin dikkatini kadınlar çekmiş,bir kıza sorsan da daha çok erkeklerde gördüm der.

• olabilir

• yaparım evet. beni üzen alçağın canını yakamıyorum fırsat bulup. o yüzden beni seven başkasının canını yakıyorum. pişman değilim gaddar hain acımasız vicdansızım :)

1|0
    0|2
  • yapar çok rahat yapar gözünü bile kırpmaz kadınlar egomanyak kendilerini bu şekilde gerçekten tatmin ediyorlar

0|0
    0|0
  • yaparım.

1|0
    0|1
  • ister

üzer

harcar

kırar

parçalar

terbiyesizler ya

0|1
    0|0
  • her iki cins için geçerlidir.

0|1
    0|0
  • ne diyorsun azına bile sıçar.

2|0
    0|0
  • aslında biraz kadın-erkek meselesi değilde kişilik meselesi bu.ama kadınlarda daha baskın yapılan birşey.ümit vermek şöyle dursun zaten çoğu zaman dalga meselesi olur bu.

0|0
    0|0
    • evet karakter meselesi erkeklerde yapıyor bunu ama ben daha çok bayanlarda gördüğüm için sordum. bide utanmadan gelir anlatırlar. önceki sevgilimden ayrılma nedenimdi bu benle çıkmadan önce birini iyi işletmiş bunu gelip bana anlattı bende bir anda soğudum ister istemez. tamam ben sevgilimi herkesten kıskanırım kimsenin ona benim gözümle bakmasını istemem ama başkasına ümüt verip dalga geçmesindende hoşlanmam herkesin bir şerefi haysiyeti var!

• var oyle manyaklar

0|0
    0|0
  • Yapar ebesini bile s.ker

0|0
    0|0
  • Yerden yere vururlar .d

0|0
    0|0
  • evet. özellikle kadınları kullanan erkekleri görünce erkekleri kullanmak için gaza geliyorum.

0|0
    0|0
    • erkekleri kullananıda çok gördüm ben hatta sırf arkadaşımı kullandığını bildiğim için gidip kızın yüzüne senin yaptığın şerefsizlik dedim hiç te utanmadı küsmedi bile benle! ama bunu gidipte karşı cinsten intikam almaya götürmekte olmaz ya harbiden iyi niyetli olanlar ne olacak?

• :D gaza geliyorum ama daha bir şey yapmadım.

uzaktan uzağa tiksiniyorum. bazen o kadar sinirleniyorum ki düzgün de olsa sırf erkek diye boğazına yapışabilirim.

• acilen psikolojik destek almanı öneriyorum :)

Erkekler Ne Diyor 6

• yaparlar yaparlar süründürürler bile.

0|2
    0|0
  • Anasını bile aglatirlar.

1|2
    0|0
  • İyide bunu erkeklerde yapıyor

Daha doğrusu tüm insan evladı yapıyor ;)

Bir tek bayanlar deyince haksızlık olur

0|0
    0|0
  • Yapar Oglum Herşeyi Bekle :)

0|1
    0|0
  • bazıları böyle malesef naparsın..

0|0
    0|0
  • o tipleri topluca lanetliyoruz

0|2
    0|0