Serena Williams hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?

serena williams a görselden bir bakayım dedim aman allahım bu nasıl bişey ya aklım gittii siz ne düşünüyorsunuz peki:):)

Güncellemeler:
birde üstsüz pozlar vermiş gögüsler falan taşıyor kalça desen zaten ortada lafa gerek yok:)

0|0
57

En İyi Kız Görüşü

• hıhmm o-o

Pek hoşuma gitmedi kız olduğum için herhalde

0|0
    0|0
    • nasıl hoşuna gitmedi öyle bir fiziginin olmasını istemez miydin:)

• Eh bende sporcuyum :D Ama dediğim gibi o kadar değilim allah korusun sdfsdf

• ya ne korusunu sen öyle ol zaten başka bişey istemezsin ki ama nerdeeee:D:D

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• onca yıllık sporcu olacak o kadar :) bide ablasımıydı kardeşimiydi neydi o venüs williams mıydı acep :D

0|0
    0|0
    • bak aklıma başka şeyler geldi kardeşimiydi diyince:)):

• onun fotrosu senin gerçeginden kat kat daha iyidir zaten:D:D

• uff 18 yaş muhabbetine döndü bura filtre filan konmalı artık şu siteye 30 35 arasını tıklıcam harbiden ya

• Yok ı-ıhh

0|0
    0|0
  • Babayiğit.

0|0
    0|0
  • kategori yanlış sanırım. güncellemeye bakacak olursak eevet evet yanlış.

0|0
    0|0
    • yoo gayet dogruu sonuçta görülen köy klavuz istemiyo:)

• ner alaka fiziki görüntü yani sen fizik diyince hep cinsellikmi sanıyon yıl 2012 yaaa:D:D

• hadi canım yıl 2012 mi ee? fiziği başka türlü anlatınca sorunun cinselliğe kaymasını gerektiğini düşünüyorum.

Erkekler Ne Diyor 7

• link bu kadın bır harıka dostum. Sharapova marıa

0|0
    0|0
  • Bu nasıl bir soru ve güncelleme ya, kategori yanlış.. Zaten estetik ve güzellik düşünsen sharapova varken serena dan bahsetmezdin bile..

0|0
    0|0
    • o senin düşüncen dostum sen göz zevkin sarışından yanaysa benimde olması gerekmiyor vee ayrıca begenmediysen yorum yapmazsın sen yorum yap diye bayılmıyorum yani yol alırsın olur biter kapiş adamımm

• senin IQ'un kaç acaba, soruna bir baksana, illede olumlu yazın mı demişsin. Düşüncelerimizi sormuşsun biz de yazdık, neden yorum yapmayayım. Güncellemenden belli ne olduğun zaten..

• sharapowaya bakmaktan o kaıdnı farkedemedım la

0|0
    0|0
  • Bi yanında serena bi yanında venüs var ya onlarla aya bile çıkar insan;)

0|0
    0|0
  • Venus daha guzel. Tamam esmer severimde bu kadar degil.

Nerde o abla kardes final oynadiklari zamanlar. Aaah ah.

0|0
    0|0
  • harika bir hatun karım olsa fena olmazdı :D

0|0
    0|0
  • çok güzel bir kadın

0|0
    0|0
Yükleniyor...