Hangi spor dali zayiflatmada daha iyidir?

Gunaydinlarr! Bugun spora yazilmayi dusunuyorum yaza kadar da diyetteyim bacaklarim incelsin gobegim gitsin istiyorum ama baktigimda oldukca fazla spor dallari var. Fitness, plates, aerobik, step, cardio, yoga vs vs bugun bir tanesine yazilicam sizce hangisi en hizli ve en guzel sekilde diyetime fayda saglar yardimci olursaniz sevinirim :)

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Güzel bir beslenme programı, sabahları koşu, akşamları yürüyüş zayıflama için yeterlidir.
    Spor dalı arayanlar genelde zayıflayamaz zaten, birkaç hafta sürer en fazla bu serüvenleri.

0|0
    0|0
    • Ama spor salonunu yazilmam gerekiyor :(

• Dediğim gibi, gereksiz.
      Zaten böyle bişeyi istemen bile zayıflama konusunda kendine tam olarak gösteriyo.

• Fitness salonuna yazıl , zaten fitness salonunda hepsi var

0|0
    0|0
    • Ama benim spor salonumda bolum bolum bir bolum secip yazilmam gerek

• Senin salon tam bir para tuzağıymış. Yakınlarda macfit varsa macfit e fit orada hepsi birlikte

• Fitnees olabilir eğer çok hızlı bir şekilde klo vermek istiyorsan mma sporuna git emin ol sıkı bir eğitimle yaza kadar istediğin vicuda kavuşucaksın.

0|0
    0|0
  • crossfite

0|0
    0|0
  • Kaç kilo vermek istiyon

0|0
    0|0
    • 10 kilo :ddd

• Cok iyii yaa bende senin gibi ilk cardio yapsam sonra vucut calissam squat falan ise yarar sanirim

• Tabiki önce yaglardan arinmak lazim;-)) zaten. ordaki hocalar daha iyi yardımcı olur. yanlış bilgi verip sizi yaniltmiyim

• senin işin koşu bandı ile. oda cardio oluyor

0|0
    0|0
  • Fitness

0|0
    0|0
  • Tekwando

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Plates yanda fitness. Kaç kilosun ki?

0|0
    0|0
    • 56-57 kilonarasindayim 47 ye dusmek istiyorum :)

• Ya takintim var diyebilirim en fazla 50 ye dusmeden iyi hissedemiycem gibi kendimi bende istemiyorum ama mutlu hissetmiyorum kendiöi :(

• Hadi hayırlısı bol bol yürü ve yediğine dikkat et belirli saatte ye gece yemeği yeme kilo yapar

• 1 tanesini secme hepsinin icinde oldugu salonlar var mesela 1 gun ona gidersin ertesi gunu uburune butun sporlari denemek cok guzel

0|0
    0|0
    • Ya dogru da benim gidicegim yerde bolum bolum birini secmem gerekiyor

• Tamam sende denemek istedigini ona gore karar vercegini soyle ozaman zaten hocalar sana yardimci olur ve anlatir hangisi daha iyi yardimci olur zayiflamana diye

• Pilates cok iyi üstelik sıkıcı olmuyor. Bacaklarin için squat tavsiye ederm

0|0
    0|0
  • En güzeli koşu.

0|0
    0|0
    • Sonuc hizli olur mu

• Olmazsa bile en azından fizigin bozulmaz. Fitnese gidersin, fitnesi bırakmaman gerek! Bıraktığın gibi gelsin kilolar..

Yükleniyor...