İnsan sevdiğinin canını yakar mı?

Dün Sevgilimle buluşdük herzamanki gibi normal konuşuyoruz sonra birden kolumu tuttu çevirmeye başladı, napiyon sen diyorum yapma aşkım diceksin diyor bende bensem demem dedim.. SOnra neyse bırakdi canımı çok yaktı bende sınırden onun elini çırmakladım ve arabanın aynasını kırdım 1 senedir çıkıyorduk ve dün bitirdim çünkü artık onun piskopat tavırlarına dayanamıyorum...

Sizce bu insan niye benim canımı yaktı amacı neydi herşey normal giderken.. Benim yaşım 22 onunki 29. sonra ben ayrıldım yapamıyorum diyince ona yürek gerek dedi ve tamam diyerek bittii telefon hattını falan kırdı artık telefon kullanmıcam dedi

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• böyle birinden ayrılman inan senin için iyi oldu.şiddetin dozunu ayarlayamayan birinin kontrol dışı olduğu bir durumda neler yapabileceğini kestiremezsin .cinnet getiren tipler böyle insanlar mesela.Çocukken taciz edilmiş olabilir sevgilin bak buraya yazıyorum.içindeki öfkeyi başkalarına yansıtıyor...sakın bir daha dönme söz ver bakim dönmiiceksin :d

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Nerden buldun la bu manyağı :D karikatürlük bi tip olmuş :)

2|0
    0|0
  • Manyak mı bu yaaa. Senin üzerinden gövde gösterisi yapıp erkekliğini ispatlama çabasında.

2|0
    0|0
  • Kadınlar birer çiçektir onlara kalmaktan eller kırılsın şiddete karşıyım bunun haricindede yorum yapmicam.

Nedemek istediğim zaten ortada ...

1|0
    0|0
  • acilen uzaklaşmanı tavsiye ederim o ruh hastasından.

1|0
    0|0
  • o ne la :Dnarsist

1|0
    0|0
  • Yakar istemeden de olsa yakabilir.

1|0
    1|0
  • Yakar.yakarım

0|0
    2|0
  • CANI YANAN SABRETSİN CANI YAKAN CANININ YANACAĞI GÜNÜ BEKLESİN diye bi sözü hatırlarım hep

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Nerden buldun bacim sen bu psikopati.. Kac valla yanina bile yaklasma bidaha..

1|1
    0|0
  • Uzaklas bu adamdan...

1|1
    0|0
  • Uzak dur böyle insanla ne işin var psikopatın teki ne kendisine faydası olur ne de başkasına.

1|0
    0|0
  • pff hemen bitirip sonra burda sorcagina neden ona sormadin bu soruyu..1 seneni cope attin..oldumu simdik..

cogu ayriliklar hep konusmamaktan kaynaklanio..

tabiki sorunlar olcak kavgalar olcak ama barismak da olcak..konusup anlasmak da olcak

0|0
    2|0
  • Sert hareketler hoşuna gidiyo demekki. Bence iyi yapmışsın bu bi hastalık..

1|0
    0|0
Yükleniyor...