Fitness'tan anlayanlar buraya. Bilenler bilmeyenlere anlatabilirmi?

Spor salonuna gitmeyi düşünüyorum. Önceden biraz alt yapım var. Yani karın kaslarım falan var ama tam kıvamında değil. 1.77 boyunda 60 kiloyum. 3 yıldır da yazları inşaatta çalışıyorum. Vücuda dışardan bakınca dikkat çeken şey gövdenin genişliği ve üçgen duruşu. Birde göğüsler. Sizce en hızlı ne kadar sürede bu değişimi sağlarım? ( en mükemmel vücuttan bahsetmiyorum. )

0|0
1|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 6

• Çeşit çeşit yöntemler, programlar var salonların hazıladıgı. Kimi hergün gitme diyor ben ise hergün gitmeni tavsiye ederim ( pazar hariç ). 3 günlük bir programım var. Pazartesi : Göğüs-önkol Salı: Omuz-sırt-Arkakol Çarşamba:Bacak-Karın. Bu programı çarşambadan sonra yine tekrar et. Mademalt yapın var zorlanmazsın. Sana tavsiyem göğüsü ve karını makine ile değil dumbell ve bar ile yap, ağırlıgı hisset. Bu şekilde düzenli beslenerek yaparsan 3 ayda cidden göğüsler şişmiş olacak ve devam ettiğinde vücut iyice oturdugunda 6. ayda hayvan gibi olur göğüsün. Kolların omuzun, kanatların ve göğüsün şiştiği ; belin inceldiği için üçgen vücuda sahip olacaksın, ayrıca bacak çalıştııgın içinde götünde küçük kaslı olacak ve üst bacaktan itibaren vücut nizami olarak genişleyecek. Dinlenme ile ilgili birşey söylerlerse aklında bulunsun ; çalıştıgın bölge bir daha 3. günde çalışmış olacak 2 gün dinlenecek yani rahat ol , bu yeterli olacaktır

0|0
    0|0
  • Haftada 3-4 gün git, Spor kadar dilenmek ve beslenmekte önemli unutma.
    Kas çalışır, sonra beslenir, sonra dilenir ve gelişir.

0|0
    0|0
  • Haftada 3 kere giderek 2 ayda farkedilecek bir seviyeye gelirsin

0|0
    0|0
    • O zaman hergün gidersem deli gibi çalışırsam bir ayda değişim başlar dimi

• Fitness atrenörün zaten gerekli programı hazırlar. Her gün spora gidilmez. Genelde bir gün antrenman bir gün dinlenme şeklinde olur. Sadece üst kısma önem verirsen bacakların çirkin durur. Aynı orantıda çalış

• 3 ay duzenli spor yaparsan beslenmene filan dikkatli onemi gosterirsin baya bir degisim yasarsin

0|0
    0|0
  • Oyy vucuda bak :))) (*,*)

0|0
    0|0
  • 6 ay

0|0
    0|0
Yükleniyor...