Bir futbolcu olsaydınız formanız istendiğinde verir miydiniz?

Yoksa sallamazmıydınız bir havalara falan mı girerdiniz?

0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

• Verirdim tabi her mac yenisini veriyolar ztn.. İmza atip verirdim hemde.. tamam 1 degil 2 degil anladik da jubileye kadar dagitirdim iste.

0|0
    0|0
    • her maç yenisi mi veriyorlar? güldürme beni

• Etsinler ya o kadar onemliyse imza ver onu onemsemiyolarsa hicbir sey verme.. Herkesi takarsan ilerleyemezsin.

• Tesekkurler

Kızlar Ne Diyor 7

• Vermezdim

0|0
    0|0
  • Verirdim

0|0
    0|0
  • Verirdim tabi, taraftar önemli..

0|0
    0|0
    • tamamda 1 değil 2 değil 1 formayı birsürü kişi istiyor eş dost akraba vs varken tanımadığın birine verirmiydin?

• tamamda bizde forma basmıyoz oldu mu veriyorsun ama istekler bitmiyor kime vereceğini şaşırıyor insan

• Sevgiden işte. bence kötü bir şey değil.

• Verirdim

0|0
    0|0
    • tamamda 1 değil 2 değil 1 formayı birsürü kişi istiyor eş dost akraba vs varken tanımadığın birine verirmiydin?

• gene de verirdim

• Verirdim tabi kimseyi geri çevirmezdim

0|0
    0|0

• Kim daha çok istiyorsa ona veririm akrabalarıma ayrı olarak veririm tabi taraftarlara verirsem beni daha çok severler gol atamasam bile örnek sow :)

• sow gibi fb de oynasam bende veririm onlar için sıkıntı yokta forma sayısı az olunca kararsız kalıyorum

• verirdim :)

0|0
    0|0

• her zaman değil ama verirdim yine

• Ben verirdim

0|0
    0|0

• Tabiki verirdim.

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...