Siz olsaydınız ne yapardınız?

selam arkadaşlar 3 yıl konuştuğunuzkiz arkadaşınız sizi aldattı ve bi gün yolda giderken onu başka birinin arabasında kendi gözlerinizle gördünüz ve bir gün pişman olup dönmek istedi aff edermiydiniz

0|0
6|8

En İyi Kız Görüşü

• Anladığım kadarıyla sen affetmek istiyorsun. Benim takıldığım nokta şu: Aldatıldığına emin misin? Başkasının arabasında görmen seni aldattığı anlamına gelmez de...

0|0
    0|0
    • samımı bi şekılde gördum ama sarılırken

• evet öyle örduklten sonra karsısına çıktım çok şaşırdı bizi mi takıp ediyodun dedı kım bu dedım sıkıştırınca anlattı bi arkadas tanıştırdı dedi senle olmayacaktı felan dedı güya aiilesi istememış ama atıyo ailesi çok sevıyodu benı istemeye bıle gittim aılemı alıp çok mennun kamışlardı ama ne olduysa soğudu galıba yüzüme karsı da diyemedı bunu onu bahane ettı ama allah buyuktur inş aynısını oda yasar baksın bakalım nasıl bı şeymış

• Sakın onu aldatarak onun seviyesine düşürme kendini. Madem öyle; affetme ve umursama. Bu en büyük ceza olur ona...

Kızlar Ne Diyor 5

• Etmem.

0|0
    0|0
  • Denenmişi denemek yok, hiç olmadı kitabımda, olduramazsın

Nasıl bir düşmek bu böyle gözden, Superman olsan toplayamazsın.

1|1
    0|0
  • Kesinlikle hayır. Aldatmanın affetmesi olmamalı bence.

0|0
    0|0
  • pişmanlık katsayısına baglı.

0|0
    0|0
    • çok pişman diyelım kı pekı ilerde tekrar yaparsa

• haklısın ama insanın içine şüphe girdımı bi kere artık guvenenmez ve buda evın içine mutluluğa yansıyo ister istemez bence

• aynı evin içine girmeden denersin onu sen de. bul şöyle parlak yüzlü zengin görünümlü bir arkadas. bak bakalım neler yapıyor. ben olsam böyle yapardım.

• kesinlikle hayir aldatma asla effedilemez

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• senin elindeki su firsat bende olsa var ya... cok degisik bi adam olurdum ben. neyse. pisman olacagin birsey yapma, pisman olmayacagin birsey yap. ama birsey yap...

0|0
    0|0
    • ?_? meselaa gönul eğlendırmek gibi felan bı şey mı yapardın arzularını tatmın etmek felan

• eger kafanda tekrar birlikte olmak gibi bi dusunce varsa hic gorusme bile. yasadigin durum kolay degil, egon yerlerde surunuyor. bir sekilde rahatlaman lazim. ha unuttum gitti diyorsan, hic bulasma. ama hala acitiyorsa yaptiklari, intikam vakti dostum...

• kesinlikle hayır arkadaşım ellerin kadınısın seni sevemem derdim.

0|0
    0|0
  • nooope

0|0
    0|0
  • bence affet birkaç ay gönül eglendir sonra bırak gitsin

0|0
    1|0
    • aklımdan geçmıyo değil de ama ben yapamam allahından bulsun kardeşım boşwer

• dostum o zaman boşver gitsin dünyada o kadar çok kız var ki ama buraya kadar yazmışsın ayagına da gelmiş belli ki o da devam etmeyecegini bilir bence o da farklı şeyler için gelmiş yanına bence kendini ve onumutlu et ama ilerisi yok bbu işin.

• Etmem.

0|0
    0|0
  • Affetmezdim tabi ki niye affedeyim ki.

0|0
    0|0
  • 3 yıl konuşup da aldatabiliyorsa, 5. yılında aldatmayacağı ne malum?

Affetmezdim.

0|0
    0|0
  • af yok aga rezil olmasını bekliyceksin sabırla..kaşar bunlar açık açık bağırıyolar ben kaşarım diye

0|0
    0|0
Yükleniyor...