Facebook fotoğrafları kötüyse sevgilinizden ya da hoşlandığınız birinden soğur musunuz?

Sevgilinizin veya hoşlandığınız kişinin facebook'a güzel çıkmadığı (en azından sizin öyle bulduğunuz) fotoğraflar yüklemesi sizi soğutur mu? Uzun süreli veya bi anlık? Muhtemelen fotojenikliği önemli değil canlı halini beğeniyorsam diye düşünürsünüz.

Peki uzun zamandır görmediğiniz sadece webcamle görebildiğiniz doğal olarak fotoğraflara göre giyim tarzı nasıl, tipi görmeyeli ne kadar değişmiş anlayabiliyorsanız bunun etkisi olur muydu?Bazı fotoğraflarda muhteşem ötesi çıktığını düşünsenizde o 1-2 fotoğraf soğutur mu sizi? Sonuçta göremiyorsunuz en son gördüğünüzde 2-3 yıl önceydi çok değişmiş olabilir.

• Hayır ne alakası var ben kişiliğini seviyorsam ona aşık olmuşsam
    48% (13)29% (2)44% (15)Oy Ver
  • Bir anlık olur
    30% (8)71% (5)38% (13)Oy Ver
  • Olur ama webcamle veya diğer fotoğraflarını görünce geçer
    4% (1)0% (0)3% (1)Oy Ver
  • İstemesemde oluyor kendimi 2-3 saçma fotoğrafa önem verme diyerek zorluyorum
    18% (5)0% (0)15% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• Çok mantıksız canım ya ben o tür şeylerden soğumam.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• ''En son çok önce gördüğünüz birinin kötü çıktığı fotoğrafları sizi soğutur mu ondan?''

Hiç Türkçe dersine girdin mi?

2|0
    0|0
  • B: Bir anlık olur

0|0
    0|0
  • eger oyleyse ben rahatim :D en dandirik fotolarim sayesinde kurtuluyorum demektir

0|0
    0|0
  • Hayır ne alakası var ben kişiliğini seviyorsam ona aşık olmuşsam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• yok yaa benim aşık olduğum çocuk hiç fotojenik değil ama gerçek hayatta o kadar tatlı ki ona baktıkça yiyesim geliyo... =)

0|0
    0|0
  • kendimi onlara onem verme zaten sendede ola bilir bu bura ne varki ben zaten onu beyenmisimki suan sevgilimdir deyib kecerem

0|0
    0|0
  • 100 fotodan 3 tanesınde ıyı cıkıp ekleyenlerde var :)))

Yanına gıdınce bu kim lan olmuyorsa sorun etme

Ama çok büyük ihtımal yanına gelınce daha çirkın olabılme ihtımalı yüksek

0|0
    0|0
  • Kesinlikle bir anlık olur..

Hele ki uzun sure görüşmediysek...

0|0
    0|0
  • alakası yok, sevdiysem bitmiştir..

0|0
    0|0
  • ne tipsiz resimler gördüm ben..ne soğuması...

0|0
    0|1
Yükleniyor...