Bir erkeğin ağzının içinde yara oluyorsa arada bir ve dudağının kenarında beyaz tükmükler oluşuyorsa nedenine?

yani arada bi böyle ağzının içersinde yaralar oluşursa ama işte 2-3 aya bir,sonrada dudağının kenarlarında böyle nasıl desem hani beyaz tükmük kopuk şeklinde salyalar oluşuyorsa bunun sebebi nedir arkadaşlar?ve bu erkekte 31 yaşında bi adamsa.cidden yardımcı olun bilginizle arkadaşla lütfen dalga geçmeden

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• çok nedeni var şker hastası olabilir. sıkıntıdan çıkıyor olabilir. bu arada hemşeriyiz eklermisiniz beni

0|0
    0|0
  • Arda turan da var yakından gördük o bazı insanlarda var belki tükürük bezlerinden olabilir ama yara herkesde olabilecek bişi..

0|0
    0|0
  • Sağlığına önem vermiyor demektir.Uyar sen de onu doktora gidin.

0|0
    0|0
  • bakım cinsel hastalık olabilir veya mantardır soda veya tuzlu suyla gargara yapılmalı diyor

0|0
    0|0
  • bende de ara ara olur inan bende bilmiyorum, bilen varsa bana da söylesin

0|0
    0|0
  • ağız ve diş bakımını yapmıyor demektir..

0|0
    0|0
  • google yaz mutlaka cıkar

0|0
    0|0
  • Kuduz'dur o.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Doktora gitmek zorundadır elbette bu bir tür vitamin eksiliğinden oluşan yara ve tahrişlerden öte bir şey çünkü ondan bir iki tane uçuk şeklinde olur ve senede bir defa falan olur. Kurdeşenden defne hastalığına sedeften dil kanserine kadar herşey olabilir.

0|0
    0|0
  • tükürük salgısı asidiktir

0|0
    0|0
Yükleniyor...