Kadının kadına yaptığını kimse yapmıyor değil mi ?

biz kadınlar nedense hep birbirimizin açıklarını bulmaya pek bir meraklıyız .birz mutlu olmayagör hemen sinirini bozmak için yarışa girerler .azcık kilo al ayy kilo almışsın bilmem ne .yada sevgilinden ayrılırsın kız evlen birinle evde kaldın vs vs .bizim aslında dayanışma içersinde olmamız gerekirken yine bunu yapan kendimiz .evli erkek peşinde koşan kadınlardan tut evlenince kendini birşey sanıp bekarları aşağılayanlar .herkes bir cins .herkes hemcinsini mutsuz edip kendi mutlu olma derdinde .erkeklerde bu kadar yoğun değil bu .neden çözemiyorum ?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Buna cevap basit, ataerkil bir dünyada yasiyoruz, kadinlari birbirine getiren bir alemdir, kadinlara daha deger verilseydi, hepsi okumus olsaydilar, birbiriyle yarismazlardi, erkekler mesela bir kiz için savasmazlar genellikle, bir tanesi kizi götürür, öbürü arkasina bakarak gider, ama kizlar savasir, çünkü asagilama bir bakis açisi vardir, ataerkillik yapi en çok kadinlarda rastlanir. Her kadin feminist olsaydi bu durumda olmazdik, kendilerine daha saygili olurlardi. Erkekler feminist olsunlar, kadinlar onlari takip ederler, bundan emin olabilirsiniz. Feministligi kadinlarin elinde birakmamak lazim çünkü her kadina siddet uygulayan bir erkegin arkasinda onu onaylayan bir kadin vardir.

0|0
    0|0
    • çok haklısın.erkek dayanışması var kadın dayanışması yok gibi sinir bozucu

Erkekler Ne Diyor 3

• öyle olanıda var olmayanıda herkes aynı değil kişilikle alakalı tabi o

0|0
    0|0
    • herkes için demiyorum geneli böle ama istisnai durumlar var tabi onlarda bizim dostumuz oluyor .bu tip kişlerin hiç kız arkadaşı olmuyor neden olduğu belli

• öylesine söyleyecek söz yok aslında çnkü biliyormusunuz evli olduğu halde bunu yapan ve bunu yaşayan kişi ne söylenirse söylensin anlamayacaktır vurdum duymaz olur öyleleri

• evet ve salak oluyolar insan sinir oluyor adamın çoluk çocuğu var şımarıklık allah korusun bölelerindende bu duruma düşmektende

• çok tatlısınız çok güzelsiniz ondan oluyor bunlar

0|0
    0|0
  • Evet yapmıyor ben de çözemiyorum.Kafa karışıklığı oluşuyor.

0|0
    0|0
    • aynen .erkeklerde dayanışma daha fazla

Kızlar Ne Diyor 3

• bazıları çok kıskançtır çekemezler kimse kendinden daha iyi olamasın daha iyi şartlar altında yaşayamasın mutlu olamasın ister bende olmayan hiç birşey sendede olmasın sendromu bu olsa gerek kadınları bir kenara bırakalım bayan arkadaşlarıda esas problem akrabalardan ileri gelmekte benim kızım daha iyi benim oğlum akıllı çalışkan senin çocukların bir paltaya sap olamadı olayına çok benziyo.r lise 1 de sınıfta kalmıştım 1 yıl uzatmalı bitirdim o yüzden liseyi. teyzem anneme aynen şöyle diyordu bu yıl benim kızım dersaneye gidior üniversiteyi kazanıp öğretmen olucak seninki halen liseyi bitiremedi aradan 2 yıl geçti teyzeme aynen şöyle demiştim zamanında benim için bu sözleri söyledin senin kızın işletme okuyor 3.sınıfta bende turizm ve otel işletmeciliği okuyorum 2sınıftayım bak terazi dengeledindi

0|0
    0|0
    • evet bunu yapan bide kendi akraban yani .banaa oluyor böle şeyler .insan üzülüyor

• işte bunu akraba yaptıkdan sonra kan bağı olamayan kişiler ne yapsa yeridir alıştık artık

• yani .benimde kuzenim ben evlendim sen evde kaldın demişti bi kere .ki yengemde demişti dşünsene bunu yapan kendi insanımız ne değişik insanlar var

• Çok ilginç aslında bende anlam veremiyorum hemcinslerimin boyle davranışlarını. Bence kendilerine özgüvenleri yok..

0|0
    0|0
  • kadının en büyük düşmanı yine kadın derim hep işte :D

erkekler şeytan değil tabii bizim kadar...

0|0
    0|0
    • hayır erkeklerde dayanışmayı görünce kıskanıyorum .yani kadınlardada olsa bu dayanışma .birbirmizin kuyusunu kazmak yerine destek olsak

Yükleniyor...