Gs Başkan Adayı Mustafa Cengiz Başkan Seçilirse İbrahimoviç ya da Hulk u Alacağını Söyledi Sizce Kazanımı Seçimi?

Petrol kralı Mustafa Cengiz Başkan seçilirse İbrahimoviç ya da Hulktan birini getireceğini ve Sneijderide satmayacagini söyledi sizce başkan secilirmi?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Ukraynali bir yildiz oyuncu getirecek birisi var
    O secilecek sanirim

0|0
    0|0
    • Turgay kiranmi?

• Bugun sporxde okudum ben ;)

• Bırak ukranyaliyi bu adamin başkan olması lazim düşunsene Sneijder ortaladi ibrahimoviç vurdu goollll:)

Kızlar Ne Diyor 1

• hiç biri gsye gelmez

0|0
    0|0
    • Sneijderde gelmez

• sneijderi alın başınıza çalın ya aman ya kapa bildirdiğiniz futbolcuları hep biz KAPtık burada söylersem roman olur ama gizlilerle fazla muhattap olmuyorum canım hadi başka gizli sorularınla görüşmek üzere güldürdüğün için tekrar teşekkürler :)

• Hahahah Kimi kaptiniz Alper Potugumu hahha yoksa Stochumu:)? Hahahha

Erkekler Ne Diyor 6

• umarım seçilirde

ünal aysal tekrar aday olacak mı?

0|0
    0|0
    • Olmayacak Adnan Ozturkte seçildi

• Ibrahımovixi ben Trabzonspor'a başkan olursamki olurum ozmn trbzna alcaz onu

0|0
    0|0
  • ibra ya da hulk mu :):):):)

1|0
    0|0
    • Sneijder mi Drogba mi hahahaha:)

• Hulk ve İbo geliyor Adam en az 2 dünya yıldızı alacağım dedi ayrıca Kadıköyu iplemiyorum Şampiyonlar ligini ipliyorum ben ama tabi siz şampiyonlar Ligi atmosferi nedir bilmezsiniz hahah:)

• sen bildigin için 4lük oldun demi gelenden 4 gidenden 4 sonra samp ligi diyon :)

• Yeni duydum iboyu getirirse seçilsin tabiiki

0|0
    0|0
    • Adam 2 dünya yıldızı alacağım dedi Hulk ve Iboyu getirecek

• Sneijder Hulkla duvar pası yaptı tekrar Sneijder verdi İbrahimoviçe Ibra vurdu gooolll seneye bu olacak işte

• Bence seneye Dzemaili ara pas Pandev topla buluşamadı olucak :)

• İbra 2024 te gelecekmiş

0|0
    0|0
  • Yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...