Sevgiliniz eski bir Başbakan'ın torunu olsa ve siz buınu arkadaşından öğrenseniz tepkiniz ne olurdu?

Tam 8 aydır beraber olduğum sevgilimin anne tarafından eski bir Başbakanın torunu olduğunu daha dün akşam arkadaşından tesadüfen öğreniyorum.(Annesi eski bir Başbakanın kızıymış yani.) Babası falanda iş adamıydı.Onların soyadını biliyordumda çocuk anne tarafından dedesinin soyadını taşımadığı için bilmiyordum.Ve hani ne biliyim insan hiç mi söylemez 8 ay boyunca.Üstelik yanında o kadar siyaset falan konuşuyoruz yani.Acaba benimle ciddi düşünmüyor mu? Beni geçici olarak mı görüyor?

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• ya ne alakası var çocuk söylememiş belki öyle tanınmak istemiyo veya sana hava atıyo falan düşünürsün diye söylemiyo. yani söylese nolcak söylemese nolcak saçma sapan şeylere takılma. şahsen bnde olsam bn söylemezdm. ne dicek çocuk benim dedm başbakandı ona göre davran mı desn

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Helal olsun arkadaşa. Bence söylememiş olması onun sağlam bir kişiliğe sahip olduğunun göstergesi.

1|0
    0|0
  • benim soyadığımı alacağı için geçmişi önemli değil!

0|0
    0|0
  • Övündüğünü zannetme diye söylememiş olabilir.

1|0
    0|0
  • O başbakan yıldırım akbulut olabilir yada bülent ulusu..ismet inönü diyecem ama damat tarafı tokerlerden bu yaşta torun olmamazı lazım ünide..

0|0
    0|0
    • Evet dediklerinden biri.İsmet inönü değil tabiki.

• "Gelsin gemicikler, torpiller. Yaşadık!"

1|0
    0|0
  • İlginç bir durum,bir o kadar güzel.

0|0
    0|0
  • siyaset ilgimi çekmiyor benim için önemi yok.

0|0
    0|0
  • erdal inönü'nün torunu. koç üniversitesi mezunu :) bildim mi?

0|0
    0|0
  • Başbakandan başbakana değişir şimdi. Tayyipse çocuğa yapış. İlerde zengin falan olacan.

0|0
    0|0
    • Ne tayyibi ya eski bir Başbakanın torunu diyorum ya.

• hangi başbakan desen ona gore yorum yapacam :D

Kızlar Ne Diyor 5

• Söylemek zorunda hissetmiyordur , yaşlarınız itibariyle ilişkinize ciddi olarak bakmak erkendir belki onun için .

0|0
    0|0
    • Yani ciddi düşünmüyor diyorsun.

• Düşünüyor veya düşünmüyor değil , erkendir henüz , okuması , yapması gereken planları vardır hayata geçirmesi gereken ...

• Ben olsam ben de konusu açılmadan söylemem.

0|0
    0|0
  • övünüomş gbi aa buarada benim dedemde başkandı ayık olmu desin hiç knu aclmamıştr oda sölememştr

0|0
    0|0
  • Belkide parası için sevme diye söylememiştir

0|0
    0|0
  • Belki senin önyargılı olucağını düşünmüş veya senin sırf o basbakan torunu diye ondan hoşlanacagnıda sanmıs olabilir beni böyle bunun icin sevmesin demistir

0|0
    0|0
Yükleniyor...