Erkekler, El yayı nasıl kullanılır?

Arkadaşlar el yayı aldım bileklerimi kuvvetlendirmek istiyorum kaç günde bir kullanmam gerekir kaç sefer yapmam gerekir aydınlatırsanız sevinirim

Güncellemeler:
EEEEE

0|0
2

Erkekler Ne Diyor 2

• Spor salonuna gitmiyorsanız eğer ve başka egzersizlerde yapmıyorsanız yani belli bir antrenman programınız yoksa 1 gün yaparak 1 günde ara vererek yani. hafta 4 kez antrenman 3 kez dinlenmeye denk gelmekte dediğim program. Kaslarında dinlenmeye ihtiyacı vardır. Bilek kısımları omuzda olduğu gibi sakatlanmaya çabuk meyilli kas grubundandır. Isınma hareketleri çok önemli. Önce fazla yormadan ısınmalısınız çalışacağınız kas grubunu. Misal atıyorum el yayı ile max tekrarı 30 yapıyorsunuz siz ısınmak için 5 veya 7-8 tekrar yaparak 3-4 set yapın böylelikle ısınmış olacaksınız.
    Antrenman programını ise 3 veya 4 set olarak yapınız max tekrarlarla ve yaptığınız sayıları kağıda yazın bir sonra ki antrenmanda bunun üstüne çıkmaya çalışın.

Not: Sakın ola ki bilek güreşi yapayım demeyin hele ki ısınmadan asla. Sakatlık veya kolunuz kırılabilir. Yapmak isteyen varsa eğer bir güç gösterisi sunulacaksa şöyle diyiniz sakatlık riski yüksek güreş tutalım bu daha iyi diyebilirsiniz.

0|0
    0|0
  • el yayı neymis

0|0
    0|0
Yükleniyor...