Bütün cinsleri çekme özelliğimi alıp nereye gideyim?

hayır yani şimdi bak arkadaşım. soru soruyorsun ya da neblim cevap veriyorsun. altına şöyle böyle yapayım seninle vari şeyler yazılıyor. ya cinselliğe de takılmıyorum uzun zamandır. aşk sorusunda yapma bari arkadaşım.

ben evimin kadını, kedilerimin anasıyım en nihayetinde. kezbana bağladım dimi? cemkiredebilirim. bu hakka sahibim artık. temizlik, yemek bile yapıyorum. öyle sorular soruyorum neblim. gene de trafo mu taktım nedir. gelip gelip buluyorlar arkadaş.

bak sadece ben değil. yapılan diğer arkadaşlar da var. farkındayım. beyler gözünüzü seveyim ne kokusu alıyorsanız almayın emi bebeğim.

0|0
3|10

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Peki.

0|1
    1|0
  • Ne içtin sen, kedi tüyü kafa mı yapıyordur nedir...asdasdasd

0|0
    0|0
    • cok tatlilar nan ole deme.

• yok ya evdekiler öyle, biliyorsun yokoluyorum bazen bunlara bırakıyorum, bi geliyorum yok balık verilmezmiş, yok köfte kusturuyrmuş, hazıra alıştırmışlar yavruyu,dokunuyor tabi ki, kedi balık yer. net

• yogurt ver yogurt

• 3-5 gün ara verdik..site de değişen bişi yok galiba:)

sınavlar kapıya dayandı babe..ders çalışıyomusun sen?

0|2
    0|0
  • Boş ver abaza mı yok Dünya'da :) Bunların soyu tükenmez sen bunları söyledin diye de gelip aynı şeyleri yazanlar olursa şaşırmam :D

0|0
    0|0
  • tam evlenilecek kız işte yemek bile yapıyor

bekarlar kaçırmasın

0|0
    0|0
  • yanıma gel ...

0|0
    0|0
  • hatun atar yaptı eğilin (:

0|0
    0|0
  • ""soyle boyle yapayim seninle"" derken :D Neyse tamam çıktım sorudan.. :D

0|0
    0|0
  • rage quit

0|0
    0|0
  • Kızların cins erkekleri çekmesi için güzel olmasına gerek de yok.O yüzden takma kafana ders çalış.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...