Erkekler saçını sadece toplayan ve başka model yapmayan kadınlar hakkında ne düşünürsünüz ?

o kişiden sıkılırmısınız , yoksa o kişiyle asla bilrikte olmazmısınız?

Güncellemeler:
bazı erkekler bu konuda takıntılı oluyor o yüzden sordum arkadaşlar yani çoğu erkeklerde bu konu hakkında takıntılımı ne düşünüyor merak ettim

0|0
2|27

En İyi Erkek Görüşü

• ERkeklerin hepsi icin gercerli degil dedigin gibi. gözler önemli

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Sıkıcı. Sürekli aynı şeyi yapan monoton bir insan derim. Kendisiyle ilgilenmiyor derim. Değişiklik iyidir. Bir insan kadın erkek farketmez sürekli süprizlerle dolu olmalıdır. Bu hem kendi görünşüyle ilgili olabilir hem karşı tarafa yaptığı süprizler olabilir. Ama kesinlikle tek düze olmamalı. Saçı gibi :D

0|0
    0|0
  • ya Leon filmindeki Natalie Portmanın saçı gibi küt yada August Rush(Kalbini Dinle)deki Laiya Novachek gibi uzun dalgalı :D

0|0
    0|0
  • üşengeç kız profılı oluşuyor bi anda gözumde

0|0
    0|0
  • erkekler bu kadar detayı farketmezler bile :)) boşuna dert ediyorsun. yüzü ve fiziği güzelmi :) yeter bize.

0|0
    0|0
  • Takıntıysa takıntılıyım , sevmiyorum ben saçlarımı 2 numara yapıyorum kız da öyle toplayınca hoşuma gitmiyor

0|0
    0|0
  • bazı erkekler siz kızlar gibi bu tür şeylere takıntılı olmaz.yüzde bir bile değildir bu oran.önemsiz şeyler bunlar..

0|0
    0|0
  • bu soruyu nerden buldun Allah aşkın ya

0|0
    0|0
    • dediğim gibi bazı erkekler bu konuda çok takıntılı. erkeklerin geneli de takıntılı mı diye merak ettim.

• aklıma hiç gelmedi böle bişey.rahat ol

• Ben kadın saçı ile ilgilenecek uğraşacak birisi değilim nasıl isterse öyle yapsın.

0|0
    0|0
  • ben saçları dalgalı kumral olan kızları severim

1|0
    0|0
  • Yani tabi toplu saçlar bana göre de hoş değil :) Açık bıraksın :)

0|0
    0|0
  • sıkıcı bir tip olduğu belli olur, madem uzun saçlar var değerlendir ama dimi

0|0
    0|0
  • bence sadelik herzman iyidir..

0|0
    0|0
  • İyi bildin; o kişi ile asla birlikte olmam.

0|0
    0|0
  • sorun yokkk

0|0
    0|0
  • Açık saç her zaman iyidir.Güzelim bir kız vardı saçını toplayınca hiç güzel görünmüyordu gözüme.

0|0
    0|0
  • saçlar önemlidir :)

0|0
    0|0
  • Saçlarını yapmıyorsa ve her gün aynı toplu modelle görüyorsam üşengeç olduğunu düşünürüm.

0|0
    0|0
  • asla olmam o ne öyle

böyle birşey olur mu ya ister toplar ister açar. saçla ne alaka

0|0
    0|0
  • sorunlu bir kız daha

0|0
    0|0
  • at kuyruğu süper

0|0
    0|0
  • saçın toplanma şekli ile ayrılığın yada birlikteliğin ne alakası var anlamadım yani.. çok garip..

0|0
    0|0
  • erkekler bu tür saçma önemsenmeyecek şeyler için kafa yormaz.

0|0
    0|0
  • ne alaka ya

0|0
    0|0
  • madem saç örmeyi bilmiyor sadece topluyor kendi ellerimle saçlarını örerim :)

0|0
    0|0
  • nefes alsın yeter

0|0
    0|0
  • çok kötü düşünürüm.saçı salanlar ilgimi çeker

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yapılan araştırmaya göre saçlarını toplayan , topuz yapan kızlar at kuyruğu ve salık bırakanlara nazaran daha yalnızlar ve evde kalan kızları oluşturuyorlarmış ... Böyle de bir şehir efsanesi var , yersen ...

0|0
    0|0
  • sadelik guzelliktir

0|0
    0|0
Yükleniyor...