Erkek arkadaşım 4.gün oldu hala mesaj atmadı.

Erkekler yardımınıza ihtiyacım var.

4 gün önce ufak bir sorundan dolayı tartıştık. O en sonkı mesajında alttan aldı ama ben gerı vıtes yapmadım direk by dedım. O mesajdan sonra hıc mesaj atmadı bende atmadım ama haklıyım yani Pes edersem haklı olduğunu düşünür diye mesaj atmıyorum. Oda çok gururlu biri oda atmıyor napmam gerekıyor? Doğrumu yapıyorum hiçbilmiyorum.

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• niye atmasını bekliyorsun kendin söylüuorsun o altdan almış olayıo ama sen durmamış devam etmişsin birde üstüne üstelik by demişsin bence tekrar sen atıp özür dilemesin haklıyken haksız duruma düşürmüssün kendini bir an önce karsılık vermen lazım dostum

1|0
    0|0
    • Ya ama hala haklıyım snir ediyor beni. hiç çabalamıyorkı bşeyler için hep benım çabalamam gerekıyor ıkı yabancı gıbıyız sankı

• Genelinde öyle biri. Hayatta hiçbişey için pişmanlık duymadım duymamda diyor bir özgüven bir kenedeni beğenmişlik var sorma.

• o zaman dostum bu boş zamanında ilişkini iyice gözden geçir derim ona göre seçimini yap ve ona göre yaa ara yada arama derim ama genede karar snn dir unutma kimse vazgeçilmez de değildir.

Erkekler Ne Diyor 8

• Bekle 3 gün sonunda cözülür

0|0
    0|0
  • Sakın mesaj atma,cevap yazma, hatta ararsa açma.

Çocuğa yardımcı olmak niyetindeyim

1|0
    0|0
  • Konu ne?

1|0
    0|0
    • Attığım mesajlara cevap vermıyodu ordan tartışmaya başladık sonra benım daha önemlı sorunlarım var dedı anlatmıyosun nasl yardmcı olayım dedım sımdılık bılmen gerekmıyor bılsende yardım edemezsın dedi kapat şu konuyu artık dedı. Yanı sonuçta ben kız arkadaşıyımaramıza duvar örmesi beni üzüyor bende ıstedımkı mutlu oldugumuz anlar dışındada yanında olayım sen ıstemıyorsun bende ıstemıyorm artık dedım. Böyle olsun ıstemezdım gerçekten kusura bakma kırdıysam yazmış bende dırek by yazdım.

• Umursamıycam buyuk ıhtımal ayrılma konusuna gelınce bırakıcam o ayrılsın. Suçluluk duygusu onun üzerinde kalsın benim değil :)

• Doğru karar :) En iyisi :)

• boş laflar söylemeyin kıza bir erkek 4 gündür mesaj atmıyorsa ya ölmüştür yada bir başkasının peşinde dir ayık ol bebeğim

0|0
    0|0
    • Ölmüş olabileceğini sanmıyorum. Bir başkasının peşinde olablirmi olablr.

• Öyle yapıcam sanırım..

• kıcın keskin olsun :)

• Belki kontorü yoktur.Belki de köyüne gitti köyde telefon çekmedi ha.

0|0
    0|0
    • Smsı var lanet adamın özür dilemesin pişmanlıkta duymasın ınsan bı nasılsın napıyosn dıye mesaj atar=D Köyde değil ya memleketınde yarın napcak bakalım yüzyüze bakıcaz sonuçta.

• eger senin için önemliyse kişi sen bir adım at hiç bekleme

0|0
    0|0
    • Evet önemli ama iş bunla bitmiyorki eğer şimdi geri adım atarsam hiçbi zaman hata yaptığında pişmanlık duymuycak hep benden bekleyecek adımı.

• senin için ne kadar önemli olduduğu bu kadar küçük bir sorun için onu kaybetmek istemedigini söyleresin

• Ypıcağımı zannetmıyrum ama cevap ıcın teşekkür ederım

• yanlış yaptın yapmaya da devam ediyorsun

0|0
    0|0
    • Niye öyle düşünüyosunkı

• bu kafayla çok beklersin.geçmiş olsun

• Sağol iki laf arası sivri cümleler.

• Boğa ya da Koç burcuysa kes ümidini ..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• o senı arayana kadar sen sakın arama eger sevıyorsan ozellıkle cıddıysen onun aramasını bekle nasıl baslarsa oyle gıder sonra cok gec olur hep senden bekler aramanı ..sevyorsa mutlaka arar zaten .. merak etme içi içini yıyodur ama ınat edıyodur. beklemelısın ama o sekılde bır cevap vererek haklıyken haksız duruma düşmüssündürr kızmıstır sana muhtemelen

1|0
    0|0
    • Anladım canım teşekkür ederm cevap için. Evet haklıyken haksız düştüm bir bakıma ama okadar snırlendımkı çünkü uzun zamandır görmezden gelıyordm yaptıgı seylerı.

• hayır canım ne alaka hıcbıseyı gormezden gelme yuzune vur kı bır daha aynı hataları tekrarlamasın onu bunlara alıstırman gerek ...

• bence mesaj atma sanırım o suçlu ve ondan bekle nasıl başlarsan öyle devam eder .

1|0
    0|0
    • Normalde hıc duramazdım ama 4 gün boyunca düşünmeeye çalıştım kararlı davrandım bundan sonra öyle olurum umarım.

• Okudum neler yazdigini. Bence cocuk hakli,... Biz kizlar erkeklerden hep daha fazlasini isteriz. Sorunlarimiz oldugunda acik acik konusa biliriz. Demekki erkek arkadasinin bi sorunu var, belkide utaniyor söylemeye,.. Üstüne gitme, söylemek isterse söyler,.. Sonucta o sana "Kirdiysam kusura bakma" yazmis, sende bye yazmissin. Ne diye trip atiyorsun hala,.. Mesaj yaz, nasilsin falan diye. Ama bence siz ayrilin,. NOrmal konularda bile anlasamiyorsunuz,.. Insanda biraz korku olur.. Kaybetme korkusu.

0|0
    0|0
    • İyide onda hiçkaybetme korkusu yokkı en başta söyledı ben hiçbişeyden pişman olmam bitti dediğim dediğin an biter diye geri dönş olmaz falan fılan. Şuankı sorun ufak bırşey farkındayım ama daha farklı konularda var burada açamıycağım.

• 1|0
    0|0
Yükleniyor...