Beklenmedi̇k anda gelen protei̇n tozu?

Arkadaşlar ben 5 ay fitness yaptım çok düzenli beslenmedigim ve uyumadıgım için kol 33cm'de kaldı -_- Vucüd yapım ve beslenmem yüzünden (vücudum zor kas kütlesi kazanıyor) kol daha fazla şişiremedim.. Bende yağ yakıp belirgin bir hale getirmek için 4 set 20 tekrar tarzı bir program yaptım her bölge 3 hareket.. Sonra Whey 3 Matrix 2300grlık protein tozu almışlar habersiz yağ yakerken kullanayımı? Programı degiştirip şişirmeye yönelik bir program mı yapayım? Programın 3. haftasına başladım lütfen yardım kafam cok karışık

Güncellemeler:
güncel
son güncelim :(

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Sporu bırakmayı düşünmüyosan Kilo ağırlaştırarak setleri 3 de tutarak biceps için farklı 4 hareket yap haftada. Git gide kiloları ağırlaştır. Fazla bir bölgeye yüklenme tabi biliyosundur onları.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Protein tozu iyidir bir uzman kontrolünde kullan ama abartıya kaçma :)

0|0
    0|0
  • öldürüyomus la o

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 3

• V. g de kolaya kaçarak bir sonuç alamazsın malesef, alsanda geçici bir sonuç olur doğal beslen yumurta süt balık haşlanmış tavuk lor peyniri gibi besinler hem ucuz hem de iş görüyor biraz sabırlada çok iyi sonuç verir ben toz tavsiye etmiyorum. İyi çalışmalar

0|0
    0|0
  • boy kilonu falan söyleseydin arkadaslar daha cok yardım edebilirdi

0|0
    0|0
  • Yağ yakımı yap kardio filan yap baya ondan sonra toz kullan yağların üstüne kas kurmaya çalışma.

0|0
    0|0
    • Boy 1.76 kilo 71 kasları parçalamak için yani daha belirgin gözükmesi için yağ yakımı yapıyorum..

• Yağ yakımına devam et belli bir süre daha. Daha sonra toza geç

Yükleniyor...