"Hayatım, bugün bir kaç işim var. Yarın görüşsek?" derken bu bir kaç iş ne olabilir?

"Hayatım, bugün bikaç işim var. Yarın görüşsek?"derken bu bi kaç iş ne olabilir?

0|0
10|8

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• ne olaabilir sana sormak lazım ;)

0|0
    0|0
  • Ya gerçekten işi vardır ya da bahane uyduruyordur.

0|0
    0|0
  • Sebebini sorarım geçerli nedenleri varsa rahat bırakırım yoksa benden çekeceği var.

0|1
    0|1
  • herşey olabilir ailesi ile ilgili olabilir işi olabilir arkadaşının bir sıkıntısı vardır ama ben böyle yüzeysel açıklamaları sevmem bir kaç işim var denmesine müsade edemem desin pavyona gidiyorum desin canımı yesin deme mi bekliyorsanız yanılıyorsunuz :p

0|0
    0|0
  • belki günün anlam ve önemi sebebiyle bir eyleme katılacaktır, belki ailesiyle veya arkadaşlarıyla veya resmi bir kurumda işi vardır. bla bla. çok düşünme, kırılırsın.

0|0
    0|0
  • Kime diyoruz : )

Yani normalde iş vardır ve göremeyeceksindir değerli kişiyi, ama karşımdakine bakışıma göre bu tamamen keyfimin kahyasina da gidebilir : ) zaten ya elim kanda da olsa modu ya da kahyam istemiyor modu.

0|1
    0|0
  • sormak lazım

0|0
    0|0
  • Ona sor, güvenmiyorsan zaten daha da yürümez.

0|0
    0|0
  • İşi vardır. Kurcalamam yani.

0|0
    0|0
  • olayın iyi tarafından bakarsak halı saha maçı çok mühim olabiliyor bazen:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• İş..alışveriş kesin vardır

0|0
    0|0
  • herşey olabilir, canı istemiyor bile olabilir ki arada bir olur, anlayışla karşılamak gerekir

0|1
    0|0
  • uyumak ,facebook , twitter, diziler ooo saymakla bitmez

0|0
    0|0
  • Ev işleri olabilir. Bize soracağına ona sorsana. Mesaj çek ne yapıyorsun diye :)

0|0
    0|0
  • seni ekmek için uydurulmuş işler olabilir

0|0
    0|0
  • Diğer manitayla buluşacaktır

0|0
    0|0
  • Kızlarda ki iş genelde alış veriş veya eve misafir gelme olayı oluyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...