Nasıl güzel ve çekici olurum?

Herkes bana çok tatlı olduğumu söyler ama kimse güzelsin demez ve olduğumdan küçük gösteriyorum. Sosyal ortamımı bile etkiledi bu evden dışarı çıkmak istemiyorum. Boyum da kısa 1.53 :( ben güzel ve çekici bi genç kız olmak istiyorum tatlı bir çocuk değil bunun için bir öneriniz var mı ?

0|0
10|35

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi küçük hanım konu sizden bağımsız gerçek bişey söyleyeceğim o yüzden doğru yanlışı tavsiyesi nasihati istemiyorum.

Birisiyle seviştiğin bilinir ise güzel ve çekici olursun, minik ama sevimli değil. Çünkü bu bilgi dahilinde beden ile paralel giden düşünce sevimliliğini yitirir. Ama tabi bu nasıl olur, nasıl lanse edilir bilemem.

2|0
    0|0
    • ama benim kuzenim çok güzel çok uzun ben onunla yürümek bile istemiyorum :) onun biriyle sevişmesi felan yok be öyle bişey :)

• dişi gözükmekle alakası var, giyim tarzınla belki bi ince yaratırsın. Açık saçık komik giyin demiyorum. Baskılı tşörtler kapşonlular giyme de mesela süeter kazak giy ne bileyim renkli anorak giyme de trençkot giy gibi. ne bileyim küük hanım benim ortaokulda sakallarım çıkmaya başladı..asdasd

• :D herkesn sorunu ayrı :D

Erkekler Ne Diyor 34

• profilindeki sensen... gayet güzel ve çekicisin... naif bir yüzün var...boyunada kafayı takma boyun kısa olsun ama allah akıl kısalığı vermesin :) topuklu ayakkabı giyerek boyunu 1.60 yaparsın.. üzülme...:) saçına değişik bir dizayn, giyimine, kuşamına da kendine göre uygun bir tarz seçip

uygularsan milletin ağzı açık kalır... fakat herşeyden önce sen kendini seveceksin :)

0|0
    0|0
  • Kendine olgun bir sevgili bul, böylece daha kadınsı hissedersin kendini

0|0
    0|0
  • aslında yaşında 20 yi geçmiş ise diceğim bişey yok ama 20 altındaysan şiddetle sporu öneririm daha uzaman durmadan günde 30 dk sadece sıçra koş plates yap derim kesinlikle etkili olacaktır ve insan içine çık kendine nasıl bakman gerekeceğini öğrenmelisin en başta

0|0
    0|0
    • kendimi bakımlı buluyorum zaten öyle evin içinde de takalı kalmıyorum kendi boyumda arkadaşlarımla çıkıyorum dışarı :) yaşım 18 çıkmadık candan ümit kesilmez dicem artık :)

• tabi insan kendini kötü hiseder ama fazla abartı olmayan bir topuklu ayakabı kendini iyi hiseder ama abartılı olmıcak sporlada bu iş çözülür merak etme en önemisi bunu sorun etmemek zevkle yapmak

• Ayaklarınız bakımlı ve ojeli olmalı. Sert ve dominant bir görünüme bürünmelisiniz. Özellikle ksıa boylu kadınlarda bu en çekici olan tarzdır.

0|0
    0|0
  • özgüvenin yok. ilk önce özgüvenin olsun dış ortamda ki insanların yorumlarından etkilenme. resimdeki kız sensen güzelsin. ben dedim güzelsin mutlu ol. boyun kısa evet bunu bil ama kusur olarak görme sen böyle güzelsin allah böyle yaratmış bunu kabullen topuklu giyersen 160 olursun. dar elbiseler giy saçını sarı yap makyajın ve elbiselerin hep güzel olsun.

0|0
    0|0
  • Yüz nakli yaptır..

0|0
    1|0
  • Özgüvenli olman yeterli.

0|0
    0|0
    • özgüvenm var zaten gene de boyumu küçük göstermemi kafaya takmıycak kadar tavan da değil özgüvenm

• 1.53 malesef :/ 5 yıldır 1.55 bile olamadım :/

• Abartı kısa değilsin zaten rahat takıl 1.30lar bile var iyi ya 1.50

• Olay kıyafette biter, üzerine yapışan kıyafetler seni olduğundan küçük gösterir. Bol, dökümlü kıyafetler tercih et.

0|0
    0|0
  • :D

sanırsam punk çı bi tipin var yada rap :D bunlarda n vazgec namaz kıl kapan dogruyola git

0|0
    0|0
  • çocuksun işte ne üsteliyorsun :D büyümeyi bekle ufaklık :D

0|0
    0|0
  • Topukluyla 1.62 Olursun Aslında Ya Zaten İdeal Hatun Boyu Çogu Erkek İçin 1.60 .165 SAde Bi Makyaj Tamamdır Çünkü Boy Uzatma ŞAnsın Yok Yaşın Kaç

0|0
    0|0
  • Resimdeki sensen güzel ve çekicisin zaten boy kısalığını yüksek topukla giderebilirsin yaşında 18 miş 4 sene basketbol oyna durmaksızın ayrıca barfiks yap uzayacaksın:D

0|0
    1|0
    • uzarmıyım cidden :/

• Yaşın 18 değil mi daha ergenlik çağındasın 22 23 yaşına kadar uzadığın kadar uzayacaksın vücut kas ve kemik yapısı 22 de son halini alır 4 senen var boyu uzatacak sporlar yapacaksın bu 4 senede basketbol barfiks ip atlama açma germe gibi..Zaten biyolojik olarak boyun uzayacak sporla beraber dahada uzayacaksın sıkıntı etme kendine güzelliğinde sana yeter çok can yakarsın ilerde sen:D

• yapıyorum spor zaten parçalıyorum kendimi ama olmuyor inş birden uzarım şu dertten kurtulmak istiyorum :)

• topuklu ayakkabı mini etek kırmızı ruj ve ojeler çekicilikten yıkarsın :)

0|0
    0|0
  • profil resmindeki sen isen tatlı dedikleri kadar güzelsinde... bence birkaç yaş daha olgun giyin ve davran..

0|0
    0|0
  • eğer selena gomeze benzeiyorlarsa bence yaşadın sen bence kızlarda boyundan çok marifetlri aklı ve tatlı oluşu konuşulur bence hiç skıntı etme...

0|0
    0|0
  • çekici olmak zor değil bir parça açıl saçıl türk erkeği seni yeterince çekici bulur tabi niyet kötü olur ama böyle olmasın dersen tatlı kız olarak kalmaya devam et bence boyunuda dert etme bence

0|0
    0|0
    • haklısın bu ülkede çekicilik böyle oluyor. Ama her halinle olmak başka bişeydir heralde :/

• her halinne başka olduğunu önce sen kendine kabul ettir hani şair demiş ya herşey bir insanı sevmekle başladı diye işte o insan önce kendin olmalısın

• hımm inş :P :)

• İnsanlar yalan söyleyemiyosa demekki ondan diyomiyolardır :)

0|0
    0|0
  • nefes alıyor musun ?

0|1
    0|0
  • çok yapmacık olma yakışanı giy bakışların canlı ve havalı olsun yeter

0|0
    0|0
  • o özdileğin tuvaletimi ? :D

0|0
    0|0
  • ben diyorum bak güzelsin ve bunun kıymetini bil

0|0
    0|0
    • güzel ve tatlı ve çocuksu ve bebek gibi :( hiç yaşımı gösteremiycekmiyim ben :/

• Kendinle barışık ol yeterli.

0|0
    0|0
  • bak canım güzellik geçicidir şirinlik her yaşta devam eder ve insanları etkiler...üzme kendini ;)

0|0
    0|0
    • malesef üzmemek elde değil ./

• şirinmisin ozaman güzelsinde şimdi git aynanın karşısına kaldır başını diktut ve ben şirin ve güzelimde çünki güzelsin...

• herkadın güeldir..kendini depreyona sokma ve rahat ol ;)

0|0
    0|0
  • Fotoğraftaki gibi kezban pozlar vermez isen güzel kızsın:)Boyun hiç problem değil:)

0|0
    0|0
  • boyundan bahsetmişsin de kilon ne kadar?

0|0
    0|0
    • boyum 1.53 kilom 43 :/

• belim incecik :)

• göğüs ve kalça nasıl?

• özgüvenini koru minyon tiplier daha çekici bence

0|0
    0|0
    • benim etrafımdaki erkekler böyle demiyo :/

• wayyyyyyyy anasını sayın seyırcıler tam tupumsun nan:D

• 1.50'lik ünlülere bak derim ben. Onun için hiç oynama kendinle bence şu halinle iyisin;)

0|0
    0|0
  • çok falz çaba harcamana gerek yok.. öylesin zaten..

0|0
    0|0
  • éveT vart sizin Gibi Biri Bana BénZéyé biLirr

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 10

• saclarini kizila boyat giyim tarzin pantolon ise ust kisim askili giyinmeni oneriyorum yada bu tur giyiniyor isen mini etek ve dekolte ile biraz daha degisik tarzlar olusdurabilirsin makyaj onemli evin icinde olsan bile her an disari cikacak gibi hazirlikli ol giyim insani anlatir tarzini sekillendirmelisin mesala evde sportik disarda asiri dereceye kacmiyacaksin yoksa rukus olursun gece disarisi icin gece kiyafetleri her ortamda ayni giyim ile insanlarin karsisina cikarsan kendini tam olarak anlatamazsin

0|0
    0|0
  • tüm erkeklerin gözünde güzel ve çekici olmak istediğine emin misin? malum kadınlar çekici bulmazlar hele güzel olduğunu hiç söylemezler...bir erkek için cinselliği çağrıştırıp çağrıştırmadığın önemlidir...eğer onlara hitap edersen güzel ve çekici bulunursun..

0|0
    0|0
  • selena gomez diyon yani :P

0|1
    0|0
  • beniimde boyum 1.58 banada çok tatlısın şekersin derler yüzümde güzel. bazen topuklu falan giyerim dar ve dekolte o zaman çok güzel ve çekici bulurum kendimi başkalarıda öyle. sende öyle giyin

0|0
    0|0
  • benimde boyum 1.55 filan bana da çok tatlısım sevimlisin derler yasım 24 ama 22 filan derler ilerde çok avantajını görceksin..şimdiki sevgilimin boyu 1.75 ama öncekileri genelde 1.85 üstüydü erkekler minyon sevimli kişileri daha çok seviyor : ))

0|0
    0|0
    • gerçekten yüzümü güldürdü yorumun :) ben yaşım 18 ama birkeresinde 14 de indiler :( çok acımasızlar

• eger profil resmindeki sen isen..bence zaten cok guzelsin..bide spontan olup ozguvenin olursa iyi olcak

0|0
    0|0
  • Boyundan şikayetçiysen topuklu giyin hallolsun işte.

0|0
    0|0
  • kendine güven gerisini koyver gitsin

0|0
    0|0
  • Bakislarini degistir daha gizemli bakmaya calis gozler kalbin aynasi oldugu gibi cekicilignde bence en gozdesi

0|0
    0|0
  • benm de boyum seninki kadar ama hep topuklu ayakkabı giyerim ama öyle şuh görüncek şekilde dğeil. vucuduma oturcak kıyafetler seçerim saçlarımız uzattım ve hep hacimli tutarım. ince bel düzgün vucud. adam gibi yapılmış yokmuş gibi görünen ama tenine renk veren makyaj.. bana genelde güzelsin deler. seksi oldugumu da söyleyen çok olur. bunlara dikkat et bakalm. vücüd+sac+makyaj+ abartısız ama topuklu ayakkabılar...

0|0
    0|0
Yükleniyor...