Ona ait nefret duygusunun dahi kalmasını istemiyorsan ne yaparsın?

öyle çok nefret ediyorum ki ondan içimde ona karşı nefretin bile kalmasını istemiyorum. artık yeni bir sayfa açıp içimdeki tüm izlerini yok etmek istiyorum ama o her defasında karşıma çıkıyor. bu duygudan nasıl kurtulabilirim?

0|0
12|13

En İyi Erkek Görüşü

• Sevgi ve nefret bir bütündür

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• nekadar nefret ediyorsan onu hala okadar çok seviyorsun demektir... ne zaman ona olan nefretin biter ozaman o senin için biter... Sana tek taviseyem nefret olarak düşündüğün duygu yuzunden yanlış bir hareket yapma.. Bir süre kendinle yanlız kal ve sadece gerçek arkadaşlarına zaman ayır...nefretin hafiflediğinde yeni bir sayfa açarsın ...

0|0
    0|0
  • yapabileceğin en kötü şeyi yapmayı dene ona, intikam al mesela acaip değiştiriyor insani, o planları yaparken bile bi bakmışsın hiç bişey kalmamış içinde. (tecrübeyle sabittir)

0|0
    0|0
  • zaman herşeyin ilacı, test edildi onaylandı :D

0|0
    0|0
  • Peki o senin hakkında ne düşünüyor, biliyor musun?

0|0
    0|0
  • affederrsin ve artık içinde hiç bir şey kalmaz ona dair. her gün nefret beslemektense affet ve yeni birisiyle aşka yelken aç.

0|0
    0|0
  • Sevmemek için nefretle bakıyorsun. Nefreti de ortadan kaldır.

Düşünmemek, hiçbir duyguya yer vermemek yenı sayfa açmaya yardım edebilir.

0|0
    0|0
  • başkasını bulmadan çok zor

0|0
    0|0
  • seviyorsun .

0|0
    0|0
  • Dometosla yıka. Etkili olabilir.

0|0
    0|0
  • Nefret başladıysa iyi bir zaman sonra hiç bişey hissetmeyeceksin.

0|0
    0|0
  • :)) sayfa açsanda defter hep aynı boşa yorma kendını

0|0
    0|0
  • Ne kadar inanırsın bilemiyorum ama bu duygudan kurtulman için onun da senin gibi düşünmesi gerekir. Eğer o seni unutamamışsa sen de unutamazsın. Yaşanan her aşkla birlikte sevgililer arasında bir bağ oluşur. Ancak iki tarafta vazgeçtiğinde her şey tamamen biter. Bence onun neler hissettiğini öğrenip onu da ikna etmelisin. O senden vazgeçmediği müddetçe enerjisiyle seni etkileyecektir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• dipte yatan güzel duygularını bitir. nefret edebilmen için birini hala hayal kırıklığına uğrayacak kadar seviyor olman lazım, hedefin bu taraf olsun.

0|0
    0|0
  • Tek çözüm her zaman kndinle barışık olman hayatta iyilere yer verdiğin gibi kötü olaylarada yer vermelisin her bir bitişin yenibir başlangıç olduğunu unutmadan yaşa.

0|0
    0|0
  • sevgiliye duyulan nefret aşkın kendisidir aslında... bunu yenmeyi başarabilirsen işte o zaman tamamen çıkarmış olursun hayatından. öyle intikammış yeni sayfaymış bunlar bana göre hikaye sen önce beynini yüreğini düşüncelerini arındır o kişiden onedena sonra gerisi çorap söküğü gibi gelir... nefretini bile aklına getirmemekle başlayabilirsin mesela

1|0
    0|0
  • Zaman sadece birazcık zaman...

0|0
    0|0
  • ona karşı bu kadar büyük bir nefret duyman onu deli gibi sevdiğini gösterir onu unuttuğunda nefretin de silinir en iyisi sana onu unutturacak yeni birini bulman

0|0
    0|0
  • yeni insanlar tani, ve eski askinla onlari hicbi zaman kiyaslama... biliyorum cooook zor yeni bi hayata baslamak ama baska option yok. yeni birini sevmeye calis, o zaman nefretini veya askini unutursun belki

0|0
    0|0
  • Nefret de aşkın varlığını gösterir.

Tek ilacın zaman..

Saçma geliyor başta

Ama

Gerçekden en iyisi..

0|0
    0|0
  • hic kimseden nefret etmedim.

bittimemis hislerin uzantisidir nefret.

senin icin bir hic olduguna inandir kendini.

0|0
    0|0
  • eğer nefret varsa kesinlikle sevgi de vardr ve gelgitli bi ruh hali yaşıyosundur..ama geçicek zamanla ben de öyleyim şuan..

0|0
    0|0
  • o kimki senden önemli olsun hayatını etkilesin sadece bi dönem tanıdığın biri ve sana zarar vermemeli o sadece sen istediğin için hayatındaydı ve artık istemediğin için yok bunu unutma

0|0
    0|0
  • düşünmessin

iletişim halinde olmassın

ona ait herseyi atarsın veya geri verirsin

0|0
    0|0
  • nefret de insancıl bir duygu kendini zorlama zamanla silinecektir izleri

0|0
    0|0
Yükleniyor...