Onu etkilemek için ne yapardınız?

onu etkilemek için ne yapardınız? yani karsınızdaki insanı etkilemek ve onun ilgisini çekmek için ne yapardınız...

Saygılar KaLeJenJeLo

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• hadi etkiledin onun gönlü oldu sonra nolck ben hep bunu düşünüorum biliomsn:D hatta ondan snrası:D nolck söleymmi o çok güzel giyindiğim topukluları güzel elbiselerin yerine sabah kalktıgında beni pijamayla görcek fön çektirip gittiğim saçları dağılmş bir ev hali şekliyle görcek o güzel patlatıcılar ruhlar yerine sabah kalktıgımzda dişlerimi fırçalamadan önceki kokuyu görcek vs vs.. ben iki senedir çıkıorum vallaha ondada ondan öncesindede her seyimi yasattm ..bazen kaşımı almadım hastamı oldum yanında pedi çıkarıp tuvalete gittm.yemek yedikten snra arnım doydugunda burnumu da sildim her seyi yptım alışssın öyle hep şugar hep şugar olmaz:D oda öyle genirmekten bilmemneden çeknmez ben alştırdım çünkü evlenmeden önce göreceksn bütün huyunu hustunu snra hayal kırıklıgı işe yaramıyor:d ondan etkilemek için hiçbişy ypma brak senşi oldugu gbi beğensn:d

0|0
    0|0
    • Bak Bu Gerçekten Süperdi :D Elini Öperim Senin Saygılar :) :)

• Öle Bi Kız Bulsam Hemen Evlenicem Şerefsizim Yaa Ama Nerdeee :)

• aslnda çoğu kız bölede cesareti oldugundan erkeğe böle ypamıo :D sen ne sanıon geçen arkadasda söledm:D kızları ne sanıosunuz hiç ossurmuoı sıçmıo süs bebeğimi hepsini ypıolr vallaha geniriyolrda ossuruyolrda dedm bebe şok oldu:D:D ama yalan değil öyle ben ypıosam karsımdakde ypsın:d ben sevgilimle yemekten snra genirme yarısı ypan bir insanım:D:D hatta böle zevkli olmuyor diyip soğan yedirip ypmş bir insanm ne gereği var süsü bebekliğinin tadını çıkaracksın:D

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 2

• güzel gülüş

0|0
    0|0
  • göz atarım bi gelirse benimdir gelmezse gidene yol :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...