Klasik kilo problemi :( ?

Boyum 173, 69 kiloyum. 9 kilo vermek istiyorum ve bunu 2 ayda yapmak istiyorum. Nasıl beslenmeliyim? Kaç saat uyumalıyım? Hangi sporu yapmalıyım?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• 2 ayda 9 kiloyu verebilirsin elbbette biraz ince detayları var onalrı bilirsen yapabilirsin. bir kaç örnek vericem.

antreenman öncesi ve sonrası insülin seviyni düşürerek vucudun gereken enrjiyi sağlaması için yağları yakmasını sağlayabilirsin.

Antrenmanda aşırı su içmeyerek , vucudun yoğun tempoda çalıştıgında yağ yakımını arttırabilrisin.

l-carnitine bağımlı olarak degil hafif destek alacak şekilde kullanarak yağ yakımını arrtırabilirsin.

sabah erkenden yapılan yağ yakımı gün boyu devam eder, sabah yapabiliyorsan etksini çok göreceginden eminim.

bilgi almak istersen sorabilirisin.

1|0
    0|0
    • İşte aradığım cevap hahah teşekkür ederim. Koşu bacak kalınlaştırır mı ya hu :( ?

• koşu bacak kalınlaştırmaz yağsız bir bacagın varsa kaslandırdığı için bir kalınlaşma olur. senin düşündüğün türde bir kalınlaşma değil yani.

Koşu bandı orta hız seviyesinde koşulmaya başlandığında 15. dk da yağ yakımına başlar ancak koşu bandı 15 dk sonrasında yumuşak zemin olduğu için bele ve omurgaya baskı yapar buda ilerde bel fıtığı felan olma ihtimalini artırır. Size önerim Bisikllette uzun zaman geçirmeniz olucaktır , ve kilo verirken bacak egzersizi olan lunge ve squatı kesinlikle yapmanız gerektiğini düşünüyorum. kilo verirken selülitlenme ihtimalini ortadan kaldırmanız için

Erkekler Ne Diyor 4

• düzenli koşu yapmalısın doğru beslenip iyi dinlirsen istediğin kiloyu 2 ay içinde rahatlıkla verebilirsin

1|0
    0|0
  • Fitness' a gitmelisin. Günde en az 9 saat uyumalısın. Ve protein içerikli bir beslenme diyeti yapmalısın.

0|0
    0|0
  • Tabi haziranın ortalarına geliyo havuz sezonu açılıyor çakaaal

0|0
    1|0
    • Kış dahi olsa şu an kilomdan memnun değilim, bunun için yardım/tavsiye istemiştim, eleştiri değil.

• Azimli sıçan duvarı deler
    boyna.. :D :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• yürü ve az ye mutlaka

0|0
    0|0
Yükleniyor...