Türkiye'nin en özel kulübü hangisidir?

Turkiye'nin en ozel kulubu sizce hangisi halkin takimi Fenerbahce mi Anadolu devrimini yapan Trabzonspor mu?

• Fenerbahçe
    75% (3)50% (5)57% (8)Oy Ver
  • Trabzonspor
    25% (1)50% (5)43% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|11

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• ilk oyu verdim rengimiz belli fenerbahçe :)

1|1
    0|2
  • Uefa kupası getirmiş olan GALATASARAY tabiki

0|2
    2|2
    • dogru sizin uefa kupanız var sdfghnbvcx :D

• Canım ben torku konya taraftarıyım ama Türkiyenin en özel klübü gsdir @selvi123456

• Fenerbahce yaristigi tum branslarda avrupa basarisi var gsnin basket takimi 100. yilinda bide kume dustu Fenerbahçe'nin tarihinde böyle bsy yok..

• Fenerbahçe

0|0
    0|1
  • Trabzonspor

0|1
    1|0
  • Takım tutmuyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Türkiye'de özel 3 kulüp vardır. Beşiktaş, Karşıyaka ve Kasımpaşa. Çünkü Ay Yıldızı amblemlerine hakederek koymuşlardır.
    1- Beşiktaş: 16 Mayıs 1952 ' de, Yunanistan ile Türkiye Milli Takımı olarak mücadele etmiş ve Ay Yıldızı haketmiştir.
    2- Karşıyaka: Kurtuluş Savaşı'nda gösterdikleri kahramanlıklar nedeniyle, bizzat Mustafa Kemal Atatürk tarafından verilmişti bu hak...
    3- Kasımpaşa: 1948 Londra Olimpiyat' ında 6 güreşcimiz altın madalya almıştı. Bu 6 güreşçimizin 3' ü Gazanger Bilge, Mehmet Oktav ve Ahmet Kireççi, Kasımpaşa' nın sporcularıydı. Bu nedenle, dönemin Cumhurbaşkanı İsmet İnönü tarafından Kasımpaşa' ya " Ay - Yıldız " taşıma hakkı verildi. ü

0|1
    0|1
    • Bizim Erbaaspor'da da var Türk bayrağı Çanakkale Savaşına on beşliler olarak anılan 15 yaşında askerler gitmistir (bkz:hey onbeşli) birdie al armana Türk bayragi koy dememiş bizimkiler kendi koymuşlar :))

• On beşliler peygamberlikten sonra en büyük mertebeyi hak etmişler varsin sporcu olmasinlar..

• Kardeşim kulüp diyoruz, özel diyoruz. Sen kalkmış mertebe diyorsun. Bizim şehitlik mertebesine lafımız yok. Sen özel kulüp dedin ben de görüşümü belirttim. Abartma.

• Armasında Ay yıldız olan #Beşiktaş #Karşıyaka ve #Kasımpaşa kulüpleri özeldir

0|0
    0|0
    • Bide Elazig Bakirkoy Carsamba Erbaa Yenice bide Türkiye'nin yarısı..

• Özel olmak armada Türk bayrağı taşımakla olmuyor. Takımlar bu şekilde ayrıştırılmamalı. Hepsinin göğsünde Türk bayrağı var zaten. Böyle düşünerek Türkiye'nin yarısını özel takım ilan ederiz.

• Kendi düşünceni kendi cevabında yaz benim düşünceme de saygı göster

• Fenerbahçenin halkın takımı olduğunu ilk defa duydum. Daha çok sosyete takimi gibi. Yine tek tarafli bir anket, amacin insanlarin goruslerini almak degil kendi goruslerini belirtmek. Özel takim kavrami görecelidir. Bana gore Besiktas en özeldir çünkü tuttugum takim. Hissettigim takim.

0|0
    0|0
    • Fenerbahçe halkın takımı olduğunu ben uydurmadım heralde kuruldukları yıllarda halk en fazla Fenerbahçe'yi desteklemiş bunu bilmiyosan bu benim sorunum değil gs lise takımı bjk jimnastik kulübü olduğu için sadece semt takımı olarak kalmış her iki takımda Fenerbahçe kadar halka yayılamamış ama buna da uyduruyon diyip işin içinden çıkacan için çokta tartışmaya gerek yok..

• Ben fenerbahçeyi halkin takimi olarak gormuyorum verdigin bilgileride ilk defa duydum. Yine de ankete kendi istedigin iki takimi koymani gerektirmez. Türkiye de taraftar sayisi Trabzondan daha fazla olan iki takim daha var. Bana gore açtiğin soru tamamen tek tarafli ve sacma bu yuzden ankete katilmanin geregide yok.

• Olabilir bana görede senin görüşün saçma ayrica senin ilk defa duyman benim sorunum değil taraftar sayısıyla özel olunuyorsa beşiktaş ne Fenerbahçe'nin nede gsnin yanindan geçebilir her konuda olduğu gibi bu konuda da Fenerbahçe galatasarayin gölgesinde kalır..

• Halkın takımı derken çeto :/

0|1
    0|0
  • halkın takımı fenerbahçe mi http://hizliresim.com/Nq6B0P

0|0
    0|0
  • Mantıkspor en özel kulüp. Boş tartışma ve işlerle uğraşmayanlar kulübü...

0|0
    0|0
  • 1|0
    0|1
  • Artık Konyaspor

0|0
    0|0
    • Konya daha yeni yeni piyasaya cikiyo bos tribunlere cok oynadi konya..

• Boş tribünlere çok mu oynadı? Sen nerenden sallıyorsun? Geçen sene eski stadlarında ortalama 13bin taraftara oynadılar. Üç büyükten sonraki en fazla seyirci kapatasine sahipler. Ha bu sene yeni stadları yapılıncaya kadar medyanın ilgi odağı dışındaydı o ayrı bir konu. İstatistik sisteminden takip edebilirsin.

Türkiye'nin en özel kulübü hazmedemesende Galatasaray'dır. Anadolu kulüpleri adı altında bakarsan Trabzonspor'dur. Sadece bu seneyi baz alırsan Konyaspor'dur.

• Fenerbahçeee

0|0
    0|0
  • Trabzonspor

0|1
    0|0
  • Fenermi halkın takımı dalgami geciyorsun

0|0
    1|0
Yükleniyor...