Büyüden kurtulan oldu mu? Büyüden kurtulma yollarını yazar mısınız?

Allahın selamı rahmeti üzerinize olsun

büyü son zamanlarda çok yaygınlaştı

başından büyü hadisesi geçen büyüden kurtulan var mı?

Bazıları etkisi mutlaka hep devam ediyor diyor?

büyüden kurtulmak ve bundan sonra korunmak için yapılabilecekleri yazar mısınız?

İnanmayan ve islamla alakası olmayan tipler yazmasın saygısızlıgın luzumu yok

Güncellemeler:
büyünün etkisi nedir?

bazı şeyler görme (olaganustu ve acıklanamayan ) uykuda rahatsız edilme

evlenememek, işe girememek, başının beladan dertten kurtulmaması

evli kişiler için; eşini görmedigi zaman seviyor gibi hissetmek görünce nefret etmek, çirkin ve tahammül edilemez bulmak

evde sürekli kavga gürültü

tanıstıgınız kişilerin ilk görüşmede çok iyi, 2.görüşmede sizden hep kaçar olması

tüm aile bireyleri için..

yalnız kalmak, etrafınızda hiçbir akraba eş dostun olmaması

fikirlerini paylaşmak isteyenler varsa, güncelliyorum konuyu

teşekkürler

0|0
5|19

En İyi Erkek Görüşü

• Allah'ın selamı seninde üzerine olsun.

Büyüden kurtulmak için ben sabah namazında Felak ve Nas surelerelerini okurum.

Ama "anlamını". Yani Türkçesini. Arapça okumanın psikolojin dışında hiçbir şeye katkısı yok...

Bozulduğuna da ben bizzat şahitim.

Çirkin ve hoşuma gitmeyen biri saf bir anımda saç telimi almıştı. Anlam verememiştim. Bir kaç gün sonra gördüm, nedense gözüme güzel gelmişti. 2 birşey konuştuk, ben bu kıza haksızlık mı ettim acaba ya diye düşünmeye başlamıştım. Kötü diye algılıyordum ama sanki iyi biriymiş gibime gelmişti o an. Bir süre sonra yine gördüm anaaa ben buna mı güzel dedim diye düşündüm. Aradan 3-5 hafta geçince saç telimi aldığı aklıma geldi, kafama da dank etti o zaman. Allah'tan arada sabahları felak nasr okurum da beni korur.

1|0
    4|7

Erkekler Ne Diyor 18

• büyü vardır, yapmak ve başkasına yaptırmak büyük günahtır. Allahım sen inanan müminlerini büyücülerden koru, büyü yapanları ıslah eyle ya Rabbim.

5|0
    1|4
    • bu ne la herkes eksiliyo başlayaca şimdi ha yanlış bişey mi yazdk .. ayıp bişy ya..

• Sen devamlı dua et yeter, ilk önce muska tak, geceleri yatmadan önce ve sabahları kalınca kesinlikle her gün 3 kere Ayetel Kürsi oku, bu hem çok sevap hemde gün içinde ve gece boyunca kötülüklerden korunuyormuşsun ayrıca melekler hep yanında oluyormuş, dini kitaplar okurken görmüştüm bunu. Farklı dualarda var ama Ayetel Kürsi kesinlikle oku derim.

2|0
    2|4
  • Büyüden kurtulmanın en iyi yolu inanç ve iradedir bence.Ben bu konulardan pek anlamam ama anlayan biri var bildiğim.Adam baktığı an üzerinde cin varmı görüyormuş.Malum büyüyü cinler uyguluyor...

5|2
    0|3
    • iradeyle ne alakası var?

grip oldugunda iradenle cozebiliyor musun?

• tamam illa dengesiz olması gerekmiyor ki

farklı alemlerden sufliyatla alakası olması durumu ayrı

• Öyleyse bile,demekki bu alakayı kendi lehine kullanabiliyor ki bu kadar başarılı ve sevilip takdir gören biri

• Allah yapanin da yaptiranin da belasini versin bunlar yuzun den cekmedigim kalmadi yapani bulamiyorum yoksa o nefesini kesecem

1|0
    0|0
  • Büyüden kurtulamazsanız boşuna uğraşmayın muska yazdırırsınız dua edersiniz bir kaç gün iyi hissederseniz sonra tekrar başa çünkü görünmeyen alemle devamlı sizi gören alem le mücadele edemezsiniz boşa. Birisi sizin gözünüzü bağlasa ancak seslerle hislerle hareket edersiniz başarı her zaman görendedir sizi avlar. ikinci bir husus gençsiniz nefsi arzularınız var bunlar devreye ister istemez gireceği için sizi avlıyacaklardır. Menzil diyenler oldu bu da geçici orada da üzerinize bişiyler yükleyecekler tesbih verecekler onlarla gideceksiniz. Kısacası kısıtlısınız bunu yapanların allah belasını versin insanların hayatlarını mahvediyorlar. Çözüm için arayışa girmeyin inanın koruma diye bişey yok melekler bir yere kadar ömrünüzü dine adamanız gerekir bu durumda dahi mutluluğunuz yüzde 50 bununla birlikte kalan işleriniz aksayacaktır. Büyünün içinde mutlu olmayı becerin TECAVUZ kaçınıllmazsa zevk almayı bileceksin derdi komutan aynen bunu yapıcaksınız saygılar

0|0
    0|0
  • İnsanlar imanlı ve imansız diye de ikiye ayrılır. Kör ve görenler olduğu gibi, birşeyler farklıysa zaten siz hissedersiniz. Ailenizin ve sizin düşmanlarınız her zaman vardır. Eğer bunlar bu işlerle ilgilenip sizin huzurunuzu ve mutluluğunuzu bozmak isterlerse çalışırlar. Nazar ve haset insanlardan kurtulmak için sabah namazlarında dua edin bu insanlardan uzak tut beni Allahım diye. Göreceksiniz duanız kabul edilirse çevrenizde büyük bir eksilme yaşarsınız. Büyü konusuna girince, evde kahve falı veya başka inançsız şeyler yapanlar, evdeki koruyucu gücü azaltır ve dışardan gelecek tehlikelere savunmasız bırakırlar. Şeytanlar ve Müslüman olmayan kötü cinler size musallat olacaktır. Kısaca Allaha sığınmak ve belirtilen duaları sürekli okuyarak olayın bilincine varmak, manevi kalp ve ruh hastalığı için bir çözüm olabilir. Bu hastalıklar da yavaş yavaş ilerler ve sizde onlar gibi kötüleşir ve insanları kötüleştirirsiniz.

0|0
    0|0

• Büyü vardır aynı zamanda nazarda vardır...

Nazar Belirtileri:

1.Nazar değen insan sık sık esner ve gerinir.Esnerken gözlerinden yaşlar gelir

2.Kişinin avuç içleri yanar, aşırı tuz ihtiyacı hisseder

3.Sebepsiz yere gözü sıkça seğirir

4.Başında baskın bir ağrı olur

5.Vücudunda aniden halsizleşme başlar

6.İnsanlardan uzak durur

Nazar teşhisi için bu belirtilerin sadece biri değil tümü kişide olmalıdır

Büyü Belirtileri:

1.Uykusuzluk yada sürekli uyku hali

2.İşleri hiçbir zaman yolunda gitmez. Olması gerek işleri de tamamen tersine gider

3.Parasının işinin bereketi hayrı olmaz

4.Bazen bunalıma girer ve eli kolu hiçbir işe kalkmaz

5.Ev içinde aile bireyleri arasında sebepsiz yere sürekli huzursuzluk ve kavga başlar

6.Büyüye uğramış kişi öncesine göre çok sinirli ve çekilmez olur

7.Birileri tarafından sürekli takip ediliyormuş hissini yaşar

8.Rüyasında kedi köpek görür.(Çoğu zaman köpeklerin havladığı ve kedilerin cinsel tacizine uğradığını görür)

9. Sosyal çevresinde istenmeyen kişi oluverir.

9.Yine rüyasında tamamen siyah kısa insanlar görür

10.İntihara teşebbüs eder( bu sayede musallat olan cin serbest kalır)

11.Rüyada su üzerinde yürüdüğünü görür.

12.Günaha ve harama yatkınlık başlar

13.Uyku halinde yüksek bir yerden düştüğü hissini yaşar

14.Kollarının uzadığını farkeder(bu durum uyurken kısa uyanmalarda farkedilir)

Nazar da olduğu gibi, kişide büyü olduğu yargısına varmak için için yukarıda ki belirtilerin tamamını yaşıyor olması gerekir.

link büyü oldugunu nasıl anlarız

link nasıl kurtuluruz..

link nasıl korunuruz

0|0
    3|7
  • Büyü diye bir şey yok, saçmalamayın

0|2
    6|8
  • evet arkadaşım bismillahirrahmanirrahim inanıyoruz elhamdülillah müslümanız. inancımız şiddetle tavsiye ederki büyüye inanın büyü ki dünyanın en önemli olayıdır büyü ile dinimiz arasında o kdar sıkı bir bağ vardır ki din demek inanç ve büyü dmektir. kızım sen iyi misin büyü ne ya yapan çok kuvvetli olsaydı kendi hayatını düzeltirdi. sen ne oldu da büyülendiğini düşünüyorsun.

0|0
    2|8
    • efendi ol insanlarla kızım filan diye konusma

saygısızlıgın luzumu yok inşallah başına gelir o zaman anlarsın amin

• Büyü yok.

Gelsin eksiler :)

0|0
    3|7
  • Ben İslam ile alakası olmayan bir tip olarak diyebilirim ki, büyüler çok tatlı ya. Niye öyle dedin ki şimdi?

0|2
    5|6
  • Aleykümselam.

En iyisi dua etmektir.

1|1
    2|7
  • büyü cin odaklıdır, sağlam bir hoca bul evinde kuranı kerim bulundur muska tak ve de korkma

1|1
    2|7
    • abi okuyorum zaten hatimdeyim

muska takmak istemiyorum omur boyu onla mı dolasıcam yaaa

hocalara da guvenmıyorum

• Büyü yapılmış biri kolay kolay kurtulamaz.

1|0
    3|5
  • Amen.Ben kurtuldum.Bunun için karşı büyü yapmak gerekiyor ama.

0|0
    4|4
  • Harbiden anlamıyorum ya bu insanları. İnananı da inanmayanı da eksiliyorlar. :D

0|0
    2|6
  • islamdan bahsetmişsin.. büyüyü bozmanın yolu ters büyüdür.. büyü yapmakta yaptırmakta haramdır..

0|0
    5|9
    • büyü bir azaptır

bu dünyada verilen bir sıkıntıdır, bozma yolu nasıl ters büyü olabilir

mantıgınıza hayret ettim

o resimdeki sen misin? çok korkunc birisin

• aCEp profil resminden mi kaynaklanıyo :D çekemeyen anten taksın.. decoder müessesemizden hediyedir :D

• islam alimleri de batı düşünüleri de der ki baktıgın şey hayatına gider

gördüğünle benzeşirsin

o resmi kaldır hem mide bulandırıcı hem de yakında ona dönersin ha

demedi deme

• hocaya gideceksiniz biraz para verceksiniz çözecek

1|0
    3|7

Kızlar Ne Diyor 5

• Dua oku bol bol müftülüğü ara ben aradım yardımcı oldular saolsunlar. Çok zor zamanlar yasadım ama buyu oldugunu cok sonradan anladım ve yanımda dua tasıyorum sımdı eskısınden daha rahatım. Eger büyü oldugunu bılmıyorsan evham yapma yanı kendı kendıne düşünüp kendini korkutma ama bılıyorsan her türlü tedbirini al. ALLAH yardımcın olsun büyü hayatımı kısa bir süre önce altüst etmişti buna ister inansınlar ister inanmasınlar büyüye inanmayan Kur-anı ve Peygamberi inkar etmiş oluyor buda küfürdür yani kafirliktir keyifleri bilir. Sen ara diyaneti ve müftülüğü ben müftülükten bir adres alıp gitmiştim. Üzerinde büyü oldugunu biliyorsan anlat.

0|0
    0|1
    • evham değil

ben de anlamamıstım ama maalesef olaganustu deneyimler yasadım

ve hocalara sorduk, bu nedir diye (ayrıntı yazmak istemiyorum bilen bilir-gözle görülen olağanüstü delillerden bahsediyorum zan değil ) hocalar da dedi büyü nedeniyle oluyor diye..

ama bozmak için para vs vermedim

güvenemiyorum maysacım senin büyünü kim bozdu? bana yardımcı olur musun?

bir de uzerınde bişi tasımadan korunmak mumkun degil mi günlük okumalarla?

• maysa sana ekleme icin davet gonderdim w ile baslıyor rumuzum gördün mü?

ben mesaj yazamıyorum yenı uye oldugum ıcın sen bana döner misin?

• Merhaba benim eşime de yapıyorlar ve biz aylardır çekiyorum bu şeyleri izmirden yazıyorum eğer yardimci olursan sevinirim

• felak nas surelerını oku

2|1
    2|6
    • ulen kım eksı verıyor safolozlar

• guvenılır hocalara sorozman

• mesajımı tamamlayamadım, istihare yaptım bir akrabamı gördüm

inanılmaz bir şekilde geçmişteki marifetlerini hatırladım

sürekli muska filan bırakırdı evimize, esyaların arasına filan

ama biz bilmiyorduk ki neye yaradıgını ,yani etkinin bu oldugundan nasıl calıstıgından haberımız yoktu.meger büyü cinler aracılıgıyla calısıyormus, bir veya bırkac cin büyü ile yani bir tür ferman ile, size zarar vermeye zorlanırmıs,büyü nedeniyle varlık zarar vermezse bu defa o ölür ya da acı cekermis

• dua et yada bir hoca danış

0|0
    0|1
    • valla hocalar da tür tür oluyor

kimisi kendisi musallat yollayabilecek durumda

misal kurtulmak icin gidiyorsun, kendi cinlerini yollayıp biraz rahatlatıyor senı

sonra baslıyor kendısı sureklı varlık yollamaya, ki durmadan ona gidesin ve para veresin..

insanlar şeytan olmus kime guvenıcez?

bi tane duzgun adam yok ki

zaten bu işlerle ugrasan hocalar şeytanlara en kolay tav olan tipler...

• Mutlaka devam etmez, büyüyün çeşidine bağlı. Üfürükçü olmayan bi hocaya danış. Demeden geçemicem, Tanrı seni kutsasın.

1|0
    2|7
    • çingen sen hrıstıyanmısın?

niçin tanrı kutsasın diyorsun ki?

• Hristiyan değilim, Tanrının kutsaması blessing işte nasıl açıklayayım gece gece. Sadece hristiyanlıkta olmayan bişey yani.

• hoca üfürükcü olmasa bile sürekli para vermen için bu defa o seni manevi anlamda sıkmaya baslıyor

insan bu nefis sahibi ve güvenemiyorum..

büyü bozulmuyor değil bozuluyor ama yapan şahıslar akrabalarım, (iş üstünde yakaladım) sürekli tekrar ettigi için artık ne yapacagımızı sasırdık

• neye inanırsan onu yaşarsın...evet var ama inandığın ölçüde...

0|0
    1|2
Yükleniyor...