Ve beklenen UEFA All-Star maçı kadrosunu biliyormusunuz?

Türkiyeden oyuncu yok avrupanın en iyi 6 liginden seçilen karmanın 11 i.. süpriz ise.. ronaldo ibra ve messi aynı tarafta :))
Ve beklenen UEFA All-Star maçı kadrosunu biliyormusunuz ?

Güncellemeler:
maçın tarihi belli değil..

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 10

• Gördüm bunu.
    Maça daha çok var. Bu arada çok saçma bir organizasyon bence sebebi ise oylama ile seçilecek iyi güzel ya listede ki ilk 11 den sakatlanan çıkarsa o maçta oynayamzsa? Zaten bu ilk 11 ler kesin değil barcelona yanlısı gazetenin önerdiği ilk 11 ler. Şahsen ben dünya yıldızı olsaydım böyle gereksiz bir maçta asla kendimi riske atmazdım kulüp başkanıma söyleyip durumu iza ederdim kendimi saçma sapan bir organizasyon maçında riske atamam kulüp başarısı benim için daha önemli gösteri maçıyla işim olmaz derim doktorlara talimat verip bana sakat raporu yazılır.
    Ayrıca Ronaldo ve Messi hayatta aynı takımda oynayamaz tamamen ego sorunu çıkacaktır. Hatta bu ikisini geçtim İbra bile var olası kadroda 3 egoist oyuncu hücum hattında düşüncesi bile komik 3 üde en çok ben gol atıcam diye hırs yapar olan takıma olur.
    3-4-3 yapanında 4-4-2 yapanın oyuncu seçimlerine edeyim.
    4-4-2 ye bakalım Neymar ve Messi'nin orada ne işi var? Sen bunları niye geri atıyorsun? Neymar kanat zaten 4-3-3 gider ona ya da 4-2-3-1 gider. Hadi Messi'yi orta sahada oyun kurucusu olarak sokalım. Koke nedir abicim direk ele kadrodan. Hele Pique nedir dalga mı geçiyor bunlar? Sol kanatta
    Silva nedir adam stoper bir kere.
    Organizasyon saçma bir kere en güçlü 6 lig desek Rusya en güçlü 6 lig içinde değil ki. Portekiz ligi nerede? 5. sırada Portekiz ligi varken 6. sırada Fransa ligi listeye giriyorsa saçmalıktır. Hele 7. sırada ki Rus ligi nasıl 5. sırada ki Portekiz ligini eleyebiliyor bu konuda? Ruslarda para bol tabi. Utanmasalar Katar'ı sokacaklar.
    3-4-3 lü takıma bakalım tamamen ofansif ağırlıklı bir kadro rakip takım topu kapsa bunlar defans bile yapamaz. Reus, Di Maria, Robben ve Silva mı defans yapacak? Zaten 3 ü kanat oyuncusu ! İnsan oraya Schweinsteiger filan ekler bari defansif orta saha olsun dmc olsun şu kadroda 2 tane. Defansa gelelim Terry ve Hummels anladımda Alaba nedir? Alaba sol kanat sen bu adamı hangi akıllı stopere koyuyon?

0|0
    0|0
    • Sözüm barcelonalı yancı gazeteyedir.

• Bide rus ligi var ama rus liginden tek bir oyuncunun bile olmaması gülünç. Portekizden girenler olabilir en azından. Danilo Portoda ama Real Madridde o da seneye.

• Yıllardır herkesin merak ettiği acaba ronaldo ile messi aynı takımda olsa sorusunun merakını giderecekler onu anladıkta neymar ve ibra niye karşı takımda olmadı o tuhaf

0|0
    0|0
    • karmanın anlamı kuzey güney. dogu batıdır.. toplam 9 ligin oyuncuları var..

• güney takımı çok iyi ya ronaldo messi neymar ibra yazık olacak kuzey takımının defans hattına... kuzey takımının orta sahası çok iyi ama

0|1
    0|0
  • mavılıler kazanır gıbı gozuksede sıyahlılar kazanıcak

robben ve reus bitirir bu işi

0|1
    0|0
  • La efsane kadro çıkarmış adamlar vay mk

0|1
    0|0
  • Ronaldonun takımı fark atar

0|1
    0|0
  • Siyah mavililerin hiç bir şansı yok

0|1
    0|0
  • Messi, Ronaldo, İbrahimoviç, Neymar birde Pogba üstüne, çok gol izleriz...

0|1
    0|0
  • ikinci takim yani ronaldolu messili kadro daha ii..

0|0
    0|0
  • Açık mavili takım daha güçlü...
    Maç ne zaman kardeş?

0|1
    0|0
    • tarih tam belli değil ligler bitince olacak bu maç ben messiyle ronaldonun aynı takımda olacağına halen inanamıyorum :))

• olcak zaten :))

• İnşallah... :))

Yükleniyor...