Sabah kalktığınızda kapınızın önünde kundakta bebek görseniz ne yaparsınız?

Kalktınız diyelim kahvaltıyı falan yaptınız kapıyı bi açtınız bi bebe size bakıyor kundağın içinde naparsınız kundaktada şöle bi not diyelim daha acındırıcı olur evladım sana emanet ? :

0|0
16|13

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 15

• direk polise götürürüm pisman olur belki annesi Allah kimseye bunu nasip etmesin herkes sevgiyle evladini büyütsün

1|0
    0|0
  • Alir bakarim , büyütür okuturum evlendiririm bile

0|0
    0|0
    • Adresi ver geliyorum:D 181 boy 102 kiloluk bir dev bebek geliyor:D kundağa sığarmıyım bilmem:D

• Bu dediklerini yapacaksan eğer oradaki adrese de gelebilirim:D Kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez derler:D

• Büyüksün;) eyvallah;)

• yanlis secim, kimbilir kac sabah sonra acicam o kapiyi ben.

0|1
    0|0
  • biraz severim sonra polise götürürüm

0|0
    0|0
  • ilk polisi arardım ama bebegi de emın ellerde oldugunu bilene kadar peşini bırakmazdım.

İmkanım varsa bakarımda oyle bir imkanım yoksada hayatı boyunca bırakmam..Çünkü o sırada onun kaderi benım ellerımde oluyor...

0|0
    0|0
  • eneem :D çocuum oldu :D anneyim ben :D alırım severim ki onu ama devlet babası alır elceezlerimden

0|0
    0|0
  • zaten kardeşime ne zaman sarılsam tekme yumruk saldırıyo

mis gibi mıncıklayacak bebek buldum diye sevinirim

0|0
    0|0
  • kıyamam ya çok hassasım bu konuda

0|0
    0|0
  • "Bu bizim olsun muuuu" diye çığlık atardım heralde :)

0|0
    0|0
  • Annemi cagiririm

1|0
    0|0
  • Önce iceri alirim sonrada polise..

0|0
    0|0
  • Küçük adam aklıma geldi yahu.

0|0
    0|0
  • Kendime güvenirsem alır bakarım.. Ama daha çok çocuğu olmayan bir aileye verme çabasına girerdim..

0|0
    0|0
  • ne güzel hazır bebek gelmiş kapımda duruyor :)

0|0
    0|0
  • Of süper olur. Bedavadan yapılmış bebek.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• 4|0
    0|0
  • polise verirdim çnkü ailesi pişan olur ben o bebeğe bağlanırım canım acır sonra olmaz en iyisi polise götrümek

0|0
    0|0
  • Görevliyi çağırır çöpleri ve şu bebeği al derim.

0|0
    4|0
  • Eve alırım , üşümüşse açsa vs. ihtiyaçlarını karşılarım ardından direk karakola.

0|0
    0|0
  • Alır bağrıma basarım inşallah geri almaya gelmezler :/

0|1
    0|0
  • Kulağına "Fenerbahçe" diye fısıldar, mağrur bir ifade ile asansöre bindikten sonra, fırından simidimi alıp işe giderim.

0|0
    0|0
  • Alo 155

0|0
    0|0
  • Bir kaç zaman önce bir şey yaşadım mı yaşamadım mı diye düşünürdüm yaşadıysam bebeği alırdım babası olma ihtimalim yüksek olurdu çünkü yaşamadıysam da evden taşınırdım bebeği kenara çekip:D

0|0
    0|0
  • O çocuğu alırım ve ona bakarım. Ama bırakıp kaçan o kişiye bedduam büyük olur. Oldu yapsın etsinler sonra doğurup başka insanların kapısının önüne bıraksınlar. Şimdi var mı bilmiyorum. Eskiden çok modaydı. Onursuz şeytanlar.

0|0
    0|0
  • çocuk benim değilse sorun yok alır güzel bir karnını burnunu doyururum götürürüm sonra ilgili yere. benimse o zaman iş karışık olur tabi

0|0
    0|0
  • polise gider veririm bebeği

0|0
    0|0
  • "Oğlummm, sen mi geldin" der kucağıma alırım :)

0|0
    0|0
  • 155

0|0
    0|0
Yükleniyor...