Sizi sevmeyen bir kızla evlilik yürür mü? Bu kıza karşı yoğun duygularınızın nedeni ne olabilir?

Ben kızı çok seviyorum nekadar çok sevdiğimi anlatamam bir kere gönülden aşık olan erkek anlar o derin duygu yoğunluğunu. Ama kız beni duygusal manada sevmiyor ancak sahip olduğum şeylere tapıyor ailemin statüsü saygınlığı ekonomik gücü ve siyasi gücü ile onu etkileyebiliyorum bunlarda onun çok hoşuna gidiyor çünkü yanımda oda saygı görüyor. Bu yüzden bu ilişkiyi devam ettiriyor zaten. Beni duygusal manada sevmediğini biliyorum dediğim gibi. Ama ben bu kızı çok seviyorum biliyorum gerçekten belki büyü falan bile yaptırmış olabilir ben hiç bir kıza bukadar bağlanmamıştım kızda değişik bişey var beni kendine çeken içinde hapseden bişey çok ilginç bu kıza hissettiğim duygular sanki o hayatımda olmazsa bende bu hayatta önemimi ve anlamımı yitiriceğim gibi hissediyorum.Sizce bunun nedeni ne olabilir? Beni sevmediği halde evlenmek istiyorum sizce bu evlilik yürü mü? Günün birinde sever mi?

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• Bile bile lades diye buna derler...

Kariyerinle,ailenle,saygınlıgınla yada meslegınle evlenmıyor bu insan...

Hadi bu yuzden evlendı dıyelım sende sevgının vermıs oldugu bencıllıgınle istedin diyelim sana içinde sevgi olmayan bir insanın kalbını ya karsısına biri çıkarda o sevgıyı doldurursa?

Ozaman diyemezsin bu insana sen bana bunu nasıl yaptın?Hiç sevmedın mı beni? diyemezsin.Cevabını sende biliyorsun ki Sevmemişti...Sonrada keşke demeden şimdi üzül kimsenin hayatını da olasılıga bırakma.Evlilik ya severse' ile geçmez...

0|0
    0|0
    • Haklısın belki ana bu içimdeki sevgi günden güne artıyor daha çok bağlanıyorum kıza

• Bence evlilikte şimdiyi değil 10 yıl sonrasını dusunerek karar verılmelı...

Kızlar Ne Diyor 5

• Sevme ihtimalide var.Ama mutlu olmazsınız en başlarda .Seni sevmezsede hiç mutlu olamazsınız.

0|0
    0|0
    • Keşke sevse sahip olduğum herşeyi ayaklarının altına sererim beni gerçekten gönülden sevmesi için tüm sahip olduğum güçten vazgeçerim. Ama maalesef sadece o güç sayes�nde etkileyebil�yorum kızı keşke hiç tanışmasaydık hayatıma hiç girmeseydi.

• Saplantılısın 1.

Çok bencilsin 2.

Seven adam gerektiğinde sevdiğini bırakıp gidebilmeli.

O seni duygusal anlamda sevmesin ama sırf sen sevdiğin için evlen, olduuu!

Sonra boynuz yediğinde ya da onu tamamıyla elde ettiğin vakit her şey kötüye giderse anlarsın durumunun ne kadar vahim olduğunu.

Bu kız başka birine aşk hissederse gözü kapalı gider bence. Tehlikeli.

0|0
    0|0
    • Hayır gitmez ona benim sağladığım imkanları sağlayabilecek güçte bir erkek bulamaz. Zaten dediğim gibi o bana değil benim hayatımın ihtişamına aşık. Tabiki kızın kafasına silah dayayıp evlen benle demiyorum kızda benle evlenmek istiyor ama beni sevdiği için değil statüm için. Ama ben seviyorum onu yani sanırım zorla evleneceğimi falan düşündün

• Yahu sen aşkı sevgiyi evliliği böyle materyal şeyleri öne sürerek devam ettirebileceğine nasıl inanırsın? İhtişamın bir yere kadar. Bu kızcağız da aşka hasret kaldığını iyice anlayınca her şeyin batacak ona. Haa çok paragöz, duygusuzun teki dersen bilemem.

Zorla evleneceğini düşünmedim, kız düşünemiyor bari sen düşün, önlem al diye söyledim.

İhtişamına aşık olan biriyle evlenmek istemen de ayrıca tiksinç. Çok acıklı.

Tercih meselesi tabi.

• Yürümez. İki taraf da mutsuz olur.

0|0
    0|0
  • büyü olduğunu sezinliyorsan bir hocaya git derim..

ve cevap: yürümez. daha kötü olur. bırak gitsin.. ama büyü olaıyını çözdür kesin..

0|0
    0|0
  • Sevmez ve bu evlilik yürümez

0|0
    0|0
    • Ufacık bile olsa kendimi sevdirme şansım yok mu? Gerçekten ne yapacağımı bilmiyorum ya çok çaresizim kendimi pna muhtaç ve bağımlı hissediyorum içinde o olmadan gelecek hayali bile kuramıyorum

• Bak mesala böyle biriyle konuşunca o an için çok mantıklı geliyor ama sonra ya ben onsuz yapamam tiriplerine giriyorum. Dediğim gibi kızın bende yarattığı olağan üstü bir bağımlılık var ve bu bağımlılık hissi gündem güne artıyor günden güne kendimi kızın varlığına muhtaç

Hissediyorum aklımada gelmiyor değil acaba büyü falan yaptırmış olabilir mi? Sence bir hocayla falan konuşsam faydası olur mu? Anlar mı?

• Bence git baktır herşey olabilir

Erkekler Ne Diyor 2

• Yürümez... Kimsenin kalbini parayla satın alamazsın. O statüyü değerlendirir, sana çeşitli martavallar uydurur kumpaslar kurar... Örnek senden aldığı maddiyat gücünü seni sevmediği için gider başka genç, bıçkın erkeklerle beraber harcamaya devam eder... Hatta zengin erkeklerin dolandırıcı kadınlara para kaptırma hikayelerinin kökenide budur...

0|0
    0|0
  • yürümez. evlilik bir kere diye yola çıkıp yapılmalı sağlam olmalı, kesin emin olunmadan yapılmamalı

0|0
    0|0
Yükleniyor...