Uykularım kaçıyor. Yatağa girince düşünmeye başlıyorum.

Uykum var yarın işte var bugün 4 saate yakın spor yaptım çok yorgunum ama yatağa girmek istemiyorum... Yatağa girince düşünmeye başlıyorum düşünüce kafayı yiyorum uykularım kaçıyor.

Niye böyleyim? aldatıldım. 2 ay oldu neredeyse. bir ay gibi hiç konuşmadık ilk haftalar kendimi çok kötü hissediyordum sonra bi ara iyi hissetmeye başladım ufak ufak hayatıma girmeye çalıştı ve girdi sonra yine hayatımın içine etti ve tekrar cıktı ve ben tekrar kötüyüm ve ben uyuyamıyorum cözüm belli unut gitsin olmuyor mantığım aklım herkes cok anlamlı sözler söylüyor ama kalbım neden halen onu istiyor :((

Güncellemeler:
gecenin bu saati yorum yapan bütün arkadaşlara teşekkür ediyorum boşa yorum yapmadığınızı bilmenizi isterim fikirlerinizi önemseme sem burada durumu mu paylaşmam hepinize iyi geceler

0|0
119

En İyi Kız Görüşü

• Hani bazen odaya bir kelebek girer döner dolaşır sonra cama çarpar döner bir daha çarpar ..çarpar ..çarpar camın arkasın da gitmek istediği yer var görüyor ama ulaşmasını engelleyen camı farkedemiyor çünkü içgüsü sürekli ona ulaşmak istediği hedefe yönlendiriyor

Durup düşünecek olsa böyle bir imkanı olsa ya ilk girdiği cam aralığını bulur ordan geri çıkar ya da o camın açılmasını bekler

Sen iki kere toslamışsın aynı cama şimdi dur da gücünü tüketme ya sen o camdan girdiğin gibi çıkma yolunu bulursun ya da bir başkası o camı senin için açar

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

• Hımm acı tecrube.. Kolu nu kırandan halın gelsın kolumu duzeltsın dıye beklersen sen daha çok uzulursun...

Zaten gelsede senın ıcın ölecek kadar paspas olsada zaten sen yıne mutlu olmayacaksı kı aslında...

Sadce guru yapıyosun.. Ama yapma vazgeç... Degmezmiş de kendını suçlama...

1|0
    0|0
  • Şunu unutma senin yüreğin çok temiz ve sen daha iyilerini hak ediyorsun hayatından bir yalnış gitti yalnışın yerini şimdi doğru alıcak biraz sabır.

1|0
    0|0
  • Edinilen lafların hepsi boş.

Kim ne derse desin sen bu acıyı çekiceksin elbet acın dinicek ama zamanla olucak bu.

Uykusuz kalıcaksın , gülüceksin ama için acıyacak..

Zamanla aklından çıkıcak.. Sadece gecelerine giricek..

Zamanla gecelerindende çıkıcak. Ara sıra aklına gelicek..

Yolda karşılaşıcaksın belki kalbinde saçma bir duygu oluşacak.

Ama o duygu son olucak. Sonra aklına gelmiyecek. Elbet üzüleceksin ama çaresizliğin verdiği acıyla hayata tutunmaya dahada sıkı devam ediceksin.

Senin şimdi yapman gereken uslu uslu acını dinlemen.. Ama sadece geceleri.

Gündüzleri arkadaşlarınla gülüşmen vs.

Ne kadar tat alamam diyorsan da senin reçeten bunlar.

Geçmiş olsun :(

1|0
    0|0
  • seni çok iyi anlıyorum bende aldatıldım vebir hafta öncesine kadar bende öyleydim ağlıyordum sürekli düşünüyordum ne yaptı bana söylediklerini ona da söyledi mi birlikte eğleniyorlar mı gözlerinin içi benim yanımda olduğu gibi gülüyor mu pişman olup bana tekrar dönecek mi diye ama geçiyor zamanla herşey unutuluyor. hala yanımda olmasını beni eskisi gibi sevmesini istiyorum ama bu saatten sonra eskisi gibi olmaz hiç birşey biliyorum bunların hepsi devam edecek ta ki karşına yeni biri çıkana kadar gülümsemesiyle ve sana olan sıcaklığıyla herşeyi unutturacak biri..

0|0
    0|0
  • Tekrar gelip tekrar caninin yakmasinimi istiyorsun nedir yani?

cok sevmissin aci cekiyorsun belli ama bir sure daha uyuyamadan hayatina devam ediceksin demektir.Tabiki misil misil uyurken.

Hem aldatilan sen ol perisan ol o keyfi alem yasasin,hemde 2 aya ragmen kendine geleme.

Lutfen yapmayin !

olum acisinda bile Rabbim insanin icine 40 mum koyarmis ve cenazeden 40.gune kadar mumlarin hergun biri sonermis taki 40.gun bir mum kalana kadar..

olum acisi bile hafifliyor insanlar kaldiklari yerden hayatlarina devam ediyor ama o 1 mum hep iclerinde yaniyor.

Sanirim anlatabildim.

0|0
    0|0
  • canım arkadasım.unutmaya çabalama.mümkünse düşün.hatta agla..bence acı cekmenınde bir adabı var..ne icine atıyosun..önce şunu yap.kendine bak bi.bu kız sana layıkmı.degl..bır daha onu hayatına alma..sev unutma hayal kur..ama ona tekrar senı üzmesı ıcın ızın verme..düsünerek uyu hatta rüyanda gör.aşkını yaşa sen.ama artık ona izin verme.kısaca seni aldatanı si..tir et..anlaştkmı?

0|0
    0|0
  • Hmm..

Yaşadıkların kolay değil.

Ama önce acını iyice yaşa.İyice yaşamadıkça insan kendine gelemiyor.

Ona ait ne varsa yok et.

Hayatına birdaha giirp de bu geceleri yaşamana izin verme.

Kolay değil yaşadıkların.

Ama unutma.

Aldatan aslında kendini aldatmışdır.

Sabırlı ol.

Bir gün geçecek..

0|0
    0|0
  • Seni aldattığı halde ikinci şansı vermek niye ?

0|0
    0|0
    • bilmiyorum tutamıyorum kendimi hep onu istiyorum bu arada ikinci sansı kullandı 3 geliyor :((

• 3 gelmesin otursun oturduğu yerde.. Sadece hevesin kursağında kaldığı için onu bu kadar istiyorsun ve sen kendinden tavizler verdikçe o seni daha çok kullanacak ve sende kendini şuan olduğun durumdan daha iyi hissetmeyeceksin. Şans hak edene verilir ama o hak etmiyor..

• Senın adına üzüldüm bilirim bu duyguyu yataga gırersın uyutmaz

uyanırsın aklından cıkmaz .Bıraz zamana bırakacaksın başka çare yok

Umarım en kısa sürede hafıfler acın

1|0
    0|0
  • uffffffff nie yasarizki bunlari...aldatilmak terkedilmek hepsii igrenc duygular...ben 7 ay oldu hala unutamiorum... aklima takildi kaldi, hic bi yere gitmio veleddd... :S yaa cok zor isteee ufffff bi ilaci olsa... baska seylere yogunlas...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bu bir acı cıglıgıdır. bu bir yürek tüketimidir bu bir kalp bitimidir. Bunun sonu yoktur. Acı cekmek zorundasın. Bence spor yapmamalısın. spor yaptıgında kalbin daha hızlı atar ve onu arayan bir kalp o kadar hızlı atarsa daha fazla üzülürsün. sporu herkes bir ugraş icin önerir. Ama spor cözüm olamaz. kalbinin her atışı tempolu olacagından sana öyle bir cıglıkla seslenir ki delirirsin.

Bunu önermiyorum. önerecegim tek şey her gece aglaman... Sürekli notlar yazman. onu deftere dökmen. onu hikayene katman. onun icin kendine günlük tutman. ona söyleyceklerini yazılara delice dökmelisin. tek cözümün bu

0|0
    0|0
    • ilginç bir yaklaşım spor yapınca aklıma geldikçe daha fazla spora yükleniyorum belkide bundandır

• Fight Club'ı izlediysen orada bir sahne vardır. Tyler, baş kahramanın eline kimyasal döker ve test eder. O acıdan kurtulmak için türlü şeyler yapar ama işe yaramaz. (Su döker ama su daha kötü yapar o bileşimi aslında), kafasını başka yere toplamaya çalışır ama yine olmaz Tyler'dan yer tokadı :) Ona acısını kabullenmesi, onu yaşamasınızı sindirmesini ve idrak etmesini ister. En sonunda eline o kimyasala uygun solusyonu dökerek acısını dindirir.

Aldatılma da böyle birşey. Konunun etrafında dolanmadan (neden oldu, olmasaydı, bu yapılır mı, ileride de olur mu, başkası da bu keleği yapar mı?) sindireceksin.Ne kadar etrafında dolanırsan o kadar saptırır seni. Olacak en kötü şey bu hesaplaşma ve idrakı yapmadan bunu bilinçaltına atıp acıyı soğutman olur. Hep takip eder seni. Canın acıyorsa bunu tat ve yaşa. Kendini net gör, bir noktada taşlar yerine oturunca dibe vurma sonra olgunlaşmanın meyvesini yiyebilirsin bu durumda..

0|0
    0|0
  • Ben çok duygusalımdır.Oturup bu konularda çok yardım etmişliğim oldu erkek kız arkadaslarıma bu aldatma hikayesi maalesef acı ve gerçek.Herkes mutlaka yaşıyor ama en güzelini kafaya takmayanlar yapıyor.Zoruna gidecek hiçbirşey yok o gocunsun eksikli olsun seninde verilmiş sadakan varmış.İki kere içine etmiş hayatının gözünü açmışsın yeni ufuklar seni bekliyor aç yelkeni sakın geriye bile dönüp bakma.

Selamet ve huzura.

0|0
    0|0
  • aynen senin gibiydim abi ama o benim gerçek aşkım değilmiş beni haketmiyormuş bunu anladım ve bunu dinledim http://www.youtube.com/watch?v=AkmTpfhbUl0

0|0
    0|0
  • bende aynisi oldu her gece karanlik odamda basimi yastiga koydugum anda aklima gelirdi yatamazdim ve kendi kendime sordum gecemidir beni hüzünlendiren, yoksa ben miyim hüzünlenmek icin geceyi bekleyen?

gece midir seni bana düsündüren yoksa ben miyim seni düsünmek icin geceyi bekleyen?

ve öylece yavas yavas unuttum ama böyle birsey var yara izi hep kalir nereye gidersen git kim len olursan ol o yara hep olacak

0|0
    0|0
  • uyku sorunu bende de var.

kızın kendi kaşarlığı bul başkasını gitsin.

yatarken dizi, film falan bişeyler aç öyle uyu.

0|0
    0|0
  • Bende senin gibiyim yataga girince dsunmeye basliyorum ben aldatilmadim ama surekli gelecekle ilgili kafamda planlar kurup duruyorum uyumadan once spor yap yor kendini misil misil uyursun en azindan ben boyle yapiyorum

0|0
    0|0
  • Biz erkekler aşık olmayalım gerçekten saçma sapan adamlar olup çıkıyoruz. Allah kolaylık versin ne diyim.

0|0
    0|0
  • Dostum acil birisini bulman gerek en hızlı unutma yolu!

0|0
    0|0
Yükleniyor...