Kızlar hoşlandığınız birine soğuk davrandığınız oldu mu?

herkese sıcak davranıp sevdiğiniz kişiye soğuk davrandınız mı hiç.eğer davrandıysanız kendi isteğinizle mi ya da bilmeden mi yaptınız.herkese sıcak ama bana gelince soğuk olmaya çalışan bir kız var.sizce ona karşı bir yanlış mı yaptım.ya da hoşlandığı için mi böyle tepkiler veriyor.

0|0
6|0

En İyi Kız Görüşü

• evet ben:D başkası bana uç varmı diye sorsa hangi ucun daha koyu yazdığından hangi uç kutusunun içinde kaç tane uç var olduğundan parşömenin icadından çinlilere kadar inerim:D ama o sorduğunda ucu kafasına atar al derim çokta abartmayayım ama aynen böyle oluyor olabilirde yani:D

0|0
    0|0
    • terazi burcu musun :)) yok arkadaşta aynısını yapar da hoşlandığı kişilere yapmaz herhalde çünkü gay olabileceğini sanmıyorum :DD

• balık burcuyum gereksiz dramlar işte:D herzaman soğuk değil tabi ama sıksık yaparım böyle heycan yapınca insan tek kelimelik cevaplardan başka dicek bişi bulamıyo normal olduğunu düşünüyorum:D

Kızlar Ne Diyor 5

• Hoşlandığım birine soğuk davrandığım oldu tabi.

Beni sinirlendirecek, kıracak bir şey yapmıştır ondan soğuk olabilirim.

Bu kız da bu sebeple soğuk davranıyor olabilir.

0|0
    0|0
    • kardeş inan bana hiçbirşey yapmadım.ama inatla soğuk davranıyor.anlamadım gitti.

• Yapmışsındır da sen farkında değilsin. Karşındakinin nasıl bir hareketine alındığını bilemezsin sonuçta. Kendine göre bir şey yapmadın belki ama kızcağıza dokunan bi durum olmuş demek ki.

• peki teşekkür ederim.

• oldu

0|0
    0|0
  • sen sıcak davranmayı denedin mi?

0|0
    0|0
    • çok denedim ama hala soğuk.

• nasıl davrandın mesela?

• mesela eskiden bizim sınıfa gelirdi ilk bana selam verirdi.ama şimdi sınıfa giriyor başkalarıyla konuşuyor.sonra yanına gidiyorum ve selam veriyorum.konuşuyoruz ve beni eleştirmeye başlıyor çözemedim ben bu kızı.

• yo soğuk oldugum bırıne sıcak davranmaya calısıyorum su aralar ama cok zor be

0|0
    0|0
  • ben hoşlandığımı bildiğin terslerim.cok heycanlanıyorum kalakalıyorum o an ve bırak konusmayı o konusmasın diyede özellikle kafamı ceviriyorum filan o derece yani düşün ama istemeden yapıorm.cok heycanlanıyorum cunku

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...