Kas antremanı ve şeker tüketimi?

Kilo alıp kas yapmak için salonda ağırlık çalışmaya başladım 2. haftam. bu kas yapım sürecinde karbonhidrat ve protein tüketiyorum. merak ettiğim nokta şu bu sürede şeker tüketimi nasıl olmalı tatlı az mı yenmeli yoksa hiç yenmemeli mi çikolata pasta şerbetli vs? kas yapımını engellediği doğru mu şekerin? bilenler yardımcı olursa sevinirim

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Protein karbonhidrat ağırlıklı beslen sürekli fındık badem gibi çerezleri tüket.

0|0
    0|0
    • Peki günde bir kere karbonhidrat tüketiyorum mutlaka ama bu çok yağlanma yapar mı özellikle göbek bölgesinde

• Yoğurdu evde yapıyorum inek sütü alıp mayalıyoruz nie şaşırdın ki?

• Balıkkesirli benim annem tarafı ondan birinden daha duyunca şaşırdım.

Erkekler Ne Diyor 4

• Şeker i meyve ve bal dan al çikolata vs tüketme , bal i da sadece sabahları tuket. Protein ağırlıklı beslen, karbonhidrat i da bulgur pilavindan almaya bak genel de.

0|0
    0|0
    • Balı sabahları sütüme ekliyorum 1 çay kaşığı kadar zaten ya da meyveli süt tüketiyorum kahvaltıda 2 yumurta lor peynirli omlet vs tüketiyorum 100 gr peynir süt tavuk ya da ton balığı ile makarna pilav tüketmeye çalışıyorum

• Aldığımız kilolar yağdan çok kasa dönüyo bu süre içinde dimi?1 haftada 1 kilo 800 gr aldım 43.6 oldum

• Aynen oyle o yüzden zor kilo alıyoruz ya yavaş daha doğrusu. Kas olarak aldığımız için bunlar. 2 hafta sonra ölçüm yaptir goreeceksin zaTen. Bu iste iradeli olmak çok önemli.

• şeker tüketimine gerek yok gerekli şekeri arada vitamin için meyve yerken alırsın

0|0
    0|0
  • Şeker vucuttan atilmasi zor oldugundan ve belirli hormonlarin ani yükselmesini ve ani inmesine neden oluyor bu da vucutta yag birikmesine. Sebep oluyor

0|0
    0|0
  • kilon varsa karbonu bırak çok sağlam spor yapmazsan kilo alırsın çok

0|0
    0|0
    • 41 kiloyum 167 boya kilo alıp kas yapmak için gidiyırum hedefim 50 olmak ondan karbonhidrat alıyorum şimdilik

• Bana salondan kilo almak için karbonhidrat tüket bol bol dediler makarna pilav ye dediler bu yanlış mı yani

• yarı doğru yarı yanlış o makarna pivav patates gibi şeylerde bol miktarda karbonhidrat var zaten yani sen herşeyi düzenli yaparsan zaten karbonhidrata ihtiyacın kalmadan kilo alırsın spora gitmeden yiyorsun çıkınca kurt gibi aç oluyorsun bilirsin hem parana yazık hemde en sağlıklı şekilde yediklerinden kilo alırsın ve kas şeklinde alırsın ve protein kullanıyorsun zaten bence karbonhidrat cok extra olmuş yine sen bilirsin kafan karışmasın

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...