Fenerbahceden cumhurbaskani erdogana mektup hakkindaki dusunceleriniz neler?

şike süreciyle ilgili yazi yazmislar ne dusunuyorsunuz?

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Algı operasyonu başladı şike sürecinde recep fenerli olduğu için yardım ediyor

Ama bazı beyin özürlüleri unutmasın şike soruşturmasını açan fanatik galatasaray taraftarı zekeriya öz cemaata yakın olarak bilinir cemaattaki baş adam kim fettullah gülen hangi takımlı gsli bunlar olmasaydı şike soruşturması olmazdı recep bu şike yalanını önlerdi ama ne yaptı bişey yapmadı kalın kafanıza sokun artık

1|1
    1|1
    • Sadece dusunceleri merak ettim fb nin sike olayini tartismiyorum bile hersey acik birazdaha seviyeli yorumlar yaparsak sevinirim gorusunu belirttin tesekkur ettim.

• Neyi kast ettiğini gayet iyi biliyorum canım böyle bir algı oluşturma çabasındasın millette kurgulayıp yazsınlar diye 😂😂😂😂😂
      Recep fenerliymiş şikeden affını istiyorlarmış ( fenerbahçe düşmanları daha iyi senaryo yazar )

• Tesekkurler gzl goruslerin icin adona hanim :)

• Fb attıgı adımı şikedir. Gelmis gecmis en igrenc spor anlayısına sahipler.. uckagıt.. para.. yolsuzluk.. vs ama bulur o yolunu siyaset uzerinden pirim yapan baskanları sagolsun!!

0|1
    0|2

Erkekler Ne Diyor 4

• Bir gün gelecek Fenerbahçemin bütün hakları geri verilecek ve iade-i itibar yapılacak. adalet kaplumbağa gibi yavaş ilerliyor ama yerini buluyor

1|1
    0|0
  • Ne yazmışlar acaba. Psikolojimiz bozuldu bizi şampiyon ilan edin diye mi yazmışlar? Türkiye de bu kadar sevilmeyen ve nefret edilen bir kulüp yok. Boşuna nefret edilmiyor onlardan.

0|1
    0|1
  • hazır olunca haber versinler, başlayalım

0|0
    0|0
  • FENERBAHÇE me kumpas kurdular. Tabiki de hakkımızı arayacağız...

1|1
    0|2
    • Bu dedigine sen bile inanmiyosunki gizliden yaziyosun gibi geldi :)

• FENERBAHÇEnin davasını yöneten hakim gorevden alındı. Emniyet müdürü görevden alındı.
      Savcı ise düz savcı olarak başka bir yere atandı.
      Sahte delil üretip, Aziz yıldırımı ve FENERBAHÇE yi bitirmek istediler ama bilmiyorlarki FENERBAHÇE yıkılmaz.

Yükleniyor...