Bisikletler hakkında bilgi almak istiyorum. Marka, fiyat konusunda bilgilendirir misiniz?

Sanırım zamanım boşa geçiyor. Spor yapmak istiyorum, en çok istediğimde bisiklet sürmek. Yıllardır şöyle gerçek anlamda çıkıp bisiklet sürmedim. Dolayısıyla bisikletim de yok.

Şimdi yeni bir bisiklet almak istiyorum. Öyle dağ bayır aşacak değilim, İstanbul'da süreceğim işte... Profesyonel olmasına gerek yok yani. Ama iyi bir şey olsun istiyorum, her sene alınan bir şey değil bu sonuçta.

Marka, fiyat, nereden bulabilir bilgi verirseniz çok sevinirim.

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• marka veremeyiceğim ama bisiklet falan toptan satılan yerlere git orada birazda pazarlık yetenegin varya ucuza alırsın bisikleti

300 liralık bisiklet toptan satılan yerde 250 tldir senn pazarlıgın iyiyse 200e kapatırsın marka olmasına gerek yok bisiklet ortalama 3-4 yıl gidiyor ideal bisikletin yaşam süresi bu marka alcam diye paranı çarçur etme bence benim ilk bisikletim 4.sınıfta 100tlye laınmıştı 3 yıl idare ettim tekeri batladı şurası bozuldu tamirdi derken bisiklet dayanmıyor 3-4yıl ideal yani bir bisikletin yaşam süresi

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• link

Kendi yerlerinde de çok ilgililer. Ben de alacağım da alamadım bir türlü, muhtemelen buradan alırım.

Sürekli kullanacaksan çok az paraya kıy, sağlıklı ve rahat olması çok önemli çünkü. Benim ilgilendiğim Scott markası, o fikrimi de paylaşmış olayım.

1|0
    0|0
  • link

sayende ilginç bi yer buldum :)

1|0
    0|0
  • bianchi.

0|0
    0|0
  • Bisan en iyisi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ben 200 tl ye aldım aksaray galiba yer altı çarşısı zaten yanyana birsürü bisikletçi var orada aldım öğrenmek için ama öğrenemedim bir türlü sürmeyi :(:(

1|0
    0|0
    • Hii kesinlikle öğren bence üşenme. Hem çok zevkli hem de fiziği mükemmel yapıyor :))

• bisikletler seyahat etmeyi çok seven hayvanlardır. İnsanın poposundaki bir kimyasaldan beslenirler, beden gücüyle yaşamlarını sürdürürler. İnsanlar üzerinden indikten sonraysa yarı canlı özellikleri gösterirler çünkü fonksiyonların yarısı yoktur. Bisikletler kristalize olur, çok yüksek sıcaklıkta komple eriyip fonksiyonlarını kaybederler. Zincir yağı da önemli besin maddelerindendir. Bir bisiklet, boşta dönen tekerleğine uzun bir süre bakan insanı hipnotize edebilir. Bu bisikletin doğada kendini korumak için başvurduğu yöntemlerdendir.

İyi geceler..

0|0
    1|1
  • bianchi.

0|0
    0|0
  • salcano.

0|0
    0|0
Yükleniyor...