Serena Williams bir kadın mı?

Şimdi kadın mı derken bunu cinsiyet olarak algılamayın bu gün sharapova ile olan maçını izledimde ezdi geçti sharapovayı ya 180 km/h nin altında servisi yok sharapovanın çığlıkları bir işe yaramadı erkek gibi kadın ya buna ayrı bir kategori açılmalı teniste kadınlara fazla geliyor bu bırak kadınları bu çoğu erkek tenisçiyede fazla gelir

Siz ne düşünüyorsunuz konu hakkında?

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• serana dünyanın en iyi tenisçisidir, 1 numara olmamasının tek sebebi her turnuvaya katılmıyor seçerek gidiyor sharapova,azarenka 5 turnuvaya katılıyorsa serana 1 turnuvaya katılıyor o yüzden listede 3 .sırada birde sakatlığıda etkiledi onu ama bence gelmiş geçmiş en iyi kadın tenisçidir kendisi ,dünkü maçtaki gibi acelerle maçı bitiridi yorulmadı bile

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 11

• sharapova onu yenmıştı ama o zaman genc kızdı:)

bence serena bır orangutan,kortta yerı yok ormana dogal halıne salınmalı

0|0
    0|0
    • İrkcilik yapmaya gerek yok ama diger rakiplerine bakarak biraz orantisiz gibi vücut calismis bu kadin erkek sporculardan daha iyi dunyanin en iyi erkek teniscilerininde cogunu yener eminim

• ırkcılık nerede,sen ne ıle bakıyorsun arkadas!

• Yetenek işte herkesin keşfedebileceği bir yeteneği olabilir buda kendini keşfetmiş, iyi olana laf yok helal olsun.

0|0
    0|0
    • Cok guclu ya yorulmak falan bilmiyor cok orantisiz oluyor maclari

• Valla sizi serebilir ama beni zor serer en az serena kadar bendede guc var gerci bu kadina erkeklik olmaz ama kendimi savunurum ben..:)

• Hafif kalıplı olduğu için şakasına dedim onu :D

• Bence Serena'yı artık emekli etsinler de kurtulalım, kortlara fazla geliyor. :)

0|0
    0|0
  • yok at gibi kadın :D

0|0
    0|0
  • çok başarılı

0|0
    0|0
  • Kemikleri bi kadın için çok kalın.Normalde o kilodaki bir kadının bacakları o kadar kalın olmaz..Çoğu erkek tenisçiyi yenebilir fakat bu fiziki yapısıyla alakalı değil.Çoğu sporda dünyanın en iyisi olan kadın, o sporda birçok erkeği alt edebilir.

0|0
    0|0
  • maria zamanında omzundan sakatlık geçirmişti. genelde bu tip sakatlıktan geri dönüp bu kadar üst düzey kalabilen yok. sakatlık olmasaydı görürdüm ben serena yı

0|0
    0|0
  • Tek bildiğim şey serenayı bu haliyle sharapova ile yatağa koy o çığlıkları yine attırır sharapovaya;)

0|0
    1|0
  • uzak durmak lazım sadece=)

0|0
    0|0
  • Öyle olsa hiç bir maçında bugüne kadar yenilmezdi.Ayrıca Wiilams taraftarayım.

0|0
    0|0
  • Üç bacaklı desen inanırım.

0|0
    1|0
Yükleniyor...