Hoşlandığınız erkek ortak arkadaşınızdan numaranızı alsa ne tepki verirsiniz?

kızladan yardım istiyorum hoşlandığınız erkeğe numaranızı vermediğiniz halde ortak arkınızdan numaranızı aldı açılmak için buna nasıl bir tepki verirsiniz sonu ne olur yapıcamda

Güncellemeler:
utangaciz ve cok bakisiyoruz
kizla hic konusmadik

0|0
9|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Aynısı bir arkadaşımın başına geldi arkadaşım numarasını vermedi çocuk buldu mesaj attı ısrarcı oldu sonra da sevgili oldular :) ne diyim darısı başına

0|1
    0|0
  • hoslandıgım erkekse no problem

0|1
    0|0
  • senden hoşlandığından eminsen rahat ol yalnız dikkat et sap gibi kalma sevmiyoda olabilir nasıl emin oluyosun

0|1
    0|0
  • Sık karşılaştığım durumlarr küüfür bas gitsin ya :D Gerçi ben yapamıyorum da yanii kız biraz amaa yinede iyi aslında tabi hoşlanıyosan yani bak çabaalamış bulmuşşş :)

0|1
    0|0
  • sevinçli bi tepki veririö-m

0|1
    0|0
  • bana ulaştığı için sevinirim

0|1
    0|0
  • Daha ne bekliyorsunki, bakismada varsa tamamdir :) hadi bakalim olur insallah :)

0|1
    0|0
  • Biraz cıvık müdürüm afedersin (bence).

0|0
    0|0
    • ama arada utangaclik var bakisma var anladin mi

• o zaman bu cesareti senin bakışlarından almış bence direk o zaman tamam deme ama tersleme de tamamen sorduğu sorulara yanıt ver falan olmadı düşünmem lazım falan ol net bir şey söyleme bu bir şekilde sizi birbirinize yakınlaştırır zaten.

• ben erkegimm :D

Erkekler Ne Diyor 1

• Olmaz. Kendine güvensiz olduğun görüntüsünü verme ona... Git konuş etkile ve çal kalbini... Özgüvenin yerine gelsin... Elegant ol biraz...

0|1
    0|0
    • ohoo yok iste kardesim ya aslinda kizlarla aram iyi ama bu kizla aramizda 3 metre kalinca dilim tutuluyo asigim anliyomusun o kadar kolay degil yuz yuze ilk konusma kirilmak en sevmedigim olaydir

• sen bildiğini yap. Saha raporunu bekliyorum :)))

• :))) veriyim simdiden olumlu :))) iyi geceler tskler yorum icin

Yükleniyor...