2 ayda en fazla kaç kilo verilir?

169 cm boyum. 74 kilom. vucudum berbat. tek iyi yon gügüslerdi oda sarktı.2 ayda kaç kilo verebilirim? toparlanır mı bu vücut? :((((((

0|0
3|11

En İyi Kız Görüşü

• Göğüs nasıl salkar ki süt mü var içinde? Ve en fazla diyet falan yürüme yaparsan düzenli 8 kilo verirsin.

0|0
    0|0
    • yaa dha dikti hala aynı da çıkarınca az aşağıda süt olamaz evli bile değilim kilodan sanırım

• Sağol canım

• önemli değil canım :)

Erkekler Ne Diyor 11

• Ust sinir 10 kg dim bn sana :)

0|0
    0|0
  • İki ayda sağlıklı bir şekilde 8 kiloya kadar verebilirsin

1|0
    0|0
    • spora yazılacağım bu sabah. 2 ay var okulun kapanmasına. spor yeterli olur mu diyet şart mı

• Diyet olmadan olmaz, sana basit bir diyetten bahsedeyim, tatlı yasak, gazlı şekerli içecekler yasak, beyaz ekmek yerine kepek vd tam buğday ekmeği ve şu anki yediğini 1/3 ü kadar ye, protein almayı ihmal etme, gerisi için mesaja gel

• 2-3 haftada 2.5 kilo verdim hedefim 75 kilo şu an 76 kiloyum çalışma şeklinize bağlı vucuttaki yağ oranına bağlı hergün 4-5 km koşsanız 1 aya tığ gibi olursunuz :D

0|0
    0|0
  • 6-7 kilo verirsin

0|0
    0|0
  • Iyi yonden kasit 😂😂😂

0|0
    0|0
  • Mümkünatı yok...80 ne falsn çıka bilirsin belki...

0|0
    0|0
    • bir kere bozulan vücut toparlanmaz mı yani

• 5-6 kilo belki spor ve diyetle birlikte

0|0
    0|0
  • Seni bilmem ama sinir 90 kg dır galiba

0|0
    0|0
  • 2 ay boyunca disiplinli spor yapıp düzenli beslenirsen 65 kiloya düşebilirsin

0|0
    0|0
  • 15 rahat

0|0
    0|0
    • atma :) ama toparlanma ne kadar olur

• sağol da motive etmen gerek sen kilo almama neden oluyorsun :)

• hahaha ama zayıflama yontemını soluyorum yaww gunde 3 saat ter rahat 2 bucuk kılo weırrsın saten yedıgın yemek enfazla 2 kılo :D

• Sen dediklerimi yap garanti veriyom

0|0
    0|0
    • ne dedin?

• Burdan sana tek bir cümleyle 10 kilo verdircemi düşünmüyorsum demi

• anladım. :)

Kızlar Ne Diyor 2

• 16 2 hafta da 4 kilo vermistim

0|0
    0|0
    • diyetle 6kg kesin gidiyor ama son yıllarda hiç veremiyorum ondan spora gideceğim işe yarar inşallah

• Ben spor yapmadim. Sadece sivi seyler ve cok az ceyrek ekmek yedim. Onun disinda aburcubur yemedim. Diyet falan ugrasmam.

• İp atla.

0|0
    0|0
Yükleniyor...