Bazı çiftlerin birbirine benzemesi tesadüf müdür? Çok şaşırıyorum görünce...

mesela bazı çifler görüyorum sevgili ya da evli..kadın ve erkek bibirine benziyor o kadar yakışıyorlar ki tesadüf müdür bu ? bir de hani birbirine yakışan çift tanımını neye göre yaparsınız dış görünüşe göre mi yoksa hal hareketlerine göre mi ? mesela ben görünüşe göre yaparım

0|0
6|16

En İyi Erkek Görüşü

• yürürken aynı ritimde yürüyebiliyorlarsa

adam falanca yere gitmiştik dediğinde kadın ne zaman demeyip, kocasını tasdikliyorsa

biri espri yaptığında komik olmasa bile gülebiliyorsa

bu çift birbirine yakışıyordur.

Sima olarak benzerlikler bana da çok denk geliyor. Akraba evliliğinden olabilir ya da dediğin gibi tesadüf olabilir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• bencede tesadüf... dış görünüşü + huyları (eyer tanıyorsam) tanımıyorsam dış görünüşü .:

0|0
    0|0
  • bende dıkkat edıyorum evlılerın cogu gercekten kardesmıscesıne bırbırlerıne benzıyor,ılgınc..

0|0
    0|0
  • Dış görünüşe göre bu değerlendirmeyi yapmak kolaycılık olur. Bir bütün olarak değerlendiririm.

0|0
    0|0
  • bazı köpek ve kediler var sahiplerine cok benziyorlar :) link veremiyorum google da aratırsan bulursun :D

0|0
    0|0
  • görünüş çok önemli değil yakışıyrosa birbirini tamamlayabilmeliler bu da fiziki deği ruhi özelliklerle olur :) yoksa kavga çok olur :)

0|0
    0|0
  • genelde mutlu olsunlar diye söylenir bir birinize çok yakışıyorsunuz lafı :))) kırılmasınlar diye :D

0|0
    0|0
  • galiba birbirini çekiyolar ben de sevgılımle çok yakışıyorum onunda benımde gözlerimiz hafif çekik :D

0|0
    0|0
  • Benim eski sevgilimle bizi ilk defa yanyana görenler yada bizi tanımayanlar kardeşmişiniz siz diyolardı benziyoduk birbirimize.Allah insanın kalbini öyle bir yaratmışki sende sana benzeyen birine aşık oluyorsun onu seviyorsun :)

0|0
    0|0
  • Ben niye hic gormuyorum?

0|0
    0|0
  • Tesadüf yoktur.

0|0
    0|0
  • Aşk tesadüfleri sever diye boşuna film yapmamışlar.

0|0
    0|0
  • ruh ikizidir belki onlar

0|0
    0|0
  • var arkadaş.

insanın ruh ikizi var inanıyorum.

0|0
    0|0
  • edi ile büdü mesela pek yakıştırırım. en son hollanda da nikahlandılar diye duymuştum

0|0
    0|0
  • zamanla sen ona o sana benziyor, onun sevdiğini sen senin sevdiklerini o sever oluyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Öyle seçmişler.

0|0
    0|0
  • Bir rivayete göre gerçek ruh eşleri bir birlerine benzerlermiş (görünüş olarak) :)

0|0
    0|0
  • Zaten birbirine benzeyen iki insan evlenirmiş diye bir söz var :))

0|0
    0|0
  • Bence bu bir ironi :D

0|0
    0|0
  • görüşüne göre yaparım yolda gördklermn hareketlernden uyumunu anlayamam çünkü

0|0
    0|0
  • dünyada tesadüf diye birşey yok herşeyin bir sebebi var

0|0
    0|0
Yükleniyor...