Arkadaslar spora baslicam ama hangi aletleri kullancam spor salonunda ve gunde kac saat calismam gerek 5 kilo vermek icin?

spor salonunda hangi aletleri kullanim sikilasmak icin ve 5 kilo vermek icin? Ilk defa gidicemde

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• İlk hafta
    30 dk yürüyüş
    Karın egzersizleri

İkinci hafta
    15 dk koşu
    Karın egzersizleri

Sonrası
    15 dk koşu + Squat + karın egzersizleri

0|0
    0|0
    • Acaba egitmen tutsam dahami iyi

• Ole sagliksiz

• Özel hastaneden aldım diyet. Ünlülerin diyetisyeni

Erkekler Ne Diyor 10

• kilo vermek için kardiyo yapman gerekiyor yani sana en gerekli aletler koşu bandı bisiket vs şu an, yanına 1,5 lt su al aç kanına 45 dk yı geçmeyecek şekilde koş, yürü kafana göre temponu sürekli değiştir yavaşla birden hızlan tekrar yavaşla vs örneğin ilk 10 dk normal hızda koş veya yürü sonra 5 dk hızlı koş veya yürü tekrar yavaşa geç vs vs vs salondan çıkana kadar suyunu bitir eve gidince fil gibi yemek yeme :) zayıfladın gitti:) bu dediklerimi hafta da üç gün yap bir gün egzersiz yap diğer gün dinlen bir dolu bir boş yani 45 dk yı geçer isen kas kaybedersin geçme...

0|0
    0|0
    • Zaten sadece 5 kilo fazlam var bide vucudum siki olsun kaslarim belli olsun istiyorum sarkik istemiyorum vucudumu

• Senin salonunda hangi aletlerin olduğunu bilmediğim için birşey diyemem. Jen selter ın videolarını izle , onun yaptığı hareketleri yap.

0|0
    0|0
  • 5 kilo vermek için spor salonuna mı gidiyorsun yani

0|0
    0|0
    • Tabiki bide siki vermek istiyorum cunki sarkik olmasini istemiyorum fazlam o kadar sadece

• Hocana sorsan daha mantıklı değilmi ;)

0|0
    0|0
  • 2 saatten fazla çalışma. birer gün arayla çalış. hangi aletlere çalışman gerektğini zaten salona gidince hocan söyler

0|0
    0|0
    • Hoca turmadimki sadece uye olcam

• Hm bakicam artik tek gitmekte istemiyorum ya utanirim

• birinci gün utanırsın 2. gün utanırsın ondan sonra alışırsın. takma okadar

• eliptik bisiklet koşu bandı. bunlardan 15 dk çalış. toplamda 45 dk. yediklerinide kontrol et. öyle çok abartmana gerek yok. kilo verirsin.

0|0
    0|0
  • Bunu hiç oradaki hocalara sormayı düşündün mü?

0|0
    0|0
    • Baslamadimki dahaca Ilk defa gitmeyi dusunuyorum nasi bir ortam var bilmiyorum

• Hiçbir şey bilmemek çoğu yerde hayatını kurtarabilir.. Çekinme gerçekten git söyle, ben hiçbir şey bilmiyorum, n'apıcam?

• Bu gun balina gibi oldugumu fark ettim. Haha 52 kiloydum 58 olmusum :( giyinme kabininde beynimden vurulmus gibi oldum:)

• Spor salonuna git hocalar seni vücut analizine bakıyor ona göre program hazırlıyor tabi dandik bir yere gitmiyorsan tavsiye edebilirim nerde oturuyorsun?

0|0
    0|0
  • 2 günde bir spor yapmalısın 1,5 saat yeterli

0|0
    0|0
    • 2 gun cok degil mi haftada 1 Kere yapsam? Bide sikilasirmiyim sporu birakinca bida eski halime donermiyim

• Ama cok Zayiflmak istemiyorum

• ama çok zayıflamassın zayıflamak kolay sanıyorsun heralde :) haftada birgün millet hergün yapıyor gram ilerleme yok

• Tam birşey söyleyebilmek için vucudunuzu görmemiz gerek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...