Önce hangisi? ( kısa diyor hala basliga ) ?

Fitness vucuduna sahip olmak isteyen kilolu bir bayan cardio mu yapmalı agirlik mi çalışmalı yoksa ikisini birden mi yapmalı.. ? Agirlik calismak yağ yakar mı yoksa kilolu bayanin kaslarini da sisirip daha geniş gorunmesini mi saglar? Kafamda deli sorular

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• çok güzel bir soru, şimdi yanlış bilinen bir noktaya öncelikle parmak basmakta yarar var "Ağırlık çalışmak bayanlarda kasları şişirir mi?" hayır efendim şişirmez, böyle bir dünya ve gerçeklik yok. Bir kadının kaslarının şişip daha fazla büyümesi içi ilave olarak testeteron hormonuna ihtiyacı vardır. Kadınlarda ki testesteron seviyesi erkeklere göre çok düşük olduğundan öyle büyüyüp devasa kaslı kütlelere ulaşamazsınız, kaldı ki erkeklerde ulaşmaz, ulaşabilmesi için çok uzun zaman çalışıp iyi beslenmeli ya da stereoid dediğimiz sağlıksız ekstra hormonlar almalı. İkincisi kas yapmak yağ yakar mı? Yakar efendim, vücudunuz da ne kadar kas hacmi fazla olursa yağ yakmanızda o kadar kolay olur, kardiyo yapmayın demiyorum ama kadınların düştüğü sık bir hata olan ağırlık çalışmama hatasına düşmeyin, düzgün bir program eşliğinde ağırlık çalışın. Taş gibi olursunuz başka da bir şey olmaz, herkes dönüp bakar, sonra bir daha bakar!!!

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• ağırlık barfiks şınav mekik çek kosunuda yap tamamdır ha bu arada sabırda önemli kızların kasları erkeklere nazaran daha narin yani gelişmesi uzun zaman alır

0|0
    0|0
  • cardio yapacaksın yüzme + koşu.

0|0
    0|0
    • Ben diyetisyenlik ve beslenme uzmanlığı okuyorum sporla da icli disliyimdir ama iste bu kısımdan emin olamiyorum

• ağırlık kas kütlesi içindir. Uzun süreli cardioda yağ enerji olarak kullanılır fazlılıklarından kurtulursun ağırlık çalışmak bir kız için çok mantıklı değil.

• Özele gel

0|0
    0|0
  • ağırlık kasa kardiyo yağ azaltmaya iyi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...