Deri mont farkı galiba

normalde saçım falan dağınık gezen biriyim yani 21 yaşına kadar jöle falan hiç bi şey kullanmadım öyle çabaya ihtiyacım da olmadı genelde kendi dağınık halimle tercih edildim ben çaba harcamadan . ve uzun süre çıktığım sevgilim terketti beni paspal dağınık saç depresyon takılıyodum otobüse bindiğimde falan kimsenin dikkatini çekmezdim açıkcası ama geçen gün deri mont giydim öylesine kot pantolon ve beyaz superstarlarım vardı her zamanki gibi de saçım dağınıktı ama otobüsteki çoğu kızın dikkattini çektim ve bi kız ben inene kadar gözünü benden hiç ayırmadı ve tesadüf ben inerken o da indi tesadüf müydü artık bilmiyorum. ayrılık sonrası kendime geldim resmen :) deri mont bu kadar fark edr mi yaa ? :)

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• etmez arkadaşım otobüste sagına soluna diger erkeklere bakaydın görürdün senin cinsin deri montu keşfedip sujyunu cıkaralı çok oldu.. içindekine bakmıştır bakan ;)

0|0
    0|0
    • öyle olabilir ama demekki deri mont la içindeki iyi bir kombinasyon oluşturmuş :)

• Çok yakısmıs demek ki sana :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Valla inanırım

0|0
    0|0
  • afsdafda :)

Ben onu 10 sene önce farkettim de inanmadılar bana..

0|0
    0|0
  • Hangi renkti merak ettim ? :)

0|0
    0|0
  • Arkandaki başka erkeğe bakıyorlardır.

0|0
    0|0
  • Bu mu kendine getirdi seni yani?

Yazık .

0|1
    1|1
    • sen tecavüze uğrayınca falan anca geliyosun heralde kendine ?

• Kuramadığım için çocuğum var değil mi zurna deliği :D Bi bırak git küçük ergen:)

• sen bayanlarla iletişimi sadece seks. veya çocuk yapmaktan ibaret olduğunu mu sanıyosun yazık. eşine acıdım konuşmayı bilmeyen insanları ve karısını anlamaya çalışmayan sadece çocuk yapmaya yarayan bi kocaya sahip yazık laaan :D

Yükleniyor...