Vücud hatlarım çok belli ve geniş?

kilo vermem lazım ya ama nasıl? açık renkli pantolonlar giyemiyorum basen bölgem ve üst bacaklarımın biraz geniş olduğu için :( kendimi pek fiziken güzel hissetmiyorum ve kilo vermem lazmm ama nasıl?

0|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

• diyetisyen ve spor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Milyonlarca insan nasıl veriyorsa öyle. 2015 yılında bu tarz sorular sormayın artık ya

0|0
    0|0
  • Spor yap.

0|0
    0|0
  • Kolay değil öyle vücuda şekil vermek malesef. Koşu yap yürüyüş yap ip atla her gün. Gece KESİNLİKLE yememelisin.

0|0
    0|0
    • ip atlamak neden?

• Monotonluk olmaması açısından. Koşu gibi ip atlamak ta vücudun her bölgesini çalıştırır iyi de kalori yakarsın.

• Spor yaparak

0|0
    0|0
  • Ekmek kesinlikle yeme.. akşam 8 den sonrada ve özellikle cikolata vs vs karbonhidradlı yiyecek yeme vucudun toparlar spor yapmadan bile ama uzerine sen de koyarsan spor gibi faydasını göreceksin.

0|0
    0|0
  • Çare: Spor ve diyet

0|0
    0|0
  • önce bir diyetisyene git ve onun önerileriyle kilo ver yoksa sağlığın bozulabilir ben 3 ayda 26 kilo verdim nerdeyse vücudum iflas ediyordu

0|0
    0|0
  • e hani foto, ona göre daha sağlıklı değerlendirme imkanımız olur

0|0
    0|0
  • boğazından kıscan

0|0
    0|0
  • yemekten keserek başla

0|0
    0|0
  • Çok yiyorsun?

0|0
    0|0
  • spor yapma, fast food ye. Mozart dinleme.

0|0
    0|0
  • Boşver herkes fit olacak diye bir şey yok

0|0
    0|0
  • ekmek yeme bol bol yürü

0|0
    0|0
  • Spor ve sağlıklı beslenme. :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bu kadar üzülüyon ama hala tıka basa yiyon ben anlamıyom bu şişkoları

0|0
    0|1
  • Zencefil zerdecal çörek otu pul biber yoğurt bunları karistirip gece uyumadan önce ye haftada 3 kilo garanti

0|0
    0|0
    • ciddi misin:)))

• tesekkürler canim denicem:)) ama gün üzeri nasil besleniyodu annen?

• Ekme. Yeme kepek ekmegi ye yağlı şeyler yeme pirinç pilavi yerine kısır falan ye

Yükleniyor...