Protein tozsuz protein bar?

Arkadaşlar 167 boya 41 kiloyum 50 kiloya gelip kas yapmak için salonda ağırlık antremanına başladım 2. haftamdayım. kas yapımını çabuklaştırmak için evde protein tozu kullanmadan protein bar yapabilir miyim sağlıklı olarak protein oranı yüksek olarak ve protein tozu olmasada fayda eder mi? bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Oh, kafaya bak..

Senin daha o tür şeylere gelmen için en az 3 ayın var. 3 aydan sonra suplement desteğine ihtiyaç vardır, ondan önce gereken her şey vücudunda bulunur..

Protein bara ihtiyaç yok, tavuk ye..

1|0
    0|0
    • Tavuk ton balığı yumurta peynir lor fazla tüketiyorum zaten günde 70-80 gr arası protein alıyorum mutlaka

• Şu oluyo bir haftada bile gücünün biraz bile olsa arttığını görüyorsun aletle çalışırken

• Vücudu mutfakta yapıyorsun aslında, salonda değil..

Erkekler Ne Diyor 6

• devamlı lorla yumurtayla etle olmaz bu iş bunları düzenli olarak yemen lazım yiyebilcekmisin pek sanmıyorum belirli bir süreden sonra takviye almak gerekiyor diğer türlü istediğin sonucu alamıyorsun protein tozunu kullanmak istememenin nedeni zararlı oldugu söylentileri ise oda yalan herşeyin fazlası zarar unutma kaliteli bir protein yeterli miktarda kullanım ve fazla su tüketimi.)

0|0
    0|0
    • Arkadaşım besyo mezunu sorduğumda kullanma dedi. zaten benim istediğim biraz kilo alıp sıkı bir vücuda sahip olmak öyle deli gibi kas yapmak değil

• arkadaşım o zaman yulaf ezmesi yiyebilirsin :D

• Yapılabiliyor fakat denemedim hiç protein tozu kullanıyorum bende

0|0
    0|0
  • Youtube de anlatiyorlar

0|0
    0|0
  • Proteyin tozundan biri hayatını kaybetti evdekini bilmiyorum

1|0
    0|3
    • Protein tozundan değil, clebuterol'den yani kimyasal ilaçtan hayatını kaybetti. Ölsem ben ölürdüm yoksa şimdiye kadar protein tozundan. İnsanları yanlış yönlendirmeyin..

• Benim görüşüm o ben kullanmıyorum gayette vucudum şekilli toza ihtiyacım yok hormon BENCE başkası beni ilgilendirmez soranda kendi kararını verebilir

• Ben vucudumu alıştırmıyorum hormon tozuna felan

• yumurta ve lor peyniri

0|0
    0|0
  • kardeşim protein tozu kullanma bence yumurta ve tavuk ye bol bol

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• cevaplara bakmak için geldim

0|0
    0|1
Yükleniyor...