Arkadaşlar çok et tavuk yemiyorum protein tozu kullanmam gerekirmi sizce?

Gizli Üye
Normal koşu bandı bisiklet birde tek las grubu çalışıyorum bir günde birer gün aralıklarla gidiyorum yurtta kaldığım için hergün et tavuk falan yiyemiyorum ton balığı alıyorum spordan bir saat sonra onu yiyorum protein tozu kullansammı sizce gerek varmıdır?
Arkadaşlar çok et tavuk yemiyorum protein tozu kullanmam gerekirmi sizce?