Önceden bakıştığım kızın hala bana ilgisi var mı anlamanın bir yolu yok mu sizce?

önceden bakıştığı adama yani gayet rahat selam veriyorsa hala ilgisi var demek mi ? ya da görünce selam vermeyip kafasını çeviriiyorsa hala ilgisi var dene bilir mi?

• Görünce kafasını çeviren kızın o adama ilgisi yoktur tabi ki
    20% (12)29% (10)23% (22)Oy Ver
  • Görünce kafasını çeviriyorsa hala o kız bişeyler hissediyordur o adama karşı
    21% (13)23% (8)22% (21)Oy Ver
  • Önceden bakıştığı adamı görünce gayet rahat selam veriyorsa artık o kızın ilgisi kalmamıştır
    23% (14)3% (1)16% (15)Oy Ver
  • Önceden bakıştığı adamı görünce gayet rahat selam veriyorsa ilgisi vardır ,kız hoşlanıyordur o adamdan,gel konuş demek istiyordur kız
    10% (6)11% (4)10% (10)Oy Ver
  • Kızın ilgisi olsa adamı görünce neden kafasını çevirip uzaklaşsın sevmiyor adamı
    26% (16)34% (12)29% (28)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Bence rahatça selam veriyorsa,sonra dönüp gidiyorsa bu iş bitmiştir ağa..

0|0
    0|0
  • her türlü ilgisi var. yanında başkasını görene kadar ilgisiz olduğunu düşünme.

hele ki kafasını çeviriyosa bile vardır . seni kontrol ediyo hala ona ilgin var mı yok mu diye. insanlar karşı cinsin enerjisini hissetmek ister.

sen ona bakmasan, sende ilgilenmiyomuş gibi yapsan bak gör nasıl dolanacak akbaba gibi etrafında. saçı başı yapıp yapıp karşına çıkar sırf daha çok etkilemek için seni. sevmese de senin ona olan duygularından emin olmak ister :)

0|0
    0|0
  • Görünce bakışını çevirmesinden ziyade, elleri titriyor mu? Tipi değişiyor mu? Suratındaki ifadeyi aynen koruyarak bakışını çekiyorsa kalmamıştır sana karşı bir şey. Ama hayalet görmüşe dönüyorsa çok yaralıdır o kız.

0|0
    0|0
  • bence rahatsa artık ilgisi yok demektir.. yani ben öyle düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Görünce kafasını çeviren kızın o adama ilgisi yoktur tabi ki

0|0
    0|0
  • bence cok rahatssa ilgisi yoktur yani bn öyleyim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• A: Görünce kafasını çeviren kızın o adama ilgisi yoktur tabi ki

0|0
    0|0
  • Kızın ilgisi olsa adamı görünce neden kafasını çevirip uzaklaşsın sevmiyor adamı

0|0
    0|0
  • Ben A dedim

0|0
    0|0
Yükleniyor...