Bir ben mi garibim?

arkadaşlar 20 yaşındayım.hiçkimseyle çıkmadım ama tamamen kendi tercihimdi.yakışıklıyım diyebilirim bir ortama girdim mi kızların ilgisini çekiyorum genelde.hep evleniceğim kadın olsun tek olsun benim olsun dedim...bekledim bekledim ama yok çıkmıyor.

şimdi ne yapim sizce bende herkes gibi önüme gelen her kızla takilim mi inanın çapkın bir adam olmak istesem felaket olurdum ama olmadım.

şimdi ne yapim romeo olmaya kasmasam mı ?

0|0
10|10

En İyi Kız Görüşü

• evet tuhafsın lan

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 9

• Her hoşuna gidenle çıkta ağzın yansın.İyiye de çürük muamelesi yap.Burnun bi karış havalansın.Sende sığır sürüsüne katıl.

0|0
    0|0
    • ya bilmiyorum bazen kendimden şüphe ediyorum arkadaşlarıma bakıyorum herkes biriyle takılıyor ama ben böyle bakıyorum kuzenlerim dalga geçiyor tipsiz çocuk değilsin diyor ama ben öyle aynı tas aynı hamam

• Davulun sesi uzaktan hoş gelir.Boşver sen eli alemi

• Her önüne gelen kızla çıkmak diye bir şey yok yakışıklı çocukmuşsun evlenilecek kız olup olmadığını tecrübe kazanarak öğren. Hoşlandığın biriyle çık her önüne gelenle değil. :)

0|1
    0|0
    • nasıl yani?

• Baya cevap gayet açık yakışıklı çocukmuşsun hoşlandığın bir kızla çıkarsan hangi kızlar evlenilicek kız kızların karakterlei nasıl anlarsın. :)

• bence sen bu yolda devam et ne güzel simdiye kadar kimseyle cikmamissin ne dert ne tasa..bence eger gercekten cok hoslandigin ve ahlaki güzel oldugundan emin oldugun bi kiz olursa anlatirsin derdini kabul ederse görüsürsünüz..sana tavsiyem kendini cok kaptirma siteden bi kiz demisti dersin cünkü bende bunlari yasadim..allah isterse olur zaten sen kismetini bekle kötü yollara basvurma bak gercekten böyle yaparsan daha mutlu olursun herseyin ilkini seninle yasicak bir kiz sec..sana mutluluklar:)

0|0
    0|0
  • çapkın olma ama eğer birine karşı bişeyler hissedersen kendini geri çekme belki evleneceğin kız odur tabi bişeyler hissedersen derke her sana hoşgelen kızla çık demiyorum ama sana biri farklı gelirse ve hep onun yanında olmak istersen peşinden git :D

0|1
    0|0
  • arkadasım elbet cıkar karsına daha 20 yasındasın ne ınsanlarla karsılasırsın...anlamadıgım yaşım 20 dıyorsn yas aralıgın 30-35 bu garıp degıl mı?

0|0
    0|0
  • süper anlatmışsın durumu ama yapcak bişey yok sabret olur bir gün istediğin bende aynen senin gibi düşünüyorum kimseyle çıkmadım ama karşıma çıkcak kişininde benim gibi olmasıı istiyorum fakat bu devirde herkez okadar çok sevgili değiştiriyorki kaarsız kaldım ama yapcak bişey yok sen yinede bekle bulursun gönlüne göre birisini yani demek istediğim sorun etme çok kişi var aynı dertten yanan

0|0
    0|0
    • çıkmıyor işte saçma sapan işlerle uğraşıyorum mesela bu sitede niye saçma sapan giriyorsam 2 sokak ötede arkadaşar oturuyor sohbet ediyor ne arıyorsam burda...

• burda dolaşmak zaman kaybı kesinlikle ben2 haftada bir anca giriryorum arkadaşların varken sen niye burdasın git işte onların yanına sıkma canınıda bu konulara hem dinimizdede olması gereken bu tek bir tane sevgilin olacak oda karın

• sen garipsin..

0|0
    0|1
  • sabrın sonu selamettir dostum bekle..

0|0
    0|0
    • yıllardır bekliyorum kaç kız ektim bir bilsen git öl dersin milletin artık dalga konusu olmaya başladım :S

• E normal ne dıyelım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Şimdiye kadar kimseyle çıkmadıysan 20 yaşimdayim diyorsun evlenicek bi kız buldugunda cok eksiklerin oldugundan dolayı kızın senden beklentılerını karsılayamazsın. Hoslandıgın bı kızla cık aş biraz kendini.

0|0
    0|0
  • 21 yaşındayım sevgılım olmadı bunalımdayım hacii senın gıbı dusunuyorum kendımı ılk ve son kısıye saklıyorum senın gıbı dusundum gelenle gıdenle cıkayım hesabı ama 21 sene beklmesım bır kac sende daha beklerım sanırım

0|0
    0|0
  • Düşünme biçimin 20 fiziki yaşın 30 mu yoksa düşünme biçimin 30 yaşın 20 mi? önce buna karar ver sonra yanıtlıyayım sorunu ;)))

0|0
    0|0
  • en iyisini yapmışsın dostum boşver kızlarla uğraşma strese sokma kendini en son en iyi anlaştığın bi kızla flört edip evlenirsin sıkma canını ;))

0|0
    0|0
  • niyetini bozarsan bana ulaş ortamlara akalım yakışıklı bi eküriye ihtiyacım var...

0|0
    0|0
    • hocam eskişehirde bir gece cluba gittiğimizde vallahi aynı gece 5 6 kız gelip salça olddu ben ne yaptım istemiyorum dedim

millet çok içinde bana baktı,sen sıyırmışsın dediler :)

• kuzenim okuyor orda arada yanına gidiyorum :D.ama ben yapmadım öyle bir şey işte :S

• yaşın kaç ?

• 20 yaşında evlenmeyi planlamıyorsan sorun yok. Henüz çok erken. Hayatını yoluna koy, gençliğini yaşa. Evlilik son aşama. Çıkar dengine göre biri.

0|0
    0|0
  • akışına bırak

0|0
    0|0
  • Özgüven Yok :)

0|0
    0|0
  • yalnız değilsin dostum değilsin

0|0
    0|0
  • hoşlandığın bir şeyler hissettiğin biriyle önce arkadaş ol sonra yavaş yavaş tanı daha sonrada açıl çevrende şu an hoşlandığın kimse yokmu _? peki bu durum seni depresyona itermi

0|0
    0|0
Yükleniyor...