Kapat

Bana basınızdan geçen tuhaf ya da komik bir anınızı anlatır mısınız? :)

Ya aslına bakarsınız insanların hikayeleri beni cok etkiler. Basınızdan gecen ilgi cekici seyleri okumayı cok isterim ya da paylasmak istedigniz bi derdinizde olabilir :) Smdiden tskler :D

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• orta okula giderken sevdiğim kızı görmemeye dayanamıyordum evden babamın kamerasını çaldım :)) ve okulun bahçesinde iki arkadaşımla gizlendim ve onlar voleybol oynuyordu gizli çekiyordum okulun müdür yardımcısı bizi gördü ne yapıyorsunuz dedi bende okulu çekiyorum hocam kardeşim varda okula başlıyacak ona gösterecem demiştim hocada iyi aferim güzel çek demişti tabi kızlar anladı ve hemen voleybolu bırakıp kaçmaya başladılar arkadaşım kamerayı aldı ve onları kovalamaya başladı körüdün öldüğü yere kadar kovalamıştık kızları ne günlerdi çocukluk işte :))

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 6

• 4-5 yaşlarındayken afedersin 2,5 litrelik kola şişesine çövdürmüştüm bi kenara koymuştum sonra belli bir süre sonra gelip onun idrar olduğunu unutup kafama dikmiştim, o anı sana anlatamam bildiğin keskin bir asit iğrenç bi tadı vardı o anı hiç unutamam... işte böyle kısa ve öz ama ibret verici :)

0|0
    0|0
    • aaaaaaaaa :D midem bulandıııı :D yazık olms ya :D tsk edermmm :)

• ya işte ekosisteme katkıda bulunuyoruz zavallım saprofit bakteriler bizim sayemizde senelik izne çıkabiliyorlar :)

• hahahahh :D bunu tuttum işteeee :D

• Şimdi düşünki sevgilinle buluşcaksın biryerde.Buluşcağın yere doğru yaklaştın onu gördün oda seni gördü gülümsediniz birbirinize.. sonra hızlı hızlı ona kavuşmak için yürümeye başladın oda sana doğru yürüyor gülümsüyor sende ona gülümsüyorsun yürüdün yürüdün ve patt diye yerek kapaklandınn.. komikmi -_- ... Ben yaşadım bunu dakikalarca gülmüştükkk :D

0|1
    0|0
  • bi iş yerinde çalışırken çıktığım kız arkadaşım vardı ilişkimizin monotonlaştığı bi dönemde işe geç gitmiştim arkadan gördüğüm yeni işe girmiş bi bayan zannetiğim kişiye sözde günaydın demek için yanına gittim tam gü dedim gerisi gelmeden bana baktı canım hoş geldin dedi ben buz gibi oldum tabi bi şey söyleyemedim öğlene kadar kendime gelemedim kuaföre gitmiş saç rengini falan değiştirmiş abartılı makyaj yapmıştı

0|0
    0|0
  • 7.sınıfta dershane çıkışında bi dönercinin önünden geçerken adam 'Yoğurtsuz Ayraan' diye bağırıp duruyodu tabi bende ilk defa orda böyle bişey duyunca arkadaşla yerlere yatmıştık gülmekten :D

0|0
    0|0
  • hayat çok acayip lan vapurlar falan.

0|0
    0|0
  • ankarada belediye otobüsüne bindim neyse iğne atsan düşmez derecede hatunun biri arkama geçti bana fordculuk yapıyor :D toto ma dokunuyor felan arkamı dönsem birşey desem bana inanmazlar üstüne üstlük ben suçlu çıkacam :D otobüsten indiğimde bana bakıp sırıtıyor :D belki inanmayacaksınız ama gerçekten öyle birşey yaşamıştım başta yan kesici sandım ama değil di herşey yerinde duruyordu ama bizim toto kız tarafından götürüldü :D

0|0
    0|0
    • hahahahhah :D gecms olsn mu desem bilemedim :D tsk edermmm :))

• hahahahahah :D :D iyi geceler

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 4

• ahahahha zevkle tabikii :D :D :D

ben yemek yiyiyodum elim yağlanmıştı alışveriş merkezindeydik arkadaşlarımla sonra tuvalete gittim normalde orası kızlar tuvaletiydi ama erkekler tuvaleti olmuş girdim hiç kapıyada bakmamıştım karşıda direk ayna vardı saçımı düzeltiyodum elimi yıkadım ve tekrar aynaya baktım kiiiiii aynadan yansıyan adamları gördüm 3 tane adam vardı hepsi teker teker bana bakmıştı ve ben o kadar utanmıştım ki hayatımda bu kadar utandığımı bilmiyorum :D:DD iyi ki aletlerini görmemişiiim :D

0|1
    0|0
  • yolda arkadaşımla konuşarak yürürken direğe çarpmış ve pardon demiştim sonrasında arkadaşımdada bendede meydana gelen gülme krizi anı

0|0
    0|0
  • üniv. 1. sınıfta arkadaşıma numaramı gizleyip mesaj atmıştım:.)

0|0
    0|0
  • anlatırsam sabah olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...