Kızların kulağını çınlatalım biraz :)

bundan 2 yıl önce bir radyodan duymuştum dünyaca ünlü bir kadın piskolojiuzmanı ( ismini hatırlamıyorum ) şunu söyledi 35 yılımı kadın piskolojisine adadım ve halen tam olarak bir soruya cevap bulamadım bu kadınlar ne ister? adam ömrünü adamış bulamamış ne istediklerini abicim sorarsan saygı sevgi güven sadakat .bunlar tamamen yanlış olduğunu çok oldu nlayalı ama birde sizin düşüncelerinizi almak istedim :) buyrun link link kızlar gercekten siz ne istiyorsunuz ?

0|0
11|7

En İyi Erkek Görüşü

• Yalan bunlar , sorun söyliyeyim kadınlar hakkında ne isterseniz

0|0
    0|0
    • peki kızı elinde tutmak ?

• eyv sagol abim bunları uygulayacam :)

• Önemli değil , Allah utandırmasın , rast gelsin işin ,

Kızlar Ne Diyor 11

• nesi yanlışmış onların.?

0|0
    0|1
    • şu sözüm sanırım eyetrli olacaktır kadınlar iyi erkekleri sadece severler kötü erkeklere ise aşık olurlar yani erkekelre demek istedigim şey sevgilini elinde tutmak istiyorsan kötü cocuk ol :)

• iyi erkeklerde harekete geçse kötü çocuklar sap gibi kalırlar ama işte ..

• Yanlış bir düşünce ama soran kardeş sana söylücem cevaplayan kardeş sen anla , Şimdi serseri kötü çocuk diye tabir edilenlere bakan kızlar onların aslında korunma içgüdüsüne bakıp karar verir oo iyi kavga eder arkadaşlarıda var iyi iyi bu bana söyletmez gibi liselerde olur bu Hiç istanbuldaki plazalarda şapkalı çocuklar görüyonuz mu oradaki üst düzey kadınlar ağır başlı olgun adamlarla takılır. Erkek iyi yada kötü olmuyacak mert Hz osman gibi yürüyecek ve millet korkacak böyle heybetinden

• Yok ki aranızda sinerji.Off dengi dengini bulamamış işte . Ne diye bu kadar lakırdı.

0|0
    0|1
  • Kadınlar ne mi ister ? Canım bak şimdi paran varsa her zaman 1-0 öndesindir. Eğer paran yoksa her zaman kaybedersin çünkü kadınlar alışverişi sever ee alışveriş içinde para gereklidir tabi ama aşk evliliği yapanlarda vardır onun içinde ya karakterin olucak yada yakışıklı olucaksın bu böledir . Ama erkekler önce fiziğe bakar sonra yüze:)) Özetledim işte

0|0
    0|1
  • Aahahah :D:D

kadınlar sevilmek ister adamlık ister dürüstlük güven ister :):)

1|1
    0|1
  • her kadın farklı şey işter

0|0
    0|1
  • Bir kız olarak ne istediğimi daha bende çözemedim! :P

0|0
    0|1
  • Komik

0|0
    0|1
  • Hic bise istemiom..

0|0
    0|1
  • kadınlar çiçektir su ister

0|0
    0|1
  • bende anlamadım ne istiyoruz

0|0
    0|1
  • vallahi ben de bir kız olarak bazen bizi anlamıyorum kii gerçekten ne istediğimizi...

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• resim ibretlik

0|1
    0|0
  • Valla artık hiç kafa yormamaya karar verdim kadınlara...

0|1
    0|0
  • para ister ferrari ister

0|1
    0|0
  • Yok, Sigmund Freud olacak o..

0|0
    0|0
  • Kardeşim sen tarzımı değiştircem diyodun değiştirdin mi :D

0|0
    0|0
    • aynen abicim bi iki birşey aldım şimdilik kartın borcu var*:D şu borctan bi kurtulayım devamı gelecek :D

• fotonu bekliyom :D nasıl oldun fikrimi söyliyem :D

• en kısa zamanda söz :) şimdi telde varda pc ye atmak için neydi o ara bellek gibi bi zımbırtı var o yok :D

• ben buldum ama paylaşmicam

0|0
    0|0
Yükleniyor...