Sevgiliniz size cinsel açıdan sınırsız yetiyorsa sevgi böyle bir kadına ihanet eder miydiniz?

ama bak gerçekçi olun yanı bi erkeğin arzuladığı herşeyi yaşatan bi sevgiliye sahipseniz o kadına ihanet edermiydiniz?kadında hem alımlı,çekiciyse,vede akrep burcuysu,başka kadın gözünüz görürmü yoksa böyle bi kadına sadık kalırmıydınız?

0|0
6|29

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 28

• o burcu oraya niye soktun anlamadım ? acaba bu dört dörtlük. hanım efendi senmisin ?..:). tabiki sadık kallırdım...

0|0
    0|0
  • bu iş burc işi degıl,bahsettıgın gıbı uyumlu bır ilişki varsa (her yonden)erkek o kadından baskasına emın ol bakmaz,bakarsada sıfatına tukureyım oyle adamın:)

0|0
    0|0
  • ben kesinlikle ihanet etmem. ama bi de şu var ki hayatta herşey cinsellik değildir diyenler de vardır. belki seni başka bi konuda yetersiz buluyordur.. dikkatli olmalısın. onu iyi analiz etmelisin. o ne istiyor sen ne istiyorsun. bi de her istediğini de yapma..şımarır ve senin hakkında nasıl olsa elimin altında nasıl olsa benim diye düşünür.

0|0
    0|0
  • link

Cinselliğe gelmeden neler var daha :)

1|0
    0|0
  • seviyorsam yetmese bile asla kafa mı kaldırırsam kafa mı koparsınlar sevmediğim kızla ilişkiye girmem ki girecek olursamda yetmese bile yine başkasını arzulamam

0|0
    0|0
  • herşey cinselik mi ya ayrıca burc olayını anlayamadım.

0|0
    0|0
  • kullanılan dil türkçenin hangi ağzı pek anlayamadım ama cevap vereyim..

canım malesef beni daha hiç tatmin edebilen bir kadın çıkmadı karşıma ama çıksa bile ben .oklu yaşamaya devam ederim tek eşlilik bana göre değil... en azından evlenene kadar...

0|0
    0|0
  • Cinsellige baglama kisiyle alakali aldatma olayi ben yasadim 2010 yilinda tanrinin insan irki uzerine lanetidir bikma duygusu asktan cinsellikten (ayni kisiyle) bikiyor zamanla eger adam gibi adamsa ve seviyosa aldatmaz bukadar basit

0|0
    0|0
  • akrep dedin ömrümü yedin... nasıl ihanet olur ona

0|0
    0|0
  • Doğru düzgün bir insansa ben o kadını zaten bırakmam ve başkalarına zaten bakmam. Cinsel yönü iyi ya da kötü olması umurumda değil.

0|0
    0|0
  • burç olayını çözemedim de erkeğe bukadar mükemmel şekilde bedenini sunan kızdan hayır gelmez cinsel arzularını tatmin eder sevisinide başka biyerde ÖLÜMÜNE FULL TİME POMPA

0|0
    0|0
    • NEDEN HAYIR GELMEZ?sunu unutma biz kadinlarin elinde aslinda erkegimizin baska kadina yönelip yönelmemesi,cünkü kadin dedigin erkeginin gündüz kadini,gecede fahisesi olmayi bilecektir

• sen öyle zannet :D erkek öyle bi safı oynarki zannedersin senden başkasına bakamaz oysa kaç ceviz kırmıştırda senin haberin yok erkeği cinsellikle elinde tutamazsın ilk önce yatagına girersen kalbine giremezsin birdaha neyse la bn niye kız milletini uyandırıyom ki :D

• demeki sen sevdigine bol bol ihanet etmisin iyi bravo devam et sen dur.ben kalbine girdik merak etme sen

• Sadık kalınır zaten aldatan aldanır niye sadık kalınmasın ki .

0|0
    0|0
  • Erkeğine göre değişir ,maceraperest bir sevgiliye sahipseniz herşeye hazırlıklı olun ,farklılık isteyebilir ,herşey bir yerden sonra monotonlaşabilir siz jenna jameson bile olsanız :)

0|0
    0|0
  • İnsanoğlu çiğ süt emmiştir.Ne yaparsan yap sınırsız da yetemeyeceğine göree.Ben kendi adıma günence veremem diyeyim.En n,hayetinde şeytan yine gelir bir şekilde kandırabilir.

0|0
    0|0
  • Burca Nerden Bağladın Onu Anlamadım :D Şimdi Akrep Olsa Nee İkizler Olsa Ne..Bizim İşimizle Alakası Bile Yok..İkincisi Ben Öyle Birisine Denk Geleceğimi Zannetmiyorum.Sadece Hayallerde..

0|0
    0|0
  • bazı erkekler vardır istersen dünyanın en güzel kadını ol yine aldatır.çünkü erken sıkılır böyle tipler. bazı erkekler de vardır siz dünyanın en çirkin kadını bile olsanız aldatmaz.

0|0
    0|0
  • burcun ne alakası var cinsellik de yetiyorsa aldatılmaz

0|0
    0|0
  • akrepse başım üstünde yeri vardır. başka kimseyi istemem. akrep olsun benim olsun.

1|0
    0|0
  • istediğinden fazlasını vermişsin can.. o kadar vermeseydin kendinden ödün bence böyle olmazdı..

0|0
    0|0
    • nasil olurdu peki kardes?

• peşinden koşardı bence.. gerçi şöylede bişey var , ne istediğini bilmeyen biri olunca işin içinde.. durum bi farklı oluyor..

• Karşıdakinin Gözü Doymuyosa Yapcak Bişi Yok :)

0|0
    0|0
  • akrep olunca ne oluyor?

0|0
    0|0
  • sevgili oldugum sırada yapmazdım herhalde

0|0
    0|0
  • şu her işi burç a neden bağlarsınız seven aldatırmı

0|0
    0|0
  • hertürlü aldatmam

0|0
    0|0
  • sadık kalmak karşıdaki insandan bağımsızdır bunu bilir herkes

0|0
    0|0
    • nasil anlayamadim kardes ne demek istedigini?

• senin verdiğin örnekte erkekte bitiyor konu.aldatma karşısındaki kadının yeterliliğine bakmaz genel olarak erkeğin kalitesine bakar

• Kalırım.. Ama akrep neden? Neyi değiştirir akrep olması..?

0|0
    0|0
  • bu senin mükemmel oluşunla ilgili değilki

karşıdakinin aç olmasıyla alakalı

0|0
    0|0
  • aldatıcak gücü kalmaz da benim gibi yalnız evleniceği kadını isteyen biriyse yapmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Başka burç olaydı yaparlardı bak , akrepsin ya hayatta yapmazlar , heyy Allahım yaa ...

1|2
    0|0
  • Teraziyim kesin aldatir beni :((

0|1
    0|0
    • Sen aldatılacak kadın değilsin. Aldatırsa yazıklar olsun.

• Gordugu dokundugu ve guzel olan herseye insann sadik kalir

Onemli olan gormedigin dokunamadigin bir seye sadik kalmaktir. Aska sadik kalmaktir. Karsindaki seksi et parcasina degil.

1|0
    0|0
  • Herşeyi geçtim akrep burcusun sonuçta.Aldatmaz merak etme.

0|0
    0|0
  • kimi deyisklik seviyo

seven aldatamaz zaten

her sey seks degil cünkü

0|0
    0|0
  • Bence her seye yettigin icin aldatmis olabilir. Cunku sen butun guzelliklerini onun onune serersen o bi caba harcamaz ve gozunde degeri olmaz. Ben de akrep burcuyum panpa. :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...